جزئیات دفع حملات سنگین عناصر مخفی داعش در استان دیاله

آخرین خبرها از تحولات میدانی شمال و شمال شرق استان دیاله حاکیست، عملیات نیروهای عراقی در مناطق «خانقین، السعدیه، جلولا، مقدادیه و بعقوبه» علیه هسته‌های خاموش گروه تروریستی داعش ادامه دارد.

به گزارش مشرق، آخرین خبرها از تحولات میدانی شمال و شمال شرق استان دیاله حاکیست، عملیات نیروهای عراقی در مناطق «خانقین، السعدیه، جلولا، مقدادیه و بعقوبه» علیه هسته‌های خاموش گروه تروریستی داعش ادامه دارد.

بیشتر بخوانید

آخرین تحولات میدانی شرق رود فرات

براساس اطلاعات به دست آمده، شماری از هسته‌های خاموش گروه تروریستی داعش هم حملات سنگینی را علیه نیروهای تیپ ۱۱۰ بسیج مردمی انجام دادند و مواضع آنان را هدف قرار دادند.

یک منبع میدانی به جزئیات حملات اشاره کرد و افزود: تروریست‌های داعش مواضع نیروهای بسیج مردمی را در منطقه «تل سلیمه» در حومه دریاچه حمرین (۵۵ کیلومتری شمال شرق شهر بعقوبه) نشانه رفتند.

این منبع میدانی از آماده باش نیروهای عراقی در این محور خبر داد و گفت: نیروهای بسیج مردمی در گام نخست موفق شدند تحرکات تروریست‌ها را رصد کنند و به سرعت وارد عمل شوند.

وی تصریح کرد: نیروهای تیپ ۱۱۰ بسیج مردمی پس از درگیری‌های سنگین توانستند پیشروی تروریست‌های داعش را متوقف کنند و در نهایت آنان را عقب راندند؛ ۱۵ تن از تروریست‌های داعش در جریان درگیری‌ها کشته و زخمی شدند.

 سایر عناصر تروریستی پس از متحمل شدن ضربات سنگین از منطقه متواری شدند و عقب نشینی کردند؛ تروریست‌ها درصدد بودند بخش‌هایی از مسیر ارتباطی جلولا - مقدادیه را مسدود کنند که ناکام ماندند.

در حال حاضر، بخش‌هایی از شمال شرق، شمال و شمال غرب استان دیاله، مناطق مرزی مشترک با استان صلاح الدین و بخش‌هایی از حومه ارتفاعات حمرین به عناصر مخفی تروریست‌های داعش آلوده هستند.

منبع: میزان

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس