ذوالنور:کانال مالی اروپایی‌ها با ایران در حد"SPV" هم نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر انقلاب گفت: مجلس باید دولت را برای اجرای سیاست‌های ۲۴گانه اقتصاد مقاومتی مجبور کند.

به گزارش مشرق، مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: دولت اگر بخواهد برون رفتی از این شرایط داشته باشد، راهش این است که به اصول و مبانی برگردد و اگر بخواهیم از این وضعیت بد اقتصادی خارج شویم، طبق تأکید رهبر انقلاب راه حل آن بوسه زندن بر پنجه گرگ نیست و راه آن اجرای سیاست ها ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی است و معتقدم مجلس هم باید دولت را بر همین موضوع وادار کند.

بیشتر بخوانید:

ذوالنور: کانال مالی اروپایی‌ها در حد"SPV" هم نیست

مشکل جامعه؛ کارگر بیکار یا حضور بانوان در ورزشگاه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر مرزبندی با دشمنان گفت: همه جای پیام رهبر انقلاب مهم است و بر اساس تجربه باید توجه کنیم که هم اکنون آمریکا در دنیا با چهار گروه طرف است و مطلقاً قاعده ای در برخورد با دشمنان خود نمی شناسد، مانند برخوردی که با جمهوری اسلامی دارد و به هر شکل تخریب می کند و رحمی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطر نشان کرد: هر چند آمریکا دوستانی هم در منطقه و در دنیا دارد ولی نسبت به دوستان خود هم مانند عربستان با دیده تکریم و حقوق و احترام متقابل برخورد نمی کند.

ذوالنور گفت: بالاتر از آنکه ترامپ عربستان را به گاو شیرده تشبیه کرد ولی شکر نعمت همین گاو را هم به جای نمی آورد و این گاو شیرده را تحقیر می کند و چوب می زند و می گوید اگر ما نباشیم حیات شما ۱۵ روز هم ادامه نخواهد داشت و نابود می شود.

وی عنوان کرد: وقتی آمریکا با دوستان خود اینطور برخورد می کند، با دشمنانش چگونه خواهد بود؟ آیا به دشمنانش وفا خواهد کرد؟ از در صداقت وارد می شود؟ قابل اعتماد است؟ به اعتماد خیانت نخواهد کرد؟ در حالیکه در برجام نشان داد قابل اعتماد نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آمریکا همپیمانانی دارد که در آمریکا هضم نیستند اما با آمریکا در تقابل و جنگ هم نیستند مانند کشورهای اروپایی، در حالیکه با این کشورها هم شئون متقابل ارتباطی را رعایت نمی کند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
  2 1
  تنها راه برون رفت از شر استعمار که به این سادگی قصد رها کردن منافع اش در ایران را ندارد و حفظ استقلال ایران اقتصاد مقاومتی است که منجر به افزایش قدرت چانه زنی کشور در همه ابعاد و رشد علمی کشور خواهدشد هیچ راه دیگری نیست چون غرب تا مستعمره نشویم عقب نشینی نمی کند تمام
 • IR ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
  3 0
  ای کاش امثال مطهری که پدر بزرگی داشتند به جای مسائل حاشیه به مسائل اقتصادی کشاورزی گلخانه صنعتی شدن بومی خودرو نه اینکه نود درصد قطعات وارداتی است حتی باید ما بتوانیم ربات ها و دستگاه صنعتی خودمون تولید کنیم از چیزی نترسیم
 • IR ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
  0 2
  تاوان توهم استکبار ستیزی و نابودی اسرائیل را مردم باید با اقتصاد مقاومتی بدهند.
  • IR ۱۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
   1 0
   توهم چیه داعش درست کردن نابودمون کنن می فهمید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس