کد خبر 906021
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
قاتل

جوان 34 ساله ای که برادرزن سابق اش را در پی یک انتقام جویی وحشتناک و با پوشیدن لباس های شبح گونه به قتل رسانده بود، پنج شنبه گذشته در حضور قاضی ویژه قتل عمد اعتراف کرد.

به گزارش مشرق، متهم این پرونده جنایی که «مجتبی – ع» نام دارد، صبح پنج شنبه گذشته مقابل میز عدالت نشست و در تشریح ماجرای جنایت وحشتناکش گفت: سال 1392 قطعه زمینی را از پدر زنم خریدم ولی بعد فهمیدم که زمین مذکور مشکل دارد به همین دلیل اختلافات بین من و خانواده همسرم شکل گرفت تا این که در سال 95 یک شب پدر زنم به خانه ما آمد و دخترش را با خود برد. یک سال بعد از این ماجرا بود که فهمیدم همسرم با وکالتی که من برای اعتیادم به آن ها داده بودم، از دادگاه حکم طلاق گرفته است. با شنیدن این موضوع نزد پدر و مادر همسرم رفتم و به آن ها گفتم من زندگی ام را دوست دارم و نمی خواهم همسرم طلاق بگیرد ولی آن ها قبول نکردند. این گونه بود که من مادر زنم را تهدید به اسیدپاشی کردم!

بیشتر بخوانید:

معمای قتل مشکوک زن میانسال و دختر جوان

جنایت خونین برای دستبرد به ارثیه ۱۰۰ میلیونی +عکس

از سوی دیگر هم چند بار برای دیدن فرزندم به محله آن ها رفتم ولی خانواده همسر سابق ام فرزندم را به من نشان نمی دادند و او را مخفی می کردند!  به همین دلیل من پدر زنم را عامل همه این بدبختی ها می دانستم که در زندگی من دخالت می کرد! این بود که تصمیم به انتقامی وحشتناک گرفتم. می خواستم داغی به دلش بگذارم که هیچ وقت فراموش نکند. او خیلی روی تک پسرش که در شهرداری کار می کرد، حساس بود و بیش از اندازه او را دوست داشت به این دلیل تصمیم به قتل برادرزنم گرفتم تا بداند ندیدن فرزند یعنی چه!

متهم که در حضور قاضی میرزایی، جزئیات این جنایت هولناک را تشریح می کرد، ادامه داد: از حدود یک ماه قبل هر روز در محله خیابان طلوع 13 کمین می کردم تا او را که صبح سرکار می رود به قتل برسانم اما جرئت این کار را پیدا نمی کردم تا این که صبح سه شنبه مقداری مواد مخدر از نوع شیشه کشیدم و با پوشیدن لباس گشاد و کلاه کشی سیاهی که تا زیر گلویم را پوشانده بود دوباره پشت درخت های نزدیک خانه پدر زنم مخفی شدم. این بار عینک دودی هم زده بودم تا شناخته نشوم. وقتی برادرزنم حدود ساعت 6:30 خودرواش را از خانه بیرون آورد و برای بستن در حیاط پیاده شد، من بلافاصله به سمت او حرکت کردم.

برادر زنم که کودک 11 ماهه ای نیز دارد از قیافه ظاهری ام مرا شناخت و با دست به صورتم زد که عینک ام افتاد. وقتی قصد فرار داشت با چاقو از پشت سر دو ضربه بر پیکرش زدم که روی زمین افتاد سپس ضربات دیگر را بر بدنش فرود آوردم! او غرق در خون بود که من از محل گریختم و به اطراف خیابان طبرسی رفتم. متهم در حالی که مدعی بود خانه ای مجردی در بولوار میرزا کوچک خان مشهد دارد، در ادامه این ماجرا اضافه کرد: روز بعد با خودم فکر کردم از برادرزنم خبری بگیرم. به همین دلیل به صورت مخفیانه به در منزل آن ها رفتم و با دیدن پارچه های سیاه فهمیدم که او را کشته ام!

این بود که دوباره به اطراف خیابان طبرسی آمدم و به داخل کیوسک پلیس رفتم تا خودم را معرفی کنم. به ماموران گفتم من برادرزنم را با چاقو کشته ام ولی آن ها مرا از کانکس بیرون کردند و گفتند برو به محلی که قتل کرده ای .من که دیگر چاره ای نداشتم با یک پیک موتوری به کلانتری رسالت رفتم و خودم را به آن ها معرفی کردم که آن ها نیز مرا به دادسرا فرستادند! متهم در حالی که از وقوع این حادثه ابراز پشیمانی می کرد با دستور قاضی کاظم میرزایی روانه زندان شد تا این پرونده جنایی دیگر مراحل قانونی خود را طی کند.

سابقه خبر

صبح سه شنبه گذشته جوان 25 ساله ای در خیابان طلوع مشهد و با ضربات چاقو به قتل رسید.

با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل حادثه، تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد که داماد خانواده مقتول خصومت قبلی با آن ها داشته و بنا به اظهارات همسایگان چند بار نیز اعضای خانواده را تهدید کرده است. در حالی که دستور دستگیری این فرد توسط قاضی میرزایی صادر شده بود، متهم خود را تسلیم نیروهای انتظامی کرد.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 15
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 0
 • مشرق حواست کجاست IR ۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  15 1
  مشرق جان بیش از 50 درصد اخبار تلخ و حوادث شما از استان خراسان منعکس می شود !! استانها دیگر همه گل و بلبل اند ؟؟!! / یزد اصفهان شیراز و جنوب مدینه فاضله و شمال کشور آرمانشهر و یوتوپیاست ؟؟!!
  • IR ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
   8 1
   موافقم
  • IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
   9 0
   نه والا بندرعباس تو هر عروسیشون یکی رو می کشن ولی هیچی به بیرون درز نمیکنه
  • شهر بی کنسرت IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
   4 9
   مشهد شهر رها شده ای هست.... آقای رییسی از مشهد قابلیت هاش رو نشون بده با کار فرهنگی.... این حد جرائم در سطح فجیع در ایران استثناست و مختص مشهد مقدس بله شهر من تبریز شهر گل بلبل هست و کم جرم ترین شهر کشور
 • IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  9 8
  اول پدر زن رو اعدام کنید که دخالت بی جا تو زندگی دخترش داشته بعد به پرونده ی داماد برسید ...
  • فرانک IR ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
   5 4
   دختر خودتم بود این نظرو میدادی، میگه داماد شیشه مصرف میکرده، میزد زنشو با فرزندشو تیکه تیکه می کرد همه میامدن نظر میدادن که دختره چه خانواده ای داره نیامدن طلاق دخترشونو بگیرن، باید معتادین درمان بشن فرهنگ سازی کنیم نه شعار بدیم
  • IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
   3 1
   من دختر ندارم خدارا شکر..ازمایش اعتیاد رو برای همچین روزی گذاشتن کمپ ترک اعتیاد هم هست
  • IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
   1 0
   به نظرم قوانین مشکل داره وعدالت واقعی رو با همه جوانبش جاری نمیکنه ,وآرامش بخش وراضی کننده نیست که اینجور پیامدهایی داره!
 • IR ۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  5 4
  پدر زن کار خوبی کرده که دخترش رابرده یک مردمعتاد دخترش راهم معتاد کند ننگ برخانوادهای که می داند پرش معتاد است وبرای اوزن می گیرد وخانوادهای را با پلیدی خودش نابود می کند
  • IR ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
   6 1
   ازمایش که دادن دخترشو نمیداد الان که داد دیگه با احساسات یک مرد که شوهر و پدر هم هست بازی نکنه
 • IR ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  1 0
  حالا پدر زن خب فهمید که دیگه یه پدر رو از دیدن فرزندش دور نکنه فکر کردنند قانون با اونا بوده حق هم داشتند من موافق قتل نیستم ولی پدر زن قاتل واقعی هست هر دو باید مجازات بشندمجازات پدر زن داغ فرزنده و اونم اعدام
 • IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  8 0
  قاتل رو از کیوسک پلیس انداختن بیرون !!!!!!
 • علی IR ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  0 0
  کشتن ادمها کار اشتباهی است حالا هر کسی باشد چون با کشتن چندین خانواده نابود میشوند
 • IR ۱۴:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  2 0
  برادر چه گناهی داشت که بچش یتیم شد ....
 • IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  4 2
  دستش درد نکند باید مادر زنش رو میکشد تا خیالش راحت بشه مادر زنها خیلی هاتون عفریته هستند . اشغالن

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس