کاشیما پرسپولیس

دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما با نتیجه 2 بر صفر به سود ژاپنی‌ها به پایان رسید.

به گزارش مشرق، دیدار رفت تیم‌های فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا امروز (شنبه) از ۹:۳۰ به وقت تهران (ساعت ۱۵ به وقت محلی) در ورزشگاه کاشیما ساکر شهر ایباراکی برگزار شد که در نهایت پرسپولیس با نتیجه 2 بر صفر در این دیدار شکست خورد. (خلاصه دیدار کاشیما - پرسپولیس)

ترکیب کاشیما آنتلرز: کوون سونتائه، شوجی گن، لئو سیلوا، دوی شوما، یوما سوزوکی، شوتو یاماموتو، سرجینیو، کنتو میسائو، نیشی دیاگو، هیروکی آبه و جونگ سئونگ هیون.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شایان مصلح، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، سیامک نعمتی، گادوین منشا و علی علیپور.

فو مینگ از کشور چین قضاوت این دیدار را به عهده دارد.

گزارش این دیدار را در زیر بخوانید:

دقیقه ۴: ارسال سیامک نعمتی از سمت راست پس از عبور از روی سر گادوین منشا به علی علیپور رسید. این بازیکن می‌توانست دروازه کاشیما را باز کند، اما ضربه او از محوطه شش قدم به مدافع کاشیما برخورد کرد و تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۶: ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس به شکل غافلگیر کننده از سوی احمد نوراللهی به سمت دروازه کاشیما شلیک شد که سونتائه توپ را از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۰: فرار بشار رسن روی ضد حمله با خطای هیروکی آبه همراه بود که داور به دلیل کشیدن پیراهن رسن از سوی این بازیکن، کارت زردی به آبه نشان داد.

دقیقه ۲۱: در حالی که بازی کنترلی از سوی هر دو تیم در دستور کار بود و موقعیت خطرناکی روی دروازه‌ها ایجاد نمی‌شد، یکی از تماشاگران با پرچم ایران وارد زمین شد تا حمله کاشیمایی‌ها را خنثی کند.

دقیقه ۲۵: ارسال سیلوا به روی دروازه پرسپولیس، با شوت سنگین سوزوکی همراه بود، اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: سرجینیو پشت مدافعان پرسپولیس صاحب توپ شد و در حالی که مقابل خود فقط بیرانوند را داشت، ضربه‌اش را به سمت دروازه شلیک کرد، اما تکل به موقع شجاع خلیل‌زاده مانع از شوت این بازیکن شد تا خطری دروازه پرسپولیس را تهدید نکند.

دقیقه ۳۵: فشار پرسپولیس روی دروازه کاشیما در حالی که با مانع مدافعان این تیم ژاپنی همراه بود، پشت محوطه جریمه به منشا رسید که این بازیکن اقدام به شوتزنی کرد، اما ضربه او از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۴۲: ارسال سرجینیو به محوطه جریمه پرسپولیس با ضربه سر سوزوکی می‌توانست برای بیرانوند خطرآفرین شود، اما بی دقتی باعث شد توپ با فاصله زیادی از کنار دروازه به بیرون برود.

نیمه دوم
دقیقه 48:
پاسکاری‌های کوتاه بازیکنان کاشیما در زمین پرسپولیس در نهایت با پاس رو به بیرون سرجینیو برای سیلوا همراه شد که شوت این بازیکن از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 58: سیلوا با یک و دو توانست پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شود و با ضربه‌ای دقیق دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرد.

دقیقه 60: کاشیما این بار توانست روی ضد حمله توسط سرجینیو به گل برسد، اما کمک داور پیش از گل آفساید سوزوکی را اعلام کرده بود.

دقیقه 61: ارسال زمینی به محوطه جریمه کاشیما، می‌توانست توسط مهاجمان پرسپولیس به گل تبدیل شود، اما مدافعان حریف تن به کرنر دادند.

دقیقه 62: سیامک نعمتی با خطایی که انجام داد، با یک کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 65: ارسال سیامک نعمتی روی دروازه، با ضربه سر احمد نوراللهی همراه شد که دروازه‌بان کاشیما توپ را مهار کرد.

دقیقه 70: سرجینیو پشت مدافعان پرسپولیس توانست صاحب توپ شود تا به راحتی دروازه پرسپولیس را برای بار دوم باز کند.

دقیقه 72: شجاع خلیل‌زاده با خطا روی بازیکن کاشیما، کارت زرد گرفت.

دقیقه 79: کرنر ارسالی روی دروازه پرسپولیس با دفع ناقص بیرانوند به سوزوکی رسید و این بازیکن قصد باز کردن دروازه را داشت که کمال کامیابی‌نیا مانع این کار شد.

دقیقه 85: بازیکنان پرسپولیس پشت محوطه جریمه کاشیما صاحب توپ شدند که منشا توپ را به کمال کامیابی‌نیا سپرد و شوت این بازیکن نیز توسط دروازه‌بان کاشیما مهار شد.

دقیقه 1+90: سیامک نعمتی با دریافت کارت زرد دوم، از بازی اخراج شد.

با این نتیجه پرسپولیس باید به دیدار برگشت امیدوار باشد. دیداری که شنبه، 19 آبان‌ماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

آمار این دیدار به شرح زیر است:

شوت: پرسپولیس:7 - کاشیما:8

شوت به چارچوب: پرسپولیس: 2- کاشیما: 2

تعداد پاس: پرسپولیس: 314-کاشیما: 378

درصد مالکیت: پرسپولیس: 45 - کاشیما: 55حاشیه های این دیدار را در ادامه بخوانید:

* لحظاتی قبل مسئولان برگزار کننده بازی اعلام کردند تمامی‌ بلیت‌های دیدار رفت به فروش رسید. تنها تعدادی بلیت در جایگاه VIP باقی مانده که مخصوص به ورزشکاران است.

* باشگاه کاشیما آنتلرز ژاپن در چند ساعت باقی‌مانده به آغاز رویارویی آسیایی با پرسپولیس خطاب به هوادارانش اعلام کرد فروش بلیت در ورزشگاه منتفی است. این باشگاه ژاپنی سپس ۳ فروشگاه همکار خود را جهت خریداری بلیت بازی با پرسپولیس را اعلام کرد.

* در حالی که به نظر می‌رسید فروش بلیت‌های بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس چند روز زودتر پایان یابد اما همچنان تعداد محدودی از آنها برای فروش وجود دارند.

* لباس‌هایی که مسئولان ژاپنی برای بازی فینال در نظر گرفته بودند تقریبا به طور کامل به فروش رفته است. تنها تعدادی لباس سفید بزرگ به قیمت ۲۸۰۰ ین و لباس کوچک به قیمت ۱۸۰۰ ین باقی مانده است که بیرون ورزشگاه عرضه خواهد شد.

* موری‌یاسو سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن مهمان ویژه بازی فینال است. قرار است وی با حضور در جایگاه ویژه بازی را از نزدیک نظاره کند.

آخرین جلسه فنی پرسپولیس قبل از اعزام تیم به ورزشگاه در هتل محل اقامت سرخپوشان برگزار شد.

 در این جلسه آخرین نکات فنی از سوی کادرفنی به بازیکنان اعلام شد و پس از آن اعضای تیم راهی ورزشگاه محل برگزار مسابقه شدند.

* هواداران ایرانی مقابل هتل جمع شده بودند و به حمایت از تیم پرداختند.

* همچنین اطراف ورزشگاه هم ترافیک زیادی وجود داشت.

* هواداران ایرانی در جایگاه هفت ورزشگاه حضور یافتند.

* تیم فوتبال کاشیما زودتر از کاروان پرسپولیس وارد ورزشگاه شد.

* قبل از شروع بازی‌ مسئولان برگزار کننده ژاپنی هماهنگی‌های لازم را با هواداران تیم خود برای نحوه تشویق بازیکنان انجام دادند.

ترکیب ۱۱ نفره پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، شایان مصلح، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، بشار رسن، سیامک نعمتی، گادوین منشا، علی علیپور

ترکیب ۱۱ نفره کاشیما: کوون سون تائه، گن شوجی، شوتویاماماموتو، دیاگو نیشی، جونگ سئونگ هیون، لئو سیلوا، شما دوی، کنتو میاسو، کوکی آنزای، سوزوکی، سرجینیو

*به دلیل ساعت بازی، بازیکنان تیم پرسپولیس صبحانه و ناهار خود را با هم صرف کردند.

*چند هوادار ایرانی از آمریکا و استرالیا خود را به ژاپن رساندند تا بازی امروز پرسپولیس را تماشا کنند.

*بازیکنان پرسپولیس با هواداران ایرانی حاضر در هتل عکس یادگاری گرفتند.

*بازیکنان پرسپولیس در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه در جلسه فنی حضور پیدا کردند.

*پیش بینی می‌شود حدود ۲ هزار ایرانی امروز در ورزشگاه کاشیما ساکر تیم پرسپولیس را تشویق کنند.

*فاصله هتل محل اقامت پرسپولیس در شهر ناریتا با استادیوم محل بازی حدود ۵۰ دقیقه است.

*ترافیک اطراف ورزشگاه کاشیما ساکر به شدت زیاد است و این موضوع باعث سختی عبور و مرور در این منطقه شده است.

*برخی از هواداران دو تیم مقابل در ورودی ورزشگاه با شعار دادن برای تیم رقیب کری خوانی کردند.

* حدود ۱۵ هزار هوادار تا به این لحظه در ورزشگاه حضور یافتند که اکثر آنها هواداران کاشیما هستند.

* خبرنگار AFC پیش‌بینی جالبی از فینال آسیا داشت. او معتقد بود در بازی رفت کاشیما دو بر یک برنده می‌شود اما در دیدار برگشت پرسپولیس در تهران حریف خود را شکست خواهد داد و به مقام قهرمانی می‌رسد.

* چند خبرنگار ژاپنی در مورد تعداد هواداران ایرانی و نحوه حضورشان در ورزشگاه از خبرنگاران ایرانی اطلاعات گرفتند.

* خبرنگاران ژاپنی از خبرنگاران ایرانی در مورد دیدگاهشان نسبت به فوتبال ژاپن سؤال می‌کردند و این مسئله برایشان حائز اهمیت بود.

* نزدیک به صد خبرنگار ژاپنی در ورزشگاه حضور دارند و ۴۰-۵۰ خبرنگار دیگر از کشورهای مختلف حتی اروپا برای پوشش این بازی به ورزشگاه آمدند.

* تعدادی از هواداران ایرانی مقابل سفارت ایران در ژاپن حضور پیدا کردند و با اتوبوس‌هایی که برای آنها در نظر گرفته شده بود به ورزشگاه آمدند.

* دروازه‌بان ژاپن و مربی دروازه‌بانان این تیم زودتر از سایرین برای گرم کردن به زمین آمدند و پس از آن هم بازیکنان کاشیما و پرسپولیس وارد زمین شدند.

*هواداران تیم فوتبال پرسپولیس پشت دروازه این تیم مستقر شده و پرچم‌هایی از ایران را در دست دارند.

*طرفداران تیم ژاپنی عکس‌هایی از زیکو مدیر فنی باشگاه کاشیما را در ورزشگاه نصب کرده‌اند.

*حدود ۳۰ هزار نفر در ورزشگاه کاشیما ساکر حضور دارند.

*تعدادی از هواداران کاشیما به خاطر بازیکن برزیلی این تیم و همچنین زیکو پرچم برزیل را در دست دارند.

*استادیوم کاشیما ساکر در کنار دریای ژاپن و اقیانوس آرام ساخته شده است و از داخل ورزشگاه اقیانوس آرام قابل رویت است.

* هنگامی که گوینده استادیوم اسامی بازیکنان پرسپولیس و برانکو را اعلام کردند هواداران ایرانی به شدت سرمربی پرسپولیس را مورد تشویق قرار دادند.

*بازیکنان تیم ژاپنی با لباس‌های نارنجی برای گرم کردن وارد زمین شدند و پرسپولیسی‌ها با لباس‌های قرمز وارد زمین شدند. پرسپولیس امروز سفیدپوش است و بازیکنان کاشیما انتلرز قرمز می‌پوشند.

*هنگام گرم کردن بازیکنان پرسپولیس برانکو و اعضای کادر فنی این تیم در کنار زمین حضور داشتند.

*زیکو اسطوره برزیلی وقتی وارد ورزشگاه شد به شدت مورد تشویق قرار گرفت و او هم به سبک ژاپنی‌ها به تماشاگران ادای احترام کرد.

*هواداران کاشیما آنتلرز پرچم‌هایی را با خود به ورزشگاه آورده‌اند که جام قهرمانی آسیا روی این پرچم‌ها نقش بسته است.

* پیش از شروع بازی قسمت‌هایی از نحوه صعود دو تیم به این مرحله به نمایش در آمد.

*بازیکنان پرسپولیس و کاشیما در تونل ورزشگاه با هم رو به رو شده و خوش و بش کردند.

* هنگامی که عکاسان حاضر در استادیوم از زیکو خواستند مقابل آنها قرار بگیرد تا عکس او را بگیرند اسطوره برزیلی این دعوت را نپذیرفت و تنها به سمت هواداران ژاپنی ادای احترام کرد.

*حمیدرضا گرشاسبی، ابولفضل روفنی و حاجی‌بیگی اعضای هیات مدیره پرسپولیس در جایگاه ویژه حضور دارند.

*با وجود اینکه حدود ۱۵۰۰ طرفدار پرسپولیس در ورزشگاه هستند اما آنها به سبک ایسلندی تیم خود را تشویق می‌کنند.

* قبل از آغاز بازی حمیدرضا گرشاسبی قالیچه‌ای را به مدیرعامل باشگاه کاشیما اهدا کرد.مدیرعامل باشگاه ژاپنی هم به خطر این هدیه از گرشاسبی تشکر کرد. مدیران دو باشگاه هم ابراز امیدواری کردند بازی خوبی انجام شود ضمن آنکه گرشاسبی اعلام کرد میزبانی خوبی از باشگاه کاشیما در تهران صورت خواهد گرفت.

*در برخی از صحنه‌ها برانکو به داور بازی معترض شد و اعتراض خود را به داور چهارم که چینی است منتقل کرد.

* شرایط آب و هوایی نسبت به چند ساعت قبل تغییر کرده و هوا کمی خنک تر شده است.

* باشگاه پرسپولیس اقلام فرهنگی مثل بوق و پرچم را در اختیار طرفداران این تیم قرار داده است.

*در اواسط نیمه اول یک جیمی‌جامپ ایرانی با پرچم ایران به میانه زمین پرید که ماموران او را دستگیر کردند. در این بین مسئولان تیم پرسپولیس هم پیگیر بودند که برخورد بدی با وی صورت نگیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 41
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 5
 • بالیوودیان IR ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  34 15
  مردمی که با شکم خالی به دنبال سلبریتی هایشان هستند. داریم کم کم شبیه "هند" میشیم.
  • IR ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   7 18
   آخه چه ربطی به شقیقه داشت مرد مومن
  • 123 CA ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   20 39
   خوشم اومد باختید ایرانی های . . . جوووووووووون هم تحریم و هم باخت . همه جوره داریم خوار و خفیفتون میکنیم . دو روز دیگه هم غذا در برابر نفت و . . .
  • IR ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   20 1
   10:24 ! الان که سلبریتی هاتون دو تا گل خوردن، فهمیدی ربطشو! عــایا! اینا را یک سری توی رسانه ها بزرگشون کردن تا حق دلالی شون بره بالا
  • IR ۱۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   20 0
   10:24 مثل اینکه این وسط فقط شقیقه شما مشکل دارد! بقیه نظر دیگری دارند
  • فوتبالی IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   11 11
   یه چیزی میگم خواهشا نخندید..... خواهشا نخندید......................ترررررپولیس.......خخخخخخ
  • IR ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   5 12
   با غرور جوانان این مملکت بازی نکنید. حالا از فردا توی رسانه ها ببینید چه دروغایی تحویل جوانان این مملکت می دهند. به طوری که سطح توقعات را به جایی میرسانند که پرسپولیس را 10 به 0 برنده بازی برگشت میکنند.
  • قاسم IR ۱۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   4 11
   خدا جای حق نشسته، تیمی که با ضرب و زور دولت و پشتیبانی صداوسیما بره فینال حقش همینه.تسلیت میگم مشرق لنگیییییییی!
  • IR ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   9 4
   شما اگر مسلمان بودید این قدر راحت دروغ نمی گفتید در تاریخ فوتبال ایران سابقه نداشته یک تیم با محرومیت با 11 بازیکن بعد رفتن 5 ملی پوشش بره فینال آسیا
 • شناگر IR ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  26 8
  فوتبال افیون توده هاست
  • IR ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   10 16
   مثل اینکه شما سطح جدیدی از افیون زنی(سنتی و صنعتی) رو به نمایش گذاشتید!
 • IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  9 1
  الان یک ایرانی قهرمان وسط بازی پرید توی زمین!!
 • IR ۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  11 1
  حالا تایه دوهفته ای مردم سرگرم فوتبالن وبا اوضاع اقتصادی کارندارن
  • IR ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   5 1
   درود به زبان و کلامت
 • IR ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  13 22
  لُنگی ها یه گل خودن
  • IR ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   2 0
   D:
  • IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   19 4
   فعلا برو کیسه تیم سایپا رو بکش تا بعد...
 • علی DE ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  21 18
  جواد خیابانی توهم گرفته بازی به پایان نرسیده وعده سرخرمن میده که پرسپولیس بازی در تهران را میبره!: فعلا از این منجلاب بیرون بیائید..
  • IR ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   17 10
   من شک دارم ایروونی باشی .خاک بر سرت .که ارزوی باخت یه تیم ایرانی رو داری .
 • IR ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  11 12
  کلاس فرهنگ و ادب بگذارید برای پرسپولیسیا
  • IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   16 12
   پرسپولیسی ها نیمه دوم بجای فوتبال دعوا و درگیری راه میانداختند فکر میکردند لیگ برتر است و میتوانند با این کارهای غیر اخلاقی پیش ببرند ! جالبه ... تیمی که برانکو ادعا میکند قویترین در غرب آسیاست در کل بازی حتی یک شوت به دروازه کاشیما نزد ! باید برانکو خیلی شاکر باشد که خروس جنگی تیمش ... شجاع خلیل زاده هم اخراج نشد !
 • IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  11 16
  از باخت پرسیولیس.خوشحالم ..خیلی شادم
  • IR ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   11 6
   یه تیم چقدر باید حقیر باشه که تنها جامی که امید داره امسال دریافت کنه، جام قهرمان نشدن پرسپولیس تو آسیاست..... جام قهرمان نشدن پرسپولیس....خخخخخخخخخ
 • RO ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  13 11
  لنگی ها از اینکه به وزیر آموزش و پرورش هم التماس کردن که درس و مدرسه امروز تعطیل بشه حسابی ضایع شدند هم دولتی ها ضایع سدند هم وزیر ورزش که از هیئت دولت دعوت کرده بازی برگشت را ببینند خخخخ
 • IR ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  7 1
  مسابقه پراید با تویوتا.....
 • IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  10 11
  برنامه سازهای ما و مجریان برای چرب و چیلی تر کردن فضای قرادادشان با صدا و سیما و گرم نگه داشتن تنور، شروع به رویا بافی کرده اند برای بازی برگشت
 • IR ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  8 4
  اون وقت هی بگویید کی روش بد است. تیم کیروش قابل مقایسه با تیم برانکو نیست.
 • امید IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  14 4
  سلام فوتبال برد و باخت داره. ولی توکه از یک کشور دیگر زر میزنی آخه تو عرق وطن نداری که نظر میدی. تو خودت خوتر شدی که رفتی داری از اونجا زر میزنی.
  • IR ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   2 5
   میزان استفاده کلمه "زر" در متن شما بیش از حد بود
 • IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  11 12
  به نظرم بلیط های هواپیمای برگشتشان را باطل کنید و نفری یه دوچرخه بدین دستشون تا تهران رکاب بزنند. اینجوری برای بازی برگشت هم آماده می شوند. سوگلی ها!
 • IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  10 0
  جوونهای بیکار و نامید رو با فوتبال سرگرم کردن
 • IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  14 1
  اون از روزبه چشمی این از سیامک نعمتی و البته شجاع که شانسی از اخراج در رفت اما بازیکنان ژاپنی از تنش ها فرار می کردند تفاوت آماتوری و حرفه ایی بودن را حس کنید .
  • IR ۱۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   3 12
   چون بهشون گفته بودن اگر گل بزنید پرسپولیسی ها بازی رو به تنش و درگیری می کشونن چون از نظر فنی و تاکتیکی هیچی برای ارائه ندارند.
 • امیر سیروس پور GB ۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  5 13
  به امید باخت های بیشتر برای ایران و ایرانی
  • مجید IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   5 0
   تف به غیرتت
  • قاسم IR ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   4 0
   به امید نابودی تو و اربابان کثیفت
  • IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   4 2
   بچه فرار کردی رفتی انگلیس حالا لغز می خونی؟؟؟ اگه برگردی....!!!
  • IR ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   2 0
   من استقلالی هستم و همه میدونن که هوادارای رقیب چقدر از حذف استقلال از آسیا خوشحال بودن. ولی با این حال جلو امثال تو وطن فروش فارغ از رنگها ما با هم یکی و متحد هستیم و پوزه شمارو به خاک می مالیم
 • علی IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  8 13
  یا سپاهان و ذوب آهن و استقلال و پاس ایرانی نبودن یا اینا خیلی ایرانی بودن زمین و زمان و کوچه و خیابون و صدا سیما حتی مرکز آموزش ما شد پرسپولیس...ایشالا که پرسپولیس ببره چون نمیخوام غم ده ها میلیون ایرانی رو ببینم ولی ...
 • دکتر نصیر IR ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
  11 8
  امیدوارم خبری که شنیدم و قراره بعد از جام ملت ها برانکو رو جانشین کیروش نکنن چون پرسپولیس نابود میشه این مربی رو اگر در ایران نگه دارن و چند بازیکن تاپ بگیره این تیم در آسیا باز هم خواهد درخشید
  • IR ۱۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   4 4
   برانکو مربی خوبی ولی نه در این فوتبال، بلکه فوتبال آمریکایی یعنی راگبی!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس