کد خبر 937577
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۵
داریوش سجادی  - کراپ‌شده

ظریفی نبود تا به ایشان بگوید شما اگر اهل جنگیدن و مُردن و ایران پس گرفتن بودید در ۵۷ جلوتر از «پهلوی‌تان» تا عمق لس‌آنجلس و پاریس و لندن نمی‌گریختید.

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

کنفرانس ورشو را در عالی‌ترین سطح می‌توان تکرار کمیک تاریخ تلقی کرد. یک قرینه‌سازی مضحک از «کنفرانس گوادلوپ» با این تفاوت که کارتر در گوادلوپ لااقل ارزنی وجاهت داشت تا پشت شعار حقوق بشر «هژمونی شیطانی» ایالات متحده را استتار کند.

از همکاران سابق نشریات اصلاح‌طلب داریوش سجادی ضمن انتشار این مطلب نوشت: کمال ابتذال آنجاست که اپوزیسیون برانداز جمهوری اسلامی در ورشو با شعار «دفاع از آزادی و حقوق بشر در ایران» متوسل به رعیت‌نوازی و خاصه خرجی ترامپی شده که از منتهی‌الیه کثیف‌ترین گرایشات نژادپرستی و اشتهار به سلاح‌فروشی به منحط‌ترین رژیم پارینه سنگی در ریاض خود و دولتش را در جهان «بِرند» کرده!

بیشتر بخوانید:

از دریوزگی ارتجاع عرب تا لاف‌زنی سگ‌ِ هار

 

طنز تلخی است که جمعی ایرانی متوهم در ورشو از کسانی مساعدت می‌طلبند که پیش‌تر در ضیافت «ذبح و مُثلگی خاشقجی» به اتفاق شیهه مستانه می‌کشیدند! الفاظ «آزادی و حقوق بشر» در دهان ترامپ نجس می‌شوند.


طنزترین قسمت از «کمدی ورشو» شعار تجمع سلطنت‌طلبان است که با پوستر «پهلوی‌شان» به تفرج و تنعم می‌سرودند: می‌جنگیم، می‌میریم، ایران رو پس می‌گیریم!


ظریفی نبود تا به ایشان بگوید شما اگر اهل جنگیدن و مُردن و ایران پس گرفتن بودید در ۵۷ جلوتر از «پهلوی‌تان» تا عمق لس‌آنجلس و پاریس و لندن نمی‌گریختید و ۴۰ سال در حسرت بازتولید سلطنت در بزم‌های شبانه‌تان متوسل به «السون و ولسون پهلوی رو برسون» نمی‌شدید تا اینک با در دست گرفتن کاسه تکدی محبت از ترامپ «در ورشو» دوره‌گردی کنید! غافل از آنکه ترامپ پیش‌تر و بیشتر از شما و بدون توجه به خواست شما اگر ارزنی برآورد داشت که می‌تواند با ورود به ایران مانند عراق و افغانستان تکلیف ایران را روشن کند هرگز تعلل نمی‌کرد. او نمی‌خواهد دروازه جهنم را برای خود باز کند ملاحت ماجرا آنجاست که ترامپ می‌کوشد اپوزیسیون را به جان ایران بیاندازد و اپوزیسیون نیز به ترامپ میگه: میشه شما خودت بری بجنگی، بعد بدی دست ما.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • علی IR ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
    1 0
    شما اگر اهل جنگیدن و مُردن و ایران پس گرفتن بودید در ۵۷ جلوتر از «پهلوی‌تان» تا عمق لس‌آنجلس و پاریس و لندن نمی‌گریختید.