کد خبر 956318
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
دانشجویان سیل‌زده وام‌ دریافت می‌کنند

سرپرست صندوق رفاه وزارت علوم با اشاره به جزئیات پرداخت وام به دانشجویان مناطق سیل‌زده گفت: دانشجویان می‌توانند برای ارسال اطلاعات و دریافت وام به معاونت‌های دانشجویی دانشگاه‌ها مراجعه کنند.

به گزارش مشرق، ناصر مطیعی در خصوص پرداخت وام به دانشجویان سیل‌زده اظهار کرد: هر آنچه که قبلاً در هیئت امنای صندوق مصوب شده و مجوز هیئت امنا دارد اجرا خواهد شد.

وی افزود: دانشجویان مناطق سیل‌زده برای دریافت وام باید به معاونت‌های دانشجویی دانشگاه مراجعه کنند و پس از اینکه معاونت‌های دانشجویی نتایج را جمع‌بندی کردند به صندوق رفاه ارائه می‌دهند و بر اساس مجوزی که هیئت امنا داده این وام‌ها به دانشجویان پرداخت می‌شود.

بیشتر بخوانید:

فیلم / درخواست امام جمعه معمولان از مسئولین و جهادگران

مطیعی خاطرنشان کرد: به هر دانشجو در قالب وام‌های مصوب، مبلغی پرداخت خواهد شد؛ باید گزارش دانشگاه‌ها به صندوق رفاه ارسال شود و پس از ارزیابی تعداد دانشجویان در چارچوب مصوبه کمک‌های لازم را خواهیم داشت.

وی در خصوص اختصاص این وام به مناطقی مانند سیستان گفت: هر منطقه‌ای که بر اساس گزارش ستاد بحران وزارت کشور سیل‌زده است این وام به دانشجویان تعلق خواهد گرفت و مشمول کمک‌های صندوق رفاه خواهند شد.

مطیعی یادآور شد: باید کمک‌های لازم به لحاظ رفاهی به جامعه دانشجویی از طریق صندوق رفاه پرداخت شود. مبنای کمک‌های ما نیز گزارش دانشگاه‌هاست که بر اساس مستنداتی که ارائه می‌دهند مبالغی به آن‌ها پرداخت می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس