راهپیمایی

احزاب و تشکل های سیاسی در بیانیه‌های جداگانه‌ای با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از عموم ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور پررنگ و پرشوردر راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش مشرق، احزاب و تشکل‌های سیاسی در بیانیه‌های جداگانه‌ای با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از عموم ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور پررنگ و پرشور و شعور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کردند. بیانیه برخی از احزاب به شرح ذیل است:

*احزاب و تشکل‌های جریان انقلابی‌: بی‌سابقه‌ترین و پرشکوه‌ترین تجمع مردمی سالیان اخیر را رقم خواهیم زد

تشکل‌ها، احزاب و گروه‌های جریان انقلابی با گرامیداشت فرارسیدن اربعین پیروزی انقلاب اسلامی، اعتقاد راسخ دارند علت مبقیه انقلاب، همان علت موجده آن است و از این رو بار دیگر بر انسجام و وحدت همه آحاد مردم انقلابی و اطاعت همه‌جانبه از امامت امت تاکید و یقین دارند تمام حیله‌ها و توطئه‌های دشمنان این مرز و بوم به شرط تداوم وحدت ملی و ولایتمداری نقش بر آب خواهد شد.

جامعه روحانیت مبارز: ۴۰ سالگی انقلاب روز یأس دشمنان این ملت است / بیش از هر زمان باید به سرمایه عظیم خود باور داشته باشیم

جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان باید به یافته‌ها، داشته‌ها و سرمایه عظیم خود ایمان داشته باشیم، اعلام کرد: امروز بیش از هر زمان باید مراقب توطئه‌های دشمنان و بدخواهان باشیم؛ امروز بیش از هر زمان باید به ارزیابی و بازنگری گذشته خود بپردازیم و بر قوت‌ها تاکید و ضعف‌ها را جبران کنیم.

جبهه پیروان خط امام و رهبری: کارنامه ای عادلانه و عالمانه از عملکرد ۴۰ ساله انقلاب در اختیار افکار عمومی قرار گیرد

جبهه پیروان خط امام رو رهبری در بیانیه‌ای تاکید کرد: در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران باید کارنامه‌ای عادلانه و عالمانه از عملکرد ۴۰ سال گذشته منتشر شده و در اختیار افکار عمومی قرار گیرد.

*حزب موتلفه اسلامی: امسال باید ضد استکباری‌ترین راهپیمایی تاریخ انقلاب برگزار شود / دشمن آرزوی نابودی انقلاب را به گور خواهد برد

حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه به دلیل جنایت غرب و شرارت آمریکا باید ضد استکباری‌ترین راهپیمایی تاریخ انقلاب برگزار شود، آورده است: دشمن آرزوی نابودی انقلاب را به گور خواهد برد به شرطی که فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس امسال پرهیجان تر و پر احساس‌تر از هر سال باشد.

*جبهه مردمی نیروهای انقلاب: حضور سراسری مردم «ملّت‌های مستضعف» را به آینده امت اسلام امیدوار می‌کند

در بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب آمده است: مردم ما می دانند که اگر نعمت انقلاب اسلامی نبود امروز در بهترین حالت باید کشور خود را با نظام پادشاهی سعودی در منطقه قیاس می کردند.

*حزب وحدت و همکاری: دهه فجر نقطه تحول ساز در تاریخ معاصر جهان به ثبت رسید

ماه بهمن به ویژه ایام دهه مبارک فجر از ۲۲ بهمن یادآور حماسه بزرگ و تاریخ ساز ملت شریف و انقلاب انقلابی ایران اسلامی است نه تنها در تاریخ کشور ما مانده باشد بلکه به عنوان نقطه تحول ساز در تاریخ معاصر جهان به ثبت رسید که امروز آثار آن پس از ۴۰ سال در قالب آزادی خواهی، مقاومت در برابر ظلم و استکبار در منطقه مشاهده می‌شود.

*جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار: جهان ناباورانه حیات بالنده و طراوت انقلاب اسلامی را در ۴۰ سالگی انقلاب حس می‌کند

جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار با بیان اینکه ۴۰ سالگی انقلاب فرارسید و جهان ناباورانه حیات بالنده و طراوت انقلاب اسلامی را حس می کنند، آورده است: دامنه اقتدار نظام اسلامی از مرزهای جغرافیایی ایران فراتر رفته و ملت سینه به سینه استکبار جهانی بویژه آمریکا ایستاده است.

*حزب اراده ملّت: آحاد مردم با حضور متحدانه خود پایبندی به شعارهای اصلی انقلاب را نشان می‌دهند

حزب اراده ملت ایران از آحاد مردم شریف ایران دعوت می نماید باحضور متحدانه درمراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروز انقلاب در روز٢٢ بهمن درسراسر کشور همچنان پایبندی خود را به شعارهای اصیل انقلاب که درسه اصل استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی متبلور و در قانون اساسی کشورمان متجلی است نشان داده و یاد و خاطره خون های پاک وجان های شیفته‌ای که دراین مسیر ارزشمند سرمایه گذاری شده پاس دارند.

جمعیت پیشرفت و عدالت: دهه پنجم انقلاب فصل شکوفاشدن، نوشدن و ثمر دادن است

امروز و پس از گذشت چهل سال، نهال انقلاب با خون شهیدان آبیاری و به درختی تناور بدل گشته که ریشه در ثری و سر در ثریا دارد و شاخه هایش تا اقصی نقاط جهان از مدیترانه تا قلب افریقا و جنوب امریکا کشیده شده و تندباد حوادث و بلایای مستکبران بر توانش افزوده است و گردنه های پرپیچ و خم و هولناک روزگار را با حضور یک ملت گذرانده است و دل آزادگان جهان را فوج فوج به سمت خود جذب کرده و نصر و فتح الهی را نزدیکتر ساخته است.

*جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی: تنها نسخه شفابخش ملت ایران ایستادگی در برابر استکبار جهانی است

جمعیت پیشرفت و عدالت با تاکید بر اینکه انقلاب کبیر ایران اسلامی در شرایطی وارد دهه پنجم خود می‌شود که دوران جدیدی را پیش روی دارد، آورده است: دهه پنجم انقلاب فصل شکوفاشدن، نوشدن و ثمر دادن است.

*جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت: ایمان راسخ ملت و رهبری باعث ناکامی دشمنان و تداوم راه انقلاب گردید

بار دیگر، سالگرد پیروزی نور بر ظلمت و تاریکی را جشن می گیریم و با افتخار به گذشته انقلاب و درک شرایط سخت اقتصادی ناشی از عوامل خارجی و نگاه ناکارآمد به غرب برخی از مسئولان، به آینده ای درخشان برای سربلندی ایران اسلامی در پرتو هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب و ولایتمداری مردم همیشه صحنه امیدواریم.

حزب بیداری اسلامی: دستیابی به آرمان‌های اصیل انقلاب، تنها از طریق مدیریت جهادی و انقلابی امکانپذیر است

حزب بیداری اسلامی تاکید کرده است: رفع مشکلات اقتصادی موجود و دستیابی به آرمان‌های اصیل و مترقی انقلاب، تنها از طریق مدیریتی جهادی و انقلابی امکانپذیر بوده و راه برون‌رفت از شرایط موجود تنها از مسیر و راه مستقیم اسلام می‌گذرد.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی: به‌کارگیری «الگوی مقاومت» پیشرفت‌های چشمگیری را در دهه پنجم حاصل می‌کند

در بیانیه جمعیت جانبازان آمده است: جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از همه باورمندان به استقلال، آزادی و عزت و عظمت ایران اسلامی دعوت میکند تا با حضور چشم گیر خود و پیش رو داشتن تذکرات مقام معظم رهبری در راهپیمایی ۲۲ بهمن رزمایش اقتدار و وحدت ملی را پیش روی جهانیان به نمایش درآورند.

حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی: دهه فجر امسال جشن چهل سال ایستادگی و سربلندی ملت ایران در آزمون های مختلف است

در حالی چهلمین سالروز انقلاب اسلامی ایران را جشن می گیریم که چهل سال گذشته آبگینه چهل سال شرارت مداوم استکبار و چهل سال مقاومت عزتمندانه ایران اسلامی بوده است. در چهار دهه گذشته شدیدترین تحریم‌ها و بزرگ‌ترین سنگ‌های دشمنی به جرم ظلم ستیزی، استقلال خواهی و عدالت طلبی پیش پای مردم بزرگ ایران نهاده شد و چهل سال است دولت‌مردان ایالات متحده آمریکا، سران رژیم صهیونیستی و کشورهای بی آبرو و مرتجع منطقه تمام تلاش و دلارهای خود را به منظور مقابله با این نظام اسلامی و مردمی به کار بسته اند.

جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی: در چهل‌سالگی انقلاب از نداشتن سیم خاردار به تولید تانک، موشک، ماهواره و پهپاد رسیده ایم

جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی بیان کرد: در حالی چهلمین سال انقلاب را جشن می‌گیریم که از نداشتن سیم خاردار به تولید تانک، موشک، ماهواره و پهپاد در سطح وسیعی رسیده‌ایم و آمریکا و غرب از ما به شدت به خشم آمده است.

*جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران: چهل سالگی، فصل بالندگی انقلاب اسلامی ماست

جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران با تاکید بر اینکه چهل سالگی، فصل بالندگی انقلاب‌اسلامی ماست، آورده است: اگر ملتی با اراده حرکت کند، به خدا متکی باشد و دستور الهی را اطاعت نماید، هیچ قدرتی نمی‌تواند مویی از سر او کم کند.

جمعیت پیروان حضرت زینب (س): حتی مخالفین منصف انقلاب اسلامی هم بر دستاوردهای آن صحه می‌گذارند

جمعیت پیروان زینب (س) تاکید کرده است: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی پدیده‌ای است که امروز حتی مخالفین منصف نظام مقدس جمهوری اسلامی بر آن صحه می‌گذارند و دوستان و همسنگران این انقلاب در نبرد با نظام استکبار بر آنها می‌بالند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • ایرانی IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
    0 0
    تکرارکنندگاه تکرار نمی کنند؟!!! یا فقط واسه منافع حزبی تکرار می کنن نه منافع انقلاب!؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس