کد خبر 935047
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
این همه تیره نشان‌دادن جامعه در سینما خوب نیست

بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه من خودم منتقد این شرایط اقتصادی فعلی هستم، گفت: به زعم من بازیگر، این منفی‌گرایی زیادی به همه چیز و اینکه همه چیز را تیره نشان دهیم، هم خوب نیست.

به گزارش مشرق، بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون درباره کمکی که فیلمسازان می‌توانند به روحیه مردم داشته باشند، عنوان کرد: این وظیقه فیلمساز است که در شرایط نامناسبی اقتصادی که مردم دارند لااقل به اندازه سهمشان، شادی را به مردم انتقال دهند که با فیلم خوب کمدی این کار را می‌کنند.

بیشتر بخوانید

وی افزود: البته هدف فیلمساز کمدی اگر فقط پول درآوردن باشد، درست نیست اما شادی هم باید واقعی باشد. شرایط جامعه خب سخت است و برای همین معتقدم وظیفه هرکسی مثل فیلمساز انتقال همین نشاط به مردم است.

بختیاری تأکید داشت: وظیفه تک تک ماست که اتفاقاً انتقاممان را از همین شرایط سخت فعلی بگیریم و سعی کنیم جامعه را شاد کنیم.

این بازیگر با بیان اینکه من خودم منتقد این شرایط اقتصادی فعلی هستم، گفت: به زعم من بازیگر، این منفی‌گرایی زیادی به همه چیز و اینکه همه چیز را تیره نشان دهیم، هم خوب نیست.

بهنوش بختیاری در این راستا گفت: فیلم کمدی می‌تواند کمی به مردم تزریق روحیه شادی کند و بر خانواده‌ها موثر افتد. باید هم نه به هرقیمتی اما سینمای شاد و مفرح بسازیم. سینمایی که مبتذل و سراسر حرف زشت نباشد؛ چون می‌شود فیلم خوب ساخت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس