کد خبر 944237
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
هتلداری

نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات و تجهیزات هتل و میهمان نوازی در نمایشگاه «هتلیتی‌شو» و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، برای نخسین بار در کشور از 22 تا 25 مرداد ماه قرار است فعالان حوزه هتلداری رویدادی تخصصی با رویکرد تامین زنجیره خدمات را تجربه کنند. 

 

نخستین نمایشگاه تخصصی خدمات و تجهیزات هتل و میهمان نوازی با عنوان تجاری HOTELITY SHOW در سایت نمایشگاهی شهر آفتاب، در قالب دو سالن اصلی و با مشارکت ویژه برندهای معتبر هتلداری در سراسر جهان میزبان مخاطبان خواهد بود.

این رویداد با هدف نمایش آخرین تجهیزات، دستاوردها، امکانات و فن آوری‌ها در حوزه هتلداری، تبادل دانش و فن‌آوری با کشورهای فعال و صاحب نظر، تاکید هرچه بیشتر بر ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های حوزه گردشگری و نیازسنجی در راستای تولید تجهیزات و امکانات مرتبط با هتلینگ با تاکیدی ویژه بر اشتغل‌ازایی پایدار برگزار می‌شود.

از دیگر اهداف این رویداد می‌توان به زمینه سازی برای حضور و همکاری شرکت‌های خارجی در ایران با محوریت  الگو برداری از آخرین فناوری های روز آنها و شبیه‌سازی آخرین متدهای هتلداری مربوط به کشورهای پیشرفته در شهرهای مختلف کشور اشاره کرد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس