کتاب دفاع مقدس

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس اقدام به برپایی نمایشگاه‌هایی در ایران و سایر کشورها خواهد کرد.

به گزارش مشرق، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس علاوه بر پژوهش و تحقیق در حوزه جنگ هشت ساله بر اساس اسنادی که در دست دارد، موفق شده است با انتشار کتاب‌های متنوع، طیف بزرگی از پژوهشگران و علاقه‌مندان در این حوزه را جذب و منابع موردنیاز آن‌ها را تأمین کند.

تا اوایل سال ۹۷ مرکز اسنادو تحقیقات دفاع مقدس، علاوه بر تهران در خرمشهر هم دارای نمایشگاه و فروشگاه دائمی بود، اکنون باهمت واحد توزیع و به‌منظور سهولت در تهیه  کتاب‌های این مرکز، فعالیت‌هایی صورت گرفته است که ازجمله آن‌ها می‌توان به راه‌اندازی نمایندگی فروش کتب مرکز اسناد در شهرهای رشت و قم به ترتیب به آدرس رشت، خیابان امام خمینی، چهارراه میکائیل، جنب آزمایشگاه رازی و قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، واحد ۱۳۱ اشاره کرد.

عرضه کتب مرکز اسناد دو فروشگاه سوره مهر و کیهان
همچنین در سطح شهر تهران علاوه بر فروشگاه دائمی مرکز، دو فروشگاه بزرگ سوره مهر و فروشگاه کیهان کتاب‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس را به علاقه‌مندان عرضه می‌کند.

حضور مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در غرفه مستقل در نمایشگاه استانی اردبیل از ۱ الی ۶ مهر ۹۷ واقع در ضلع جنوب دریاچه شورابیل، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل، در اختیار قرار دادن برخی از آثار ازجمله روزشمارهای مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به نهاد کتابخانه‌های عمومی و افتتاح نمایشگاه کتاب‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس در دبیرستان دخترانه فرزانگان ۶ واقع در کوی دانشگاه، از دیگر فعالیت‌های مدیریت توزیع و فروش آثار مرکز می‌باشد.

همچنین مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با همکاری سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس توانست کتب زیر را در نمایشگاه‌های کتاب سوریه، آلمان و مسکو به نمایش بگذارد. «جنگ بازیابی ثبات» به زبان های عربی، انگلیسی؛ «تنبیه متجاوز» به زبان های عربی، انگلیسی و فرانسوی؛ «اجتناب‌ناپذیری» به زبان های عربی، انگلیسی و فرانسوی؛ «اطلس جنگ ایران و عراق» به زبان عربی، ایران و «قطعنامه ۵۹۸»، «آغاز تا پایان» و «خرمشهر در جنگ طولانی.» از جمه این آثار هستند.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس