کد خبر 953276
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
کریم انصاری فرد

رسانه مطرح ورزشی یونان به بررسی شرایط کنونی و آینده کریم انصاری‌فرد، مهاجم تیم ناتینگهام فارست انگلیس پرداخت.

به گزارش مشرق، سایت SDNA یونان با انتشار گزارشی درباره کریم انصاری‌فرد، مهاجم پیشین تیم المپیاکوس آتن که تابستان گذشته به تیم ناتینگهام فارست انگلیس انتقال یافت نوشت: آیا مهاجم ایرانی فکر بازگشت به سوپر لیگ یونان را در ذهنش می‌پروارند یا خیر. فصل کنونی برای کریم انصاری‌فرد که با جاه‌طلبی بسیاری راهی انگلیس شد به او روی خوش نشان نداد و زمان کافی برای بازی در تیم ناتینگهام فارست نیافت. در نتیجه تیم انگلیسی و کریم انصاری‌فرد به جدایی زودهنگام از هم فکر می‌کنند. هر چند طرفین تا تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی قرارداد معتبری دارند.

بیشتر بخوانید:

تاثیر انصاری‌فرد در پیروزی ناتینگهام فارست

بر اساس این گزارش، کریم انصاری‌فرد در مجموع ۲۳۹ دقیقه در طول ۱۱ بازی تیم ناتینگهام فارست در میدان حضور داشت و حتی تغییر سرمربی و آمدن مارتیل اونیل تغییری در این شرایط ایجاد نکرد. بنابراین پایان این همکاری در فصل تابستان چیز طبیعی است.

SDNA درباره آینده کریم انصاری‌فرد پس از جدایی احتمالی از ناتینگهام فارست نوشت: نام کریم انصاری‌فرد شاید در فهرست خریدهای تابستانی تیم آریس یونان قرار داشته باشد. گاهی نیز از انتقال او به المپیاکوس نیز اخباری منتشر می‌شود اما خیلی جدی نیست. هر اتفاقی تا تابستان جاری ممکن است برای کریم انصاری‌فرد جهت انتخاب تیم آینده‌اش رخ دهد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس