جعفری چگنی

چندی پیش از سوی اکانت‌های وابسته به رسانه‌های معاند ادعای عجیبی مبنی بر شکنجه اسماعیل بخشی یکی از متهمان تجمعات غیرقانونی در شهرستان شوش را منتشر شد که از سوی رییس دادگستری شوش تکذیب گردید.

به گزارش مشرق، پس از تکذیب چندین باره ادعاهای رسانه‌های معاند در رابطه با برخی اخبار تجمعات غیرقانونی در شهرستان شوش و رو شدن دست این بنگاه‌های خبری دروغ پراکن در تشویش اذهان عمومی، باز هم اخباری کذب در این زمینه منتشر شده است.

با وجود اینکه پیش از این نیز ادعای خونریزی اسماعیل بخشی در حین شکنجه و انتقال وی به بیمارستان و همچنین وضعیت نامساعد جسمی علی نجاتی متهم تحت نظر از سوی مقامات قضایی شهرستان شوش تکذیب شده بود؛ اما اخیرا باز هم از سوی اکانت‌های وابسته به رسانه‌های معاند ادعای خوراندن داروهای توهم زا به اسماعیل بخشی و عدم ارتباط  او با وکیل  منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

حقوق سوم معوق کارگران هفت تپه پرداخت شد

این درحالی است که جعفری چگنی رئیس دادگستری شوش این خبر را قویا تکذیب می‌کند و می‌گوید: این فرد در حال حاضر در کارخانه نیشکر هفت تپه بدون هیچ مشکل جسمانی که ناشی از دوران بازداشت باشد، مشغول به کار است.

وی می‌افزاید: با توجه به تحقیقات مقدماتی و تکمیل پرونده با تخفیف قرار بازداشت موقت و قرار وثیقه با معرفی وثیقه، متهم هفته گذشته از زندان آزاد شده است.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • سید IR ۱۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۳
    2 14
    دکتر شریعتی: شایعه را دشمن می سازد، منافق پخش می کند و احمق باور!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس