کد خبر 943491
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
علیرضا پاکدل

علیرضا پاکدل با کسب 23 رای برای۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون هندبال انتخاب شد.

به گزارش مشرق، مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال از ساعت ۱۴ امروز به ریاست محمدرضا داورزنی، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضای مجمع در سالن هگمتانه هتل المپیک برگزار شد. فضل الله باقرزاده نیز به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک و محمدشروین اسبقیان، رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها نیز در این انتخابات حضور داشتند.

برای ریاست فدراسیون هندبال، ۱۵ کاندیدا به نام‌های حمید علی‌نژاد، خسرو ابراهیم‌زاده، علیرضا پاکدل، محمد پورکیانی، مرتضی حسن‌پور درواری، هادی خلیلی، مهدی طالب‌پور، ضرغام علیجانی، مرتضی غلامپور، توفیق کابلی، احمد گواری، سیدرضا مهدوی، میترا نوری، سیدعلی اصغر رفعت حقیقی و فاطمه ابوالقاسمی با یکدیگر رقابت کردند.

در ابتدای جلسه دبیر مجمع اعلام کرد که توفیق کابلی، رضا مهدوی و فاطمه ابوالقاسمی هدشی به صورت کتبی از نامزدی در این انتخابات انصراف دادند تا انتخابات با ۱۲ نفر دنبال شود.

تعداد آرای ماخوذه ۳۷ رای بود که در نهایت پس از رای گیری، ابراهیم زاده و پورکیانی هرکدام یک رای، میترا نوری ۲ رای، ضرغام علیجانی ۳ رای، مهدی طالب پور ۴ رای، مرتضی حسن پور و هادی خلیلی هرکدام ۶ رای، علیرضا پاکدل و احمد گواری هر کدام ۷ رای آوردند.

ضمن اینکه علی‌نژاد، غلامپور و رفعت حقیقی هیچ رایی نداشتند.

بدین ترتیب احمد گواری و و علیرضا پاکدل با ۷ رای به دور دوم انتخابات رفتند که پاکدل در نهایت با ۲۳ رای به عنوان رئیس جدید فدراسیون هندبال برای ۴ سال آتی انتخاب شد. گواری ۱۳ رای آورد و یک برگه سفید هم به صندوق انداخته شد.

علیرضا پاکدل در دوره ریاست علیرضا رحیمی در فدراسیون هندبال به عنوان نایب رییس فعالیت می‌کرد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس