سردار سلامی

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه جنگ ما با دشمن جنگ امید و ناامیدی است گفت: دشمن به دنبال ناامیدی ملت ایران است که البته آرزویی دست نیافتنی است.

به گزارش مشرق، سردار حسین سلامی بعد از ظهر امروز در یادواره سرداران و ۶۵۰ شهید ایل بهمئی با بیان اینکه رایحه عطرانگیز شهیدان در این سرزمین پیچیده است اظهار کرد: شاهد حضور عاشورایی مردم ایران در همه صحنه هستیم.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این مردم شایسته زیباترین و فاضل‌ترین واژه‌ها هستند، تصریح کرد: مردم ایران اکنون بر قله شرف و عزت و ایمان ایستاده‌اند.

وی در ادامه با بیان اینکه شهدای ما تندیس‌های زنده صدق، عقیده و ایمان هستند، گفت: آنها حجت‌های خداوند روی زمین هستند ستارگانی که به ما راه را نشان دادند و هر چه فضیلت داریم از آنهاست.

سلامی در بخش دیگری از سخنان خود در جمع ایل بهمئی با بیان اینکه رهبر ما محکم در برابر صاحبان زر و زور سخن می‌گویند و بر تارک عالم می‌درخشیم خاطرنشان کرد: اگر حرمت نوامیسمان حفظ شده و سرزمینمان تحت اشغال بیگانه نیست به واسطه روح بلند شهیدان است.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهدا را گشایشگر راه عزت دانست و افزود: آنها اجازه ندادند صف طولانی سپاهیان دشمن بر کشور مسلط شود.

بیشتر بخوانیم:

دشمنان بدانند تا از تمام سرزمین‌های اسلامی بیرونشان نکنیم دست از جهاد برنمی‌داریم

سردار سلامی ادامه داد: تمام نهادهای بین‌المللی جمع شدند تا اسلام را بشکنند و تمام مستکبران عالم قدرت نظامی خود را به صحنه آوردند ولی ما از امام خود آموختیم با همه کمبودها با دشمن بجنگیم.

وی در ادامه گفت: امام از تاریخ آموخته بود نباید سپاه امام حسن را تنها گذاشت و از عاشورا آموخت نباید به امامش بی وفایی کند به همین دلیل ملت ایران اجازه ندادند تاریخ غم‌انگیز صدر اسلام تکرار شود.

این فرمانده ارشد نظامی با اشاره به اینکه همه پیروزی‌ها شبیه یک معجزه بود خاطرنشان کرد: یک کشور مقابل این هجمه و مشکل، مردانه ایستادگی کرد و سرانجام اراده خود را بر دشمنان تحمیل کرد.

سلامی با اشاره به اینکه در کنار کارون و کرخه و اروند با دشمن می‌جنگیدیم یادآور شد: دشمن در قلب سرزمین ما متمرکز شده بود و می‌خواست ایران را تسلیم کند غافل از اینکه شهیدان از خانه و کاشانه خود جدا شدند و به آرزوها پشت پا زدند.

وی گفت: رهبری کشور را از امواج پرتلاطم و فتنه‌ها به سوی ساحل رستگاری هدایت کردند، آن روزها در این نزدیکی‌ها با دشمن می‌جنگیدیم.

وی افزود: آنگونه که رهبری فرمودند دیگر از دشمنان ریز و درشت خود نمی‌ترسیم و دل‌ها مطمئن و آرام است.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: من از قلب مقاومت ایران به دشمنان می‌گویم ما به زودی شما را شکست می‌دهیم، ما تسلیم نمی‌شویم بلکه شما را تسلیم اراده بلند خود می‌کنیم، ما مصمم و اراده‌مند و صاحب قدرتیم و برای شکست دشمن قدرت انباشته کرده‌ایم.

سلامی گفت: دشمن باید تصورات خود را اصلاح کند زیرا تحمل سیلی‌های بزرگ را ندارد.

وی گفت: دیگر خاورمیانه میدان تسلط سیاسی آمریکا نیست و خلیج فارس میدان عرض اندام آنها نخواهد بود و مدیترانه جای جولان رژیم صهیونیستی نیست و همه این قدرت‌ها رو به زوال هستند.

وی خطاب به دشمن گفت: تصور می‌کنید ملت ایران در مقابل مشکلات اقتصادی کمر خم می‌کند؟ ما به سمت مشکلات می‌رویم و اراده دشمن را پشت سر می‌گذاریم.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن خیلی تلاش کرد ملت ایران را مرعوب کند و با حضور سنگین در فضای مجازی قلب‌ها و ذهن‌ها را تسخیر کنند افزود: غافل از اینکه شهیدان به ما آموختند با دشمن باید جنگید و ترک میدان چیزی جز میدان دادن به دشمن نیست.

سلامی در ادامه با بیان اینکه ملت ایران فریب‌پذیر نیستند، گفت: مردم می‌دانند که فرصت دادن و امتیاز دادن به دشمن به معنای شکست است لذا با دشمن در میدان جنگ سیاسی و نظامی با زبان زور سخن می‌گویم.

وی با بیان اینکه امروز همه باشکوه حضور ایستاده‌ایم افزود: جنگ ما با دشمن جنگ امید و ناامیدی است آنها می‌خواهند ملت را ناامید کنند که البته آرزوی دست نیافتنی است.

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: راه شهیدان را با قدرت ادامه می‌دهیم و هر روز بر قدرت خود می‌افزایم و همه ابزارهای پیشرفت را در دست داریم و به هیچکس نیازمند نیستیم همچنان که آسمان شاهد رحمت الهی شده و با ایمان و تقوا در این عرصه مبارزه با دشمن خواهیم ماند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
  4 0
  خواب را بر دشمن ایران حرام خواهیم کرد. افرین سردار ایران زمین
 • IR ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
  3 0
  سردار سلامی انگار نمیدانی ما مردم روز سخت هستیم. انچه مردم را ناراضی میکند تبعیض است .بهترین مردم ایرانی ها هستند
 • محسن FR ۱۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
  6 4
  البته ملت ان شاالله هیچگاه ناامید نخواهد شد، اما سردار، مگر شما سخنگوی مردم هستید؟!
 • IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۷
  2 0
  احسنت سردار.
 • IR ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
  0 0
  درود بر سردار رشید اسلام

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس