ابراهیم اصغرزاده

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب می‌گوید: تصویری که برای مردم از انتخابات 96 و وعده‌های اصلاح‌طلبان برای انتخاب روحانی و دولت تدبیر و امید ایجاد شده، این است که وعده‌های اصلاح‌طلبان باد هوا بوده است.»

به گزارش مشرق، ابراهیم اصغرزاده به روزنامه شرق گفت: «مشکل این است که اصلاح‌طلبان نتوانستند با بدنه اجتماعی ارتباط برقرار کنند. اصلاح‌طلبان فکر می‌کنند که این بدنه هم مثل سمپات‌های حزبی هستند که در هر انتخاباتی پای آنها می‌مانند و به آنها رأی می‌دهند؛ در حالی که سمپات‌ها نهایتاً 5 تا 10 درصد جامعه را تشکیل می‌دهند و بخش دیگر را مردمی تشکیل می‌دهند که بخش عمده آنها طبقه متوسط یا حاشیه‌نشین و فقرا هستند که اینها به خاطر شعارها به اصلاح‌طلبان رأی می‌دهند و تعلق حزبی ندارند. بنابراین وقتی با نخستین مشکلات مواجه می‌شوند، مثلاً با دولت ناکارآمد یا مجموعه‌ای که در برابر سیل به خواب رفته است وقتی می‌بینند منتخبان آنها توانایی حل این مشکلات را ندارند، اعتماد خود را به این جریان از دست می‌دهند و بار دیگر به آنها اعتماد نمی‌کنند. مردم می‌گویند که اصلاح‌طلبان با ما ریاکارانه و تاکتیکی رفتار کرده‌اند.»

روزنامه جوان با انتشار اظهارات اصغرزاده نوشت: اصلاح‌طلبان با وجود در دست داشتن قوه مجریه و کرسی‌های بسیار در مجلس و شوراهای شهر و شهرداری‌ها نتوانستند به وعده‌هایی که هنگام انتخابات به مردم دادند، عمل کنند و وضعیت معیشتی و اقتصادی و عمرانی مورد شکایات متعدد مردم است و نتیجه مدیریت اصلاح‌طلبان باعث نارضایتی‌های بسیار مردم شده است و البته مردم هم که به دلیل وعده‌های قشنگ اصلاح‌طلبان به آنان رأی دادند، حالا کسی را در برابر خود پاسخگو نمی‌بینند.

منبع: کیهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 7
 • IR ۰۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
  20 0
  خود اصلاحطلبان هم باد هوا هستند اصلاحطلبان ثابت کرده اند که پیاده نظام آمریکا هستند کافیست صفحه آخر پاسپورت غربی یا آمریکاییشان را بخوانید که تعهد داده اند در هر جا و در هر زمانی که امریکا و ناتو و هم پیمانانش نیاز داشته باشند سلاح یا قلم به دست بگیرند و در راستای منافعشان اقدام کنند .
 • ۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
  6 0
  وعده ها که نه دروغ هایشان باد هوا هم نیست
 • IR ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
  7 0
  چشم به غرب داشتن و انتظار دستمزد بابت نوکری کدخدا داشتن خطای اصلاح طلبان بود - چند ساله مملکت را با وعده های دروغ معطل خودتان کرده اید - خجالت نمی کشید
 • AE ۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
  5 0
  مردم خیلی راست می گند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس