حناچی نمایه

عضو شورای شهر تهران گفت: نامه وزارت اطلاعات درخصوص تایید حکم پیروز حناچی به عنوان شهردار تهران به وزارت کشور چند پهلو بوده است.

به گزارش مشرق، حسن خلیل‌آبادی در حاشیه جلسه هم‌اندیشی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه هم اندیشی امروز قرار شد با وزارت کشور مکاتباتی داشته باشیم و درخصوص تعیین تکلیف شهردار تهران اقدام شود. 

وی گفت: وزارت کشور اعلام کرده است که نامه وزارت اطلاعات برای صدور حکم شهرداری حناچی کفایت نمی‌کند چرا که این نامه چند پهلو است. 

بیشتر بخوانید:

تشکیل جلسه اضطراری در شورای شهر درباره حناچی

اظهارات سخنگوی شورای شهر تهران درباره صدور حکم حناچی

خلیل‌آبادی افزود: بنابراین هیات رئیسه مکاتبات خود را با وزارت کشور آغاز می‌کند تا هرچه سریعتر این موضوع تعیین تکلیف شود. 

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه یکی از اعضای شورای شهر تهران در توئیتی اعلام کرده است که حناچی شهردار تهران شده است، گفت: چطور این اتفاق افتاده ولی شهردار از وزارت کشور حکمی دریافت نکرده است. فعلا پیروز حناچی به عنوان سرپرست شهرداری تهران مطرح است. 

عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: در صورتی که حکم شهردار صادر نشود موضوع در هیات حل اختلاف مطرح خواهد شد. 

وی گفت: اگر اعضای شورای شهر تهران مصر به انتخاب حناچی نباشند پروسه انتخاب شهردار جدید انتخاب خواهد افتاد. 

خلیل‌ابادی افزود: در جلسه هم‌اندیشی درخصوص انتخاب شهردار جدید بحثی نشد و مذاکرات با وزارت کشور و وزارت اطلاعات درباره صدور حکم شهردار انجام شده است. 

عضو شورای شهر تهران افزود: وزارت کشور باید تا دیروز در خصوص انتخاب شهردار جواب می‌داده که تاکنون این اتفاق صورت نگرفته است و امیدواریم هرچه زودتر حکم شهردار تایید و ابلاغ شود. 

وی افزود: نامه وزارت کشور به شورای شهر این قطعیت را نداده که حناچی را تایید یا رد می‌کند. 

خلیل‌آبادی افزود: در حال حاضر نامه وزارت کشور دارای  ابهام است و باید این ابهامات برطرف شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس