کد خبر 907778
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
راهپیمایی ۱۳ آبان در استان البرز

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با سه رویکرد تبعید حضرت امام(ره)، شهادت دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی برنامه‌های متفاوتی را در مراکز فرهنگی هنری برگزار می‌کند.

به گزارش مشرق، «فرهنگسرای مقاومت» در روز ‌۱۳‌آبان به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در خیابان طالقانی برپا می‌شود.

سعید اوحدی، رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، ویژه‌برنامه‌هایی را در قالب فرهنگسرای موقت مقاومت در خیابان طالقانی برگزار می‌کند.  

وی درباره برنامه‌های این فرهنگسرا گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با سه رویکرد تبعید حضرت امام(ره)، شهادت دانش‌آموزان و تسخیر لانه جاسوسی برنامه‌های متفاوتی را در مراکز فرهنگی هنری برگزار می‌کند. اما آنچه در فرهنگسرای مقاومت مورد تأکید ویژه است استکبارستیزی و تأکید بر جنبه‌های مقاومت است.

اوحدی افزود: «فرهنگسرای مقاومت» از ۱۵‌بخش تشکیل شده است که از جمله آن می‌توان به نمایشگاه «کتاب‌های مقاومت»، ویژه‌برنامه «نامه‌های مقاومت»، مسابقه ‌نامه‌نویسی دانش‌آموزان برای دانش‌آموزان فلسطینی، بحرینی و یمنی و دبیرکل سازمان‌ملل‌متحد درباره تحریم‌های ظالمانه آمریکا، نمایشگاه کاریکاتور و تصویرسازی «حقوق بشر آمریکایی»، نمایش محیطی، توزیع سربندهای «من انقلابیم»، نمایشگاه تصویرسازی «تاریخ مستطاب آمریکا»، بخش ویژه شناخت و معرفی شهدای مدافع حرم، پخش کلیپ‌های ترویج فرهنگ مقاومت در غرفه «صوت مقاومت»، معرفی کتاب‌های تقریظی مقام معظم رهبری برای دانش‌آموزان و بستری برای معرفی فرهنگسراها و برنامه‌های‌شان برای دانش‌آموزان اشاره کرد.

برای نخستین‌بار کانون مقاومت در فرهنگسرای عطارنیشابوری تشکیل می‌شود و در بستر اتفاقات روز ۱۳‌آبان به دانش‌آموزان معرفی و از میان علاقه‌مندان عضوگیری می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس