کد خبر 908436
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
قتل نمایه

مرد 30 ساله ای روز گذشته همسر و دختر یک و نیم ساله اش را به طرز وحشتناکی در مشهد با 80 ضربه چاقو در حالی به قتل رساند که پس از کج شدن تیغه چاقو، چاقوی دیگری را برای واردآوردن ضربات مرگبار استفاده کرد.

به گزارش مشرق، ساعت 16 عصر روز گذشته، درحالی که قاضی ویژه قتل عمد، مشغول مطالعه پرونده های جنایی بود تا از لابه لای اوراق رنگ و رو رفته، پرونده های قدیمی سرنخ هایی برای ردیابی عامل یا عاملان این جنایت ها به دست آورد، ناگهان صدای زنگ تلفن ویژه قتل، سررشته افکارش را برید یکی از ماموران انتظامی کلانتری طرق مشهد، خبر از جنایتی فجیع داد که دل هر انسانی را به درد می آورد. او از سلاخی شدن زن جوان و دختر یک و نیم ساله اش سخن گفت که به دست مرد 30 ساله و با ضربات بی شمار چاقو به قتل رسیده بودند و آن مرد که پدر خانواده است نیز به دلیل  اقدام به خودکشی با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

در حالی که قاضی «کاظم میرزایی» با شنیدن این ماجرای تلخ، دستورات تلفنی ویژه ای برای حفظ صحنه جرم و انتقال تحت الحفظ مرد متهم به قتل به مرکز درمانی را صادر می کرد، بلافاصله عازم منطقه طرق شد و به تحقیق میدانی درباره این جنایت فجیع پرداخت.

در بررسی های مقدماتی مشخص شد که رختخواب این زن و مرد که از قبل  اختلافات خانوادگی با یکدیگر داشتند، هنوز از شب گذشته جمع نشده است و در همین حال جسد زن 23 ساله در حالی کنار بخاری گازی افتاده بود که بیش از 80 ضربه چاقو بر نقاط مختلف پیکرش خودنمایی می کرد. جسد نازنین زهرا دختر یک و نیم ساله آن‌ها نیز که آثار بریده شدن گلویش با تیغ و فرود آمدن ضربات مهلک چاقو بر بدن نحیف وی نمایان بود در کنار دیوار و فاصله حدود یک متری از مادرش قرار داشت. این صحنه تکان دهنده زمانی هولناک تر شد که دو چاقوی خون آلود و تیغ ریش تراشی در کنار اجساد در حالی پیدا شد که تیغه یکی از چاقوهای آشپزخانه به خاطر گیرکردن به استخوان های بدن قربانیان کج شده بود!

در ادامه تحقیقات دست نوشته ای در منزل محل جنایت کشف شد که نشان از اختلافات خانوادگی شدید این زوج داشت. مرد 30 ساله روی تکه کاغذی که گویا برای ارائه به دادگاه آماده کرده نوشته بود، او (همسرش) خانه را مرتب نمی کند، فحش می دهد، غذا درست نمی کند، به حرفم گوش نمی دهد و اگر مهمان بیاید غذا را شور می کند و ... با به دست آمدن این دست نوشته، ضمن این که قاضی میرزایی دستوراتی را برای قسمت تشخیص خط پلیس آگاهی صادر کرد به بررسی ماجرای اختلافات خانوادگی این زوج جوان پرداخت. یکی از بستگان این زوج گفت: آن ها از ابتدای زندگی با هم مشکل داشتند و امروز صبح نیز در پی شکایت زن جوان، همسرش به دادگاه رفت که بعد از بازگشت از دادگاه این حادثه تاسف بار رخ داد.

بررسی های دقیق و موشکافانه قاضی «کاظم میرزایی» که چندین ساعت به طول انجامید، بیانگر آن بود که حدود ساعت 15 روز گذشته، «جواد- ک» (مرد 30 ساله) پیامکی را برای خواهرش ارسال کرد و در آن نوشت که «من، همسر و فرزندم را کشته ام و خودم را نیز می کشم!» خواهر این مرد بعد از خواندن پیامک،  آن را به شوهرش نشان داد و از او خواست به منزل برادرش برود و موضوع را جویا شود. وقتی شوهر خواهر جواد به منزل آن ها در منطقه طرق رسید، در حیاط باز بود! او بلافاصله به درون خانه رفت و از آن چه می دید در جا میخکوب شد. اجساد غرق در خون «بتول – ک» (زن 23 ساله) و نازنین زهرای یک و نیم ساله کف اتاق افتاده بود و جواد نیز در حالی که با تیغ رگ گردنش را زده و در خون خود می غلتید به پشتی منزل تکیه زده بود.

او بلافاصله با پلیس تماس گرفت و این گونه ماجرا به نیروهای امدادی اورژانس و قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد.

از آخرین وضعیت مرد 30 ساله که در بیمارستان امدادی مشهد تحت عمل جراحی قرار گرفته حاکی از آن است که متهم به قتل از مرگ نجات یافته و کادر درمانی درحال مداوای او هستند.

تحقیقات بیشتر درباره این جنایت وحشتناک درحالی ادامه دارد که با توجه به اهمیت موضوع رسیدگی به این پرونده جنایی با صدور دستوری از سوی سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) به سرگرد حمیدفر (افسر پرونده) سپرده شد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 27
 • در انتظار بررسی: 2
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  41 1
  درمشهد چه خبر است؟
  • IR ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
   33 4
   شهر مهاجر پذیر.. مرز نشین.. هم مرز افغانستان و....
  • IR ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
   28 0
   چه خبرتوووونه چه خبرتوووونه
  • IR ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
   8 3
   در آخرالزّمان، خواهی دید که پدران و مادران از فرزندان خود به شدّت ناراضی اند و عاقّ والدین شدن رواج یافته است. حرمت پدران و مادران سبک شمرده می شود. فرزند به پدرش تهمت می زند، پدر و مادرش را نفرین می کند و از مرگ آنها مسرور می شود. در آن هنگام، طلاق و جدایی در خانواده ها بسیار خواهد شد. در آن زمان، فتنه ها چونان پاره های شب تاریک، شما را فرا می گیرد و هیچ خانه ای از مسلمانان در شرق و غرب عالم نمی ماند؛ مگر اینکه فتنه ها در آن داخل می شوند.
 • IR ۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  27 0
  وای خدا مشرق این خبر چی بود اول صبح نوشتی من دارم غش می کنم
 • مینا مهرافراز IR ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  21 5
  خدا لعنت کند مرد روانی را که زن کم غذایش را کشته است
 • موریس IR ۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  11 12
  خوب میذاشتند بمیره قاتل رو
 • IR ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  11 12
  از فشار روزگاره لابد
 • ایرانی IR ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  25 1
  خدا لعنتش کند مرتکیه جلاد جنایتکار را که به طفل هم رحم نکرد باید می گذاشتند سقط بشه حرمله
 • IR ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  8 0
  ؟؟؟
 • IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  11 2
  حالا جرات دارید غذا رو شو کنید....
 • IR ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  14 18
  از ضعف ایمان است ......
  • IR ۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
   0 5
   معلوم نیست خطبه ی عقدشون رو چطوری میخونن که ختم به اینجا میشه آه عاقدهای محترم خطبه ها را درست و با نیت پاک بخوانید ..
 • FR ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  13 7
  خاک توی سر این صدا و سیما. دریغ از ساخت یک سریال و مشکلات خانواده ها
 • IR ۱۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  11 1
  واقعا در مشهد چه خبر است؟
 • ناشناس IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  4 2
  اینها همه به خاطر دوری از خدا و معنویت و غرق شدن در مادیات و شهوات است و بس و الا بین مشهد و شهرهای دیگر فرقی نیست .
 • IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  1 1
  تورو خدا مشرق این چیزا رو درج نکن. عقده بیننده سایت داری ؟
 • ایرج IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  18 1
  زیاد تعجب نکنید وقتی در شهر مشهد یک واحد بزرگ حدود سیصد کارگر استخدام میکند با قرارداد امضا برگه سفید از طرف کارگر بدبخت از سر ناچاری یک چیزی شبیه برداری . . . تو مشهد کارگر میگیرن که بدبختها از سر ناچاری دارن استثمار میشن بعید نیست که گوشت تن خودشونو بخورن چه برسه به قتل زن و بچه
 • شایان IR ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  14 0
  ریشه این حوادث وحشتناک و مشابه ان را در فقر و تنگدستی ونبودن امنیت روانی و شغلی و استثمار نیروی کار ببینید.
 • IR ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  8 0
  قاتل یا روانی بوده ویا معتاد وگرنه بفرض همسرش گناه داشت بچه چه گناهی کرده بود
 • IR ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  8 6
  تقصیر زنه بوده
 • IR ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  11 0
  فجیع ترین و دلخراشترین قتلهای عالم داره تو مشهد اتفاق می افته . چرا اینجوریه ؟
 • IR ۱۶:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  2 0
  سه عامل که انسان را تشکیل می دهد یک تربیت خانوادگی چطور باشد .... دوما. اکتسابی محیطی که انسان تجربه خود را از محیط در طول زندگی اش درک می کند وبدان عمل میکند و ....سوما .ذاتی و ژنتیکی که هر فرد در وجود خون و پی اش وجود داردو ان در رفتار وکردار وپندار و جسمی را در اجتماع خود را نشان میدهد مثل ژن روحی فداکاری و محبت و برعکس ژن بدبینی .....همانطور که در بدن ژن جسمی دیابت و چربی خون و سرطان که نیاز به درمان دارد ...... واین نا هنجاریهای اجتماعی که از ضعف وقوت عوامل فوق فرد را دچار استرس و اظطراب توام با افسردگی بیشتر باعث این مشکلات اجتماعی میباشد و خشم و ترس و گرسنگی و دیگر احساسات برعقل غالب تر در بعضی افراد و...... که اگر خود فرد به خودش کمک کند و خشونتش را اگر یک با لحظه فکر کردن خشم خود را فرو بردن از پشیمانی بعد از خشم و ترس واهی جلو گیری می کند...و خونسردی و مسلط بر اعصاب را باید اموزش داد در خانواده ها که سلول های اجتماعی و در واحد های درس اموزشگاه ها ابتدایی تا مدارج عالی دانشگاه ها وکنترل خشم وترس هم تمرین لازم داردمثل ورزش بدنی که انسان احساسات خود را به جا و به موقع نسبت به محرک های بیرونی انجام دهد وپیشگیری از جرم شود..... در خانواده نیاز یک تفاهم دو طرفه دارد وقتی که اغاز زندگی مشترک شروع میشود با تولد فرزند باید کلا اختلافات زن ومرد بایدپایان یابد ... و محیط برای رشد فرزندان ارام باشد و خانواده شاد و با نشاط در عین وجود مشکلات زندگی و امکاناتی که دارند را با درست زندگی کردن ادمه داد تا به کمال دور اندیشی نسل جدید را پرورش داد بدور از اینجور ناهنجاریهای اجتماعی که باعث ناراحتی در اجتماع سالم می گردد.... واین نیاز به فرهنگ سازی وحمایت فردی و خانواده و قوانین اجتماعی دارد..
 • IR ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
  21 0
  خدا لعنتت کنه ، بچه رو چرا کشتی ؟
 • IR ۰۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
  24 0
  تو امریکا خیلی خشونت و ناامنیه!
 • IR ۱۴:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  2 0
  خیلی خیلی وحشتناک وغمناک هست به اون طفل بی گناه ومظلوم اون هم بدست پدرش چرا چرا چرا.......... خدایا دنیا وعاقبت را ختم بخیر کن.
 • IR ۲۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
  1 1
  خداوند در قرآن می فرماید اگه همسر وفرزند دشما رابه کارهای خلافی دعوت کردند از کار بد آنها گذشت کنید معلومه در حادثه دلخراش مرد جنایتکار مقصره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس