کد خبر 898718
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
روحانی نمایه

نماینده مردم درگز در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که سکوت مرگبار دولتمردان در مواجهه با FATF چه دلیلی دارد.

به گزارش مشرق، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (سه شنبه 10 مهر 97) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

عبدالله حاتمیان نماینده مردم درگز در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که سکوت مرگبار دولتمردان در مواجهه با FATF چه دلیلی دارد.

بیشتر بخوانید:

علی وقف‌چی نماینده مردم زنجان در تذکری به وزرای صنعت و کشاورزی خواستار تمهید مقدمات صادرات زیتون کشور شد.

سمیه محمودی نماینده مردم شهررضا به اتفاق دو نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کردند که علت به کارگیری تمام وقت بازنشستگان به عنوان معلمان دوره ابتدایی چیست.

احمد سفری نماینده مردم کرمانشاه به وزیر علوم درباره نابسامانی در پرداخت ارز دانشجویی تذکر داد.

محمدرضا نجفی نماینده مردم تهران در تذکری به وزرای نفت و امور خارجه خواستار مواجهه فعالانه و پیگیری مجدانه قرارداد مهم گازی با پاکستان شد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری به وزیر دادگستری اعلام کرد که لازم است با توجه به افزایش بی‌رویه قیمت سکه با هماهنگی دستگاه قضا تدبیری اتخاذ شود تا درخواست ارسال محکومین پرداخت مهریه سریعا رسیدگی و در تعیین و تعدیل اقساط آن شرایط اقتصادی روز لحاظ شود و در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که از اختیارات گسترده واگذار شده به جنابعالی به عنوان رئیس شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه در جهت حل مشکلات اقتصادی مردم استفاده مطلوب کنید.

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در تذکری به رئیس‌جمهور و وزرای صنعت و کشاورزی عنوان کرد که قیمت برخی اقلام خوراکی مورد نیاز روزمره مردم تا 300 درصد افزایش یافته و نارضایتی شدید در میان مردم ایجاد شده ، به داد مردم برسید.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه به اتفاق 8 نفر از دیگر نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کردند که چرا قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم علیرغم وعده‌های شما در فروردین سال 97 به صورت افسارگسیخته در حال افزایش است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس