سردار غلام‌حسین غیب‌پرور

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه ایجاد گروه‌های جهادی در ۵۰هزار پایگاه مقاومت برنامه‌ریزی شده است، گفت: تعداد گروه‌های جهادی طی دو سال اخیر به ۱۱ هزار گروه رسیده است.

به گزارش مشرق، سردار غلامحسین غیب پرور شامگاه دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه طی دو سال گذشته تا به امروز مسیر طرح اعتلای بسیج طی شده است وقاطبه مردم در جریان هستند، ابراز داشت: بسیج بر روی ریل خدمت‌رسانی قرار دارد که تعالی آن در خدمت به مردم و مردم‌سالاری دینی است.

وی ضمن بیان اینکه راه استمرار حیات انقلاب در حضور مردم است و خدمت به آن‌ها جز مهم‌ترین وظایف ما در بسیج محسوب می‌شود، اضافه کرد: از جمله طرح‌های اعتلا موضوع طرح جهادی است که طی مدت مذکور از تعداد شش هزار گروه به ۱۱ هزار گروه افزایش رسیده است.

بیشتر بخوانید:

افتتاح مرکز ترک اعتیاد و اشتغالزایی توسط سپاه+فیلم

حضور فرمانده سپاه در اختتامیه جشنواره ملی جهادگران+عکس

آغاز ۴۰ هزار طرح زود بازده عمرانی توسط بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه ایجاد یک گروه جهادی در هر پایگاه مقاومت برنامه‌ریزی‌شده است، ابراز داشت: هم‌اکنون ۵۰ هزار پایگاه مقاومت در سطح کشور وجود دارد که اگر این مورد راه‌اندازی شود در هر محله یا روستا گروه جهادی خواهیم داشت که از مشکلات مردم گره‌گشایی می‌کنند.

غیب پرور بابیان اینکه گروه‌های جهادی بی‌مزد، بی‌هیاهو و بی‌ادعا به جامعه خدمت‌رسانی می‌کنند، تصریح کرد: اثربخشی گروه‌های جهادی در این است که به هر گروه یک جغرافیای هدف به عنوان مثال یک منطقه یا روستا را به مدت سه تا پنج سال تحویل یک گروه جهادی خواهیم داد تا به‌جای کار بریده‌بریده خدمات مستمر ارائه دهند و ابتدا و انتهای کار مشخص خواهد شد.

وی ضمن بیان اینکه میزان خدماتی که گروه‌های جهادی انجام می‌دهند قابل‌احصا نیست، اضافه کرد: با توجه به اینکه این گروه‌ها مخلصانه کار انجام می‌دهند بنابراین نمی‌توان همه را شمارش کرد اما با الگوسازی می‌خواهیم این موضوع را نهادینه کنیم که می‌توان با الگوسازی کار جهادی انجام داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه ۴۰ هزار پروژه در شش عرصه و ۲۸ موضوع در این سازمان تعریف‌شده است، ابراز داشت: به طور متوسط برای هر کدام ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است که منابع آن‌ها از طریق بسیج، خیران و بخش دولتی تأمین می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به منظور رونمایی از مستند زندگی شهید مدافع حرم عباس دانشگر، حضور در چند نشست و دیدار با آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در برنامه‌ای دو روزه به استان سفرکرده است همچنین در این سفر طرح‌های اعتلای استان سمنان یکبار مررو و برای سال ۹۸ هدف‌گذاری می‌شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس