خبر ویژه

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان می‌گوید لاریجانی به واسطه عکس انداختن با اصلاح‌طلبان، اصلاح‌طلب نمی‌شود.

به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت:

مصطفی سلیمی از مدیران شهرداری تهران در گفت‌وگو با روزنامه آفتاب‌یزد و درباره حمایت محتمل اصلاح‌طلبان از نامزدی لاریجانی در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: آقای لاریجانی سال‌هاست که به دنبال رئیس‌جمهور شدن است. در دوره‌هایی کاندیدا شد و در دوره‌هایی دیگر ارزیابی‌هایی را انجام می‌داد. در دوره هشت ساله دولت اصلاحات لاریجانی صد درصد مخالف اصلاح‌طلبان بود که این مخالفت را در صدا و سیمای وقت بازتاب می‌داد، اما به هر حال انسان‌ها تغییر می‌کنند. برخی تغییرات گاهی مثبت است گاهی منفی و اخیرا نیز تمایل او به همکاری با اصلاح‌طلبان است که ممکن است به هرحال اطلاعات او درباره اصلاح‌طلبان بیشتر شده باشد.


وی می‌افزاید:  من حتی اطلاع دارم که رای دوم وی در قم ناشی از حمایت تلویحی و تصریحی نیروهای اصلاح‌طلب از او بود و اگر اصلاح‌طلبان از او حمایت نمی‌کردند شاید که او اصلا رای هم نمی‌آورد، اما نیروهای اصلاح‌طلب در قم او را کمک کردند که رای بیاورد. به هر حال همه این مسائل نسبی است.

گذشته آقای لاریجانی در صدا و سیما روشن است و می‌دانیم که او با اصلاح‌طلبان در قالب فیلم‌ها و سریال‌ها و مستندها چه کرده، اما رشد و تغییر افراد را هم قبول داریم. امیدواریم آقای لاریجانی هم اطلاعاتش تغییر کرده و به‌روز شده باشد و نزدیکی به اصلاح‌طلب‌ها ایشان را متوجه کرده باشد که مخالفت‌هایی که قبلا با جریان اصلاحات داشت درست نبوده و بتواند برای همکاری با اصلاح‌طلبان برای بهبود امور کشورآماده شود.


سرپرست شهرداری تهران پس از استعفای نجفی گفت: اینکه حالا تصور کنیم ایشان با یک عکس بخواهند تمام گذشته را پاک کنند منطقی نیست تغییر ایشان به سمت جریان اصلاح‌طلبی باید در عمل و مبانی ملاحظه شود به این معنی که باید نظرات ایشان در خصوص مسائل کشور هم در سخن و هم در عمل شفاف و روشن‌تر شود.

اشکالی ندارد کسی که اصولگراست آرام آرام بیاید و مواضع اصلاح‌طلبانه بگیرد، اما این نباید با فرصت‌طلبی و نان به نرخ روزخوری همراه شود یعنی اصولگرا باشد بعد به فراخور زمان اصلاح‌طلب شود و تنها تغییر واقعی قابل قبول است. آقای لاریجانی هم اگر مواضع اصلاح‌طلبانه اتخاذ کند اصلاح‌طلبان استقبال می‌کنند، اما عقیده من این است که اصلاح‌طلبان به غیر از آقای لاریجانی حتما دنبال گزینه و کاندیدای دیگری برای۱۴۰۰ باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ایرانی IR ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  22 1
  گل بود به سبزه نیز آراسته شد. مثلا اصلاح طلبان چه گلی به سرمردم زدن که این دفعه با قالب و ظاهر دیگری میخواهند سرمردم کلاه بگذارند. مردم از تزویر به ستوه آمده اند.
 • IR ۰۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  11 1
  عزیزان اصلاح طلب ایشون مراحل تغییر و دگردیسی رو کامل انجام دادن فقط یه پوسته مونده که اونم انشاءلله در انتخابات ریاست جمهوری کاندید بشن حله.
 • علی GB ۰۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  13 1
  ملت به چوب خشک رای بدهند بهتر از لاریجانی است
 • IR ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  10 1
  وَزِشِ باد ..!
 • FR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  13 0
  همین قدر که به این نتیجه رسیدید که برای شهرداری از خارج مدیر بیارید وبرای دولت به لاریجانی متوسل شوید خیلی حرفه !
 • کوروش IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
  0 0
  خداوند این مملکت را از لنجزار سبز و بنش برهاند...

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس