کد خبر 943196
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
استارتاپ

توسکا با همکاری سازمان صدا و سیما از تمرکز و حجم فعالیت های خود در حوزه ارزش افزوده کاسته و بیشتر در زمینه توسعه کسب و کارهای مجازی متمرکز خواهد شد.

بدنبال انتشار برخی مطالب در فضای مجازی درباره فعالیت های شرکت توسکا، روابط عمومی این شرکت توضیحاتی را در این رابطه منتشر کرد:

شرکت توسعه کسب و کار توسکا از سال گذشته و در ادامه مسیر اجرای قراردادهای منعقد شده مدیریت های قبلی، با تمرکز در حوزه ارایه خدمات تخصصی به شرکت های فعال در عرصه کسب و کارهای دیجیتال، در واقع به عنوان یک شتاب دهنده رسانه ای در مسیر رشد و توسعه این بازار گام های موثری برداشته است.

شرکت توسکا در این مدت با همکاری بیش از ده ها شرکت فعال در حوزه کسب و کار دیجیتال که بخش عمده ای از آنها استارت آپ های نوپا بوده اند، ضمن حمایت از آنها در عرصه تبلیغاتی و رسانه ای، فعالیت در این عرصه را ثبات بیشتری بخشیده است تا سرمایه گذاری های کوچک و بزرگ در حوزه کسب و کارهای نوین، از درصد موفقیت بالاتری برخوردار شود.

بر اساس شیوه همکاری میان شرکت توسکا و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، رسانه ملی نیز با اختصاص ظرفیت های خود در برنامه های مشارکتی و بازرگانی، در معرفی فعالیت های این شرکت ها و اطلاع رسانی برای عموم، همکاری های بسیاری داشته است.

در سرفصل های اهداف و حوزه فعالیت شرکت توسکا ، ارایه خدمات به فعالان حوزه ارزش افزوده و OTT شامل کدهای دستوری USSD ، اپلیکیشن ها و .. در نظر گرفته شده که در تمامی این حوزه ها و بر اساس ضوابط شرعی و قانونی و مبتنی بر مدل های تجاری مورد نظر شرکت های متقاضی و بدون دریافت سهام یا مالکیت ، همکاری با ایشان شکل می گیرد که جزئیات تمام این مقررات و دستورالعمل ها در سایت سازمان صدا و سیما و شرکت توسکا منتشر شده است.

بر این اساس لازم به ذکر است که درآمدهای حاصل از سرویس های مورد تقاضای تمامی همکاران تجاری توسکا از جمله شرکت های ارزش افزوده، بر اساس ضوابط رسمی هر یک از اپراتورها به هر شرکت پرداخت می گردد.

بر اساس چهارچوب این همکاری، شرکت توسکا در حال حاضر و با توجه به ظرفیت محدود بازار کسب و کارهای دیجیتال، سیاست های حمایتی در مسیر رشد و ارتقای فعالان این عرصه و البته هزینه های حضور در تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، عملاً تمامی درآمدهای حاصله سهم خود را صرف پرداخت این هزینه ها می کند.

لذا لازم به تاکید است که شرکت ارتباطات سیار ایران "همراه اول" و سهامداران این شرکت در تعریف مدل های کسب و کار توسکا هیچگونه دخالتی ندارند و در هیچیک از سرویس های معرفی شده از جانب مشتریان توسکا مانند اپلیکیشن های تبلیغ شده در برنامه های تلویزیونی سهم درآمدی نداشته و تا امروز حتی ریالی بابت این تبلیغات دریافت نکرده اند.

امید است با پیگیری سیاست های مورد نظر در حوزه تبلیغات ارزش افزوده که به صورت ویژه تمرکز بر کیفی سازی و ارایه محتواهای فاخر به کاربران و مردم عزیز است، بتوانیم در مدت زمانی کوتاه شاهد ارتقای سطح خدمات در این بستر باشیم.

این شرکت در عین حال با عنایت به برخی ملاحظات و حساسیت ها، با همکاری سازمان صدا و سیما از تمرکز و حجم فعالیت های خود در حوزه ارزش افزوده کاسته و بیشتر در زمینه توسعه کسب و کارهای مجازی و حمایت از استارت آپ های نوپا متمرکز خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس