کد خبر 954352
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۹
گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: برخی بازیکنانم با آنتی‌بیوتیک و آمپول مقابل استقلال بازی کردند.

به گزارش مشرق، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال اظهار داشت: جا دارد از انجمن خبرنگاران ورزشی، شهرداری، آستان قدس و … که در این بازی خیلی از ما حمایت کردند تشکر کنم. تلاش زیادی صورت گرفت که بازی خوبی برگزار شود و با یک کار جمعی بازی به شکلی خوب برگزار شد. از هواداران پدیده ممنونم چون وقتی از اتوبوس پیاده شدیم فقط تشویق پدیده را شنیدیم و این پشتیبانی دلیل اصلی برد ما در بازی امروز بود. از تک تک مردم تشکر می‌کنم و امیدوارم در پایان لیگ جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

بیشتر بخوانید:

شفر: استقلال فصل بعد قهرمان خواهد شد!

*بازی نفس گیری مقابل استقلال داشتیم

وی افزود: بازی سخت و نفس‌گیری مقابل یک تیم با مربی خوب داشتیم، بازی کردن با استقلال واقعاً سخت است ولی فکر می‌کنم شیوه بدی نداشتیم و گل زدیم و از آن محافظت کردیم.

* برخی بازیکنانم با آنتی‌بیوتیک بازی کردند

گل محمدی تاکید کرد: هیجان بازی بالا بود، بازی بیشتر هیجانی بود تا موقعیت‌های آشکار داشته باشد. حتی می‌شد گلهای بیشتری بزنیم ولی از بازیکنانم ممنون هستم. برخی از آنها با آنتی بیوتیک و آمپول بازی کردند و غیرت خود را به مردم نشان دادند. البته کار ما هنوز تمام نشده و ۳ بازی سخت در پیش داریم و امیدوارم با انرژی خوب مسابقات را پیگیری کنیم.

* داوری بد نبود

وی در خصوص داوری گفت: فکر می‌کنم در مجموع قضاوت بدی نداشتند ولی ما روی چند صحنه اعتراض داشتیم. هفته گذشته برای ما وقت اضافه کمی گرفتند ولی امروز ۶ دقیقه وقت اضافه گرفته شد ولی در مجموع ناظمی و تیم داوری روی بازی تسلط داشتند.

* تیم قهرمان و سهمیه بگیرها روز آخر مشخص می‌شود
گل‌محمدی در خصوص کار پدیده در ادامه راه گفت: بازی‌های سختی در پیش داریم ولی اینکه چه تیمی قهرمان می‌شود یا سهمیه می‌گیرد روز آخر مشخص می‌شود. اگر انرژی و تلاش امروز را در بازی‌های آتی هم داشته باشیم می‌توانیم سهمیه بگیریم. من به مردم مشهد قول داده ام تا آخرین لحظه که امید داشته باشیم بجنگیم.

* فکر می‌کنم صادقی محروم شد

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص غیبت اکبر صادقی در بازی بعد گفت: فکر می‌کنم این بازیکن ۳ کارته شد و بازی بعد را از دست داد ولی صادقی امروز هم یکی از بازیکنان خوب ما که خیلی تلاش کرد بود.

* تعویض برزای اصلاً زود نبود

وی در خصوص اینکه چرا برزای را زود تعویض کرده است گفت: تعویض او هم اصلاً زود نبود. دلیل خاصی هم نداشت، بهنام برزای امروز گل حساسی به ثمر رساند. او روند خوبی دارد و هفته به هفته بهتر می‌شود.

*امیدوارم آخر فصل پاسخ خوبی به زحمات هیات مدیره بدهیم

گل محمدی ادامه داد: من می‌خواهم از فرصت استفاده کنم و از حمیداوی تشکر کنم که با حضورشان واقعاً به تیم دلگرمی دادند. هزینه کردن در فوتبال واقعاً سخت است و من امیدوارم در پایان فصل بتوانیم جواب زحمات هیات مدیره خوبمان را بدهیم.

* گل ما به استقلال شانسی نبود

سرمربی پدیده در خصوص اینکه شفر مدعی شده بود پدیده گلی به ثمر رساند که اتفاقی بود گفت: گل ما اصلاً شانسی نبود، استقلال موقعیت صد در صد و آشکاری در این بازی نداشت. البته بازی دست آنها بود و توپ را در اختیار داشتند ولی فکر می‌کنم تیم ما مستحق برد در بازی امروز بود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس