کد خبر 929182
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
اسکیمر دوباره قربانی گرفت/صاحب سوپرمارکت کلاهبردار بود

رییس پلیس فتا تهران از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که با استفاده ازدستگاه اسکیمر اقدام به برداشت میلیونی از حساب طعمه‌هایش می‌کرد خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ تورج کاظمی اظهار داشت: چندی قبل مرد جوانی با حضور در اداره پلیس فتای تهران از برداشت غیرمجاز میلیونی از حساب بانکی‌اش خبر داد و تیمی از ماموران پلیس فتا برای دستگیری عامل این برداشت غیرمجاز وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران در تحقیقات ابتدایی پی بردند این مرد در خیابان ۱۷ شهریور زندگی می‌کند بدون اینکه کارت بانکی‌اش را در اختیار کسی قرار دهد از حسابش ۱۰ میلیون تومان برداشت شده است.

بیشتر بخوانید:

سرهنگ کاظمی ادامه داد: تیم پلیسی در ادامه تجسس‌ها پی بردند ۳ مرد دیگر بدون اینکه کارت بانکی و رمز کارت‌هایشان را در اختیار کسی قرار دهند نزدیک به ۱۰۰ میلیون تومان از حسابشان پول برداشت شده است.

رییس پلیس فتا تهران عنوان کرد: با توجه به حساس بودن پرونده، تیم کارشناسی ماموران پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی پی بردند که پول‌ها به حساب مرد جوانی که مهدی نام دارد واریز شده و در ادامه مشخص شد مهدی یکی از سارقان حرفه‌ای است.
وی گفت: ماموران در این مرحله با شناسایی مخفیگاه مهدی در میدان قزوین برای دستگیری وی وارد عمل شدند که در زمان دستگیری مهدی مشخص شد وی چندی قبل بخاطر سرقت دستگیر شده و به زندان منتقل شده است.

سرهنگ کاظمی ادامه داد: متهم در این مرحله به دستور مقام قضایی از زندان به پلیس فتا تهران منتقل شد و در تحقیقات از متهم مشخص شد که وی با استفاده از دستگاه اسکیمر در یک مغازه سوپرمارکت اقدام به کپی کردن کارت‌های بانکی طعمه‌هایش کرده و سپس دست به برداشت میلیونی از حساب آن‌ها کرده است.

رییس پلیس فتا تهران بزرگ در پایان گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس