12

باشگاه ذوب آهن در خصوص چگونگی قرارداد امید نمازی سرمربی سابق این تیم بیانیه‌ای را منتشر کرد.

به گزارش مشرق، روابط عمومی و اموربین الملل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در راستای شفاف سازی اذهان عمومی و رفع برخی شبهات مهندسی شده وهدف دارِ افراد معلوم الحال طی روزهای گذشته در خصوص چگونگی قرار داد امید نمازی سرمربی سابق این تیم بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر نمود:

بیشتر بخوانید:

شاگردان کوپر با پیروزی استارت زدند

نیکبخت: برای حضور در استقلال با مؤمنی صحبت کرده‌ام

خبر خوش جهانبخش از اردوی تیم ملی

۱- پس از پایان فصل هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور و کسب عنوان نایب قهرمانی این باشگاه به دلیل مشکلات مالی با سرمربی وقت به تفاهم نرسید.

۲- مراحل عقد قرارداد با آقای نمازی بدین صورت بوده است که پس از تأیید کمیته فنی باشگاه، هیأت مدیره محترم باشگاه، میزان قرارداد (با توجه به تابعیت آمریکایی ایشان و اینکه قرارداد آقای نمازی با تیم زیر ۲۱ سال آمریکا ۲ ساله بود) و نوع ارز پرداختی به ایشان مشخص و تصویب گردید و سپس با هماهنگی مدیر عامل وقت شرکت سهامی ذوب آهن قرارداد مذکور با نامبرده منعقد شد که در آن زمان و با توجه به نرخ دلار (۴۲۰۰ تومان)، قرارداد منعقد شده از قرارداد سال قبل کمتر بود.

۳- دلیل دو قراردادی بودن ایشان (ارزی، دلاری) قوانین فدراسیون فوتبال مبنی بر ارائه قرار داد ریالی معادل دلاری اتباع خارجه بوده است که البته ملاک جهت مراجع ذیربط بین المللی فوتبال، قراردادهای دلاری اتباع خارجی می‌باشد.

۴- پس از اینکه در پایان هفته یازدهم لیگ با عنایت به هماهنگی با مدیر عامل محترم شرکت سهامی ذوب آهن و سهامدار باشگاه و اعضا محترم هیأت مدیره مقرر گردید همکاری با نامبرده پایان یابد و با وجودی که ایشان می‌توانست تمامی حق و حقوق خود تا پایان فصل را دریافت نماید با توافقات انجام گردیده میزان ۳۰ درصد از قرارداد موجود کسر گردید.

شایان ذکر است باشگاه ذوب آهن ضمن احترام به هواداران فهیم و دلسوز باشگاه و همچنین پرسنل زحمتکش وغیور کار خانه ذوب آهن؛ پیگیر احقاق حقوق قانونی خود مبنی بر اتهام و تشویش اذهان عمومی می‌باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس