کد خبر 900187
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۰
جعفر سبحانی

یکی از مراجع تقلید شیعیان بر ضرورت فعالیت پلیس امنیت اخلاقی در سراسر کشور تأکید کرد و گفت: مسائل اخلاقی باید بیشتر مورد توجه پلیس قرار گیرد.

به گزارش مشرق، آیت الله العظمی جعفر سبحانی ظهر یکشنبه در دیدار فرمانده نیروی انتظامی که در دفتر این مرجع تقلید در قم برگزار شد، اظهار داشت: انسان دو نعمت دارد اما تا خلافش پیش نیاید به ارزش آن پی نمی‌برد که شامل تندرستی بدن و امنیت در زندگی می‌شود.

وی با بیان اینکه در سایه امنیت، فرهنگ، نظم و فعالیت اقتصادی خوب برقرار می‌شود،‌ گفت: مسئولیت نیروی انتظامی بسیار بزرگ است که نفع آن به عموم مردم باز می‌گردد و همه مردم دعاگوی شما خواهند بود.

این مفسر قرآن کریم اظهار کرد: مسائل اخلاقی باید بیشتر مورد توجه پلیس قرار گیرد و پلیس اخلاقی تنها مختص به مکان‌های خاص نباشد و در همه شهرها ایجاد شود.

وی افزود: میزان رضایت‌مندی مردم از نیروی انتظامی به خصوص در زمینه برخورد با مزاحمان و اخلالگران نظم و امنیت، افزایش یافته و این مسئله نشان از اعتماد مردم به پلیس است.

آیت الله سبحانی گفت: انسجام مردم پس از حادثه تروریستی اهواز نشان داد که آنان به نیروهای نظامی و انتظامی خود اعتماد دارند و می‌دانند آنان با مجرمان و جنایتکاران برخورد قاطع خواهند داشت.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس