کد خبر 933460
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
شفر

اشکان نامداری، مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال گفت که بازیکنان استقلال برای آغاز مسابقات نیم فصل دوم لیگ برتر لحظه‌شماری می‌کنند.

به گزارش مشرق، اشکان نامداری درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: شرایط تیم خدا را شکر خوب است و بازیکنان تمرینات خوبی را انجام داده‌اند. با توجه به طولانی شدن تعطیلات، همه لحظه‌شماری می‌کنند که لیگ شروع شود.

وی در مورد سرماخوردگی و مصدومیت چند بازیکن استقلال تصریح کرد: در این فصل سرماخوردگی و مصدومیت برای بازیکنان پیش می‌آید اما بازیکنان خوبی داریم که می‌توانیم از آنها استفاده کنیم. اگر چه دوست داریم همه بازیکنان در سلامت کامل باشند تا نیم فصل دوم لیگ را با قدرت آغاز کنیم.

بیشتر بخوانید:

چرا شفر با این همه مشکل سکوت کرده؟

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال در خصوص غیبت اصغر حاجلیو در تمرینات گفت: تا جایی که خبر داشتم، گفتند که سرماخوردگی دارد، اما این بیماری طولانی شده و با تلفن همراه او نیز تماس می‌گیریم، خاموش است. روز بازی تدارکاتی با نساجی مازندران نیز گفتند بیمار است و دچار سرماخوردگی شدید شده است.

نامداری درباره وضعیت دروازه‌بان‌های استقلال خاطرنشان کرد: هر سه دروازه‌بان‌ها با روحیه خوب تمرین می‌کنند. تمرینات طولانی بچه‌ها را خسته کرده و دوست دارند زودتر وارد کوران مسابقات شوند تا ثمره تمرینات خود را ببینند.

وی در پایان با اشاره به حضور علیرضا نیکبخت واحدی در دیدار دوستانه استقلال با نساجی گفت: با نیکبخت در تیم امید همبازی بودم. نیکبخت مصاحبه کرده بود که در این بازی از کادر فنی استقلال تنها فرهاد مجیدی را دیده است، در صورتی که ما با هم احوالپرسی کردیم و خیلی هم خوشحال شدم او را دیدم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس