واکنش تمسخرآمیز مدیر کارخانه لبنی به جریمه ۷۰ میلیاردی تعزیرات: به گرانفروشی ادامه‌ می‌دهیم

شرکت‌های لبنیاتی متخلف پس از محکوم شدن در شعب سازمان تعزیرات برای فرار از مجازات، سازمان تعزیرات را دور می‌زنند.

به گزارش مشرق، خبر پافشاری یک کارخانه لبنی به بهانه گرانی شیر خام و مواد اولیه برای تولید لبنیات و عدم امکان اعمال نرخ‌گذاری تعیین‌شده از سوی سازمان حمایت، از پربازدیدترین اخبار کشور بود که در این هفته منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

واکنش تمسخرآمیز مدیر کارخانه لبنی به جریمه ۷۰ میلیاردی تعزیرات

این عجیب است که یک متخلف در مواجهه با جریمه میلیاردی که باید پرداخت کند، در مقابل قانون سینه سپر می‌کند و تمسخر آمیز اظهار می‌دارد که «به گرانفروشی ادامه می‌دهیم.»

در گفت‌وگ با سخنگوی سازمان تعزیرات در خصوص میزان جریمه‌های معوق که تاکنون وصول نشده است، مشخص شد که کارخانه‌های تولید لبنیات راه دور زدن برای نپرداختن این جریمه‌ها را یافته‌اند که چنین گستاخانه در مقابل حکم قانون سینه سپر کنند.

سیدیاسر رایگانی در این خصوص می‌گوید: شرکت‌های لبنیاتی برای لغو جریمه خود، به عناوین مختلفی مثل حمایت از تولید اقدام به اخذ قرار موقوفی حکم از دیوان عدالت اداری می‌کنند و با توجه به اینکه دیوان نهاد بالاسری تعزیرات محسوب می‌شود، حکم تعزیرات موقوف می‌ماند.

شرکت متخلف لبنی که گفته است به گرانفروشی ادامه خواهد داد، مدعی است که به ترتیب 65 درصد و 50 درصد از بازار بستنی و شیر استرلیزه کشور را در دست دارد و به این ترتیب مشخص است که هر دو این محصولات گران به دست مردم می‌رسد.

همچنین یکی دیگر از عوامل گستاخی برخی متخلفان در مقابل حکم قانون می‌تواند تقدیر از آنها باشد و در حالی که صاحبان برخی از همین شرکتهای لبنی دارای تخلف و محکومیت بودند، سال گذشته نشان افتخار را از دست وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کردند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
  0 0
  چونکه در کشور رسیدگی و نظارت نیست
 • IR ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
  0 1
  فکر کنم جزو دراویش هم هستند ای لعنت بر هر چی مزدور استکباره
 • IR ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
  0 0
  یه جورایی انحصار ایجاد کرده و درصورتی که در در تولیدش مشکلی پیش بیاد بازار لبنیات متشنج میشه... این به اون معناست که اگه باهاش برخورد جدی بشه میتونه با اهرم فشاری که در دست داره بازار روملتهب کنه ...چیزی که مسئولین ازش اجتناب می کنند.
 • IR ۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
  0 0
  اسمش را بگویید تا مردم تحریمش کنند
 • IR ۱۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
  0 0
  برای پانزده هزار نفر شغل ایجاد کرده و حرف حق می زند . دولت باید کاغذ تتراپک را با ارز ۴۲۰۰ می داده نداده. ایشان هم آزاد خریده.خدا خیرش دهد در این اوضاع مردانه تولید می کند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس