کد خبر 951816
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
رژه ارتش

پلیس راهور فاتب جهت انتظام بخشی به عبور و مرور شهروندان و یگان‌های رژه رونده تمهیدات ترافیکی خاصی را در معابر منتهی به حرم مطهر(ره) را اجرا خواهد کرد.

به گزارش مشرق، پلیس راهور فاتب به منظور بزرگداشت روز تاریخی ارتش جمهوری اسلامی ایران، مراسم رژه یگان‌های پیاده و موتوری ارتش در روز پنج‌شنبه مورخ ۲۹ فروردین راس ساعت ۰۸:۳۰ صبح در ضلع شمالی مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) برگزار می‌گردد.

بیشتر بخوانید:

برپایه این گزارش تدابیر و تمهیدات خاص ترافیکی جهت انتظام بخشی به عبور و مرور شهروندان و یگانهای رژه رونده در معابر منتهی به حرم مطهر توسط پلیس راهور تهران بزرگ اتخاذ می‌شود که به شرح ذیل است:

الف- محدویت‌های تردد:

تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲۳:۳۰ روز چهارشنبه مورخه ۲۸ فروردین در معابر زیر ممنوع خواهد بود:

۱- بزرگراه شهید هاشمی از شمال به جنوب از پل شهید صنیع خانی مسدود و از تردد کلیه وسایل نقلیه به سمت جنوب جلوگیری به‌عمل خواهد آمد؛ همچنین خودروهایی که قصد دسترسی به بهشت زهرا (س) را دارند از طریق خیابان شهید رجایی، جاده قدیم و از درب گلدسته وارد بهشت زهرا خواهند شد.

۲- اعمال محدودیت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان لوپ راست‌گرد، زیر پل شهید صنیع خانی (لاین کندرو) به بزرگراه شهید هاشمی به سمت جنوب به‌عمل خواهد آمد.

۳- اعمال محدودیت در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان رمپ راست‌گرد ورودی به بزرگراه شهید هاشمی به سمت جنوب به‌عمل خواهد آمد.

۴- اعمال محدودیت از سه راه باقر شهر به سمت غرب بلوار علامه عسگری تا پایان مراسم به‌عمل خواهد آمد.

۵- اعمال محدودیت بزرگراه شهید هاشمی از شمال به غرب بلوار علامه از ابتدای راست‌گرد پل شهید صالحی (جدیدالاحداث) به‌عمل خواهد آمد.

۶- راست‌گرد جنوب به شرق آزادراه تهران-قم به سمت بلوار علامه عسگری (بلوار امام) واقع در ضلع شمالی حرم مطهر تا پایان مراسم رژه مسدود خواهد بود.

۷- اعمال محدودیت آزادراه تهران-قم از راست‌گرد شمال به شرق بلوار علامه عسگری به‌عمل خواهد آمد.

۸- اعمال محدودیت در بزرگراه امام علی (ع) از تقاطع جاده قدیم قم به سمت غرب و هدایت وسایل نقلیه از طریق راست‌گرد به جنوب شهید رجایی و جاده قدیم قم به عمل خواهد آمد.

۹- کلیه ورودی‌ها به زیرگذر ضلع شمالی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) در ضلع شمالی مسدود و از تردد کلیه خودروها جلوگیری به‌عمل خواهد آمد.

ب- محدودیت‌های توقف:
 

* از ۲۴ ساعت قبل از شروع مراسم ممنوعیت توقف در پارکینگ ضلع شمالی تا پایان مراسم.

* از ساعت یک بامداد روز پنج‌شنبه مورخه ۲۹ فروردین تا پایان مراسم و تخلیه کامل محدوده اطراف حرم مطهر ممنوعیت توقف در معابر مشروحه ذیل اعمال می‌شود:

۱- بلوار علامه عسگری از پل شهید صالحی (جدیدالاحداث) تا پل آزادراه خلیج فارس در هر دومسیر.

۲- بزرگراه شهید هاشمی از پل شهید صنیع خانی تا پل شهید صالحی (جدیدالاحداث) در هر دومسیر.

۳- آزادراه تهران-قم از پل شهید کاظمی تا عوارضی تهران-قم در هر دو مسیر به جز خودروهایی که جهت جابجایی افراد رژه رونده‌در نظرگرفته شده‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس