کد خبر 904255
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
بیژن طاهری

بیژن طاهری، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای من مهم نیست که چه کسی به کادر فنی اضافه می‌شود، چرا که هدفم کمک به استقلال است.

به گزارش مشرق، بیژن طاهری درباره برتری 2 بر یک استقلال مقابل سایپا، بحث حضور دستیار جدید در کادر فنی استقلال و دیگر مسائل صحبت‌هایی را انجام داده است که در زیر می‌خوانید:

*  از بازی با سایپا شروع کنیم، استقلال به نسبت بازی‌های قبلی خود بهتر بازی کرد که نتیجه‌اش پیروزی بود.

در 10 دقیقه ابتدایی بازی تمرکز نداشتیم و کیفیت زمین هم مساعد نبود. پس از گلی که خوردیم، تمرکز بازیکنان برگشت، بهتر بازی کردند و در نهایت هم بردیم. گذشته از این پیروزی، موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم و چند توپ به تیر دروازه زدیم. بازی‌های استقلال و سایپا از سال‌های گذشته جذاب بوده است و این بازی هم همین‌طور شد. تماشاگران و کارشناسان هم از نوع بازی راضی بودند.

* در نبود وینفرد شفر، به عنوان نفر اول کنار زمین حضور داشتید. این تجربه چطور بود؟

من نفر اول نیستم و شفر نفر اول است. من طبق دستوری که شفر داد، انجام وظیفه کردم. زمانی که خودش هم حضور دارد، هر موقع بگوید کنار خط می‌روم و نکاتی را به بازیکنان انتقال می‌دهم.

* بحث اخراج میلاد زکی‌پور در تمرین روز گذشته چه بوده است؟ آیا او را به خاطر اعتراض به الحاجی گرو، اخراج کردید؟

امروز از خواب پریدم که گفتند زکی‌پور را اخراج کرده‌ای! اواخر تمرین روز گذشته، در آیتم فوتبال درون تیمی، زکی‌پور و گرو با هم برخوردی داشتند. متوجه شدم میلاد لنگ می‌زند که به او گفتم بهتر است سرد کند و برود. باور کنید آنقدر در تمرین بگو و بخند داشتند که وقتی این خبر را شنیدم، تعجب کردم.

* در یکی دو ماه اخیر، صحبت‌های زیادی در رابطه با حضور فرهاد مجیدی، مجتبی جباری یا افراد دیگری در کادر فنی مطرح شد. آیا این مسئله تمرکز شما را به‌هم نزده است؟

من تابع شفر و باشگاه هستم. شفر امروز بگوید برو، می‌روم. مربی جدید هم بخواهد بیاید، برایم مهم نیست، چون هدفم کمک کردن به استقلال است. چه نفر اول باشم، چه نفر آخر، افتخارم این است که به استقلال خدمت کنم. اگر 10 مربی دیگر بیایند یا یک مربی، هدف من کمک به استقلال است.

* وینفرد شفر هم در صفحه شخصی‌اش شما را جنتلمن نامید و حمایت‌تان کرد.

من هر جایی بودم و با هر کسی که کار کردم، با تمام وجود کار کردم. شفر مرد بزرگی است و وقتی می‌بیند با جان و دل کمک می‌کنم، اظهار لطف کرده و این صحبت‌ها را انجام می‌دهد. او بزرگی‌اش را نشان داده است.

* وقتی بحث حضور دستیار جدید در کادر فنی استقلال مطرح شد، ناراحت نشدید که به نوعی دانش شما را زیر سؤال بردند؟

همان‌طور که گفتم تصمیم اول و آخر را شفر می‌گیرد و ناراحت نمی‌شوم. تا جایی که می‌توانم کمک می‌کنم و پیش وجدانم راضی هستم. هر مربی دیگری هم بیاید، قدمش روی چشم و هیچ مشکلی ندارم و تابع شفر هستم.

* استقلال روز جمعه باید با سپاهانی بازی کند که امیر قلعه‌نویی را دارد. این دیدار را چطور می‌بینید؟

ما سختی‌های زیادی در طول 9 هفته گذشته کشیدیم و با کمک بازیکنان باتجربه در بازی با سایپا، بازی خوبی انجام دادیم. بازیکنان باتجربه نقش زیادی داشتند و کمک زیادی به بازیکنان جوان کردند. بازی روز جمعه حساس و خاص است و امیدارم با بازی خوب، سه امتیاز را بگیریم و هم هواداران را شاد کنیم و هم در بین تیم‌های مدعی قرار بگیریم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس