کد خبر 893687
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
همایش «احلی‌من‌العسل»

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف از برگزاری مراسم «احلی‌من‌العسل» ویژه عزاداری نوجوانان حسینی (ع) در 277 امامزاده و بقعه متبرکه خبر داد.

حسینیه مشرق - حجت‌الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه درباره برگزاری مراسم «احلی من العسل» در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه اظهار کرد: مراسم احلی من العسل، نوجوانان حسینی (ع) یکشنبه 25 شهریور در 277 امامزاده و بقعه متبرکه چند ساعت قبل از اذان ظهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مراسم ویژه نوجوانان است و با همکاری وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل این وزارتخانه در تمامی استانها به‌صورت همزمان برگزار می‌شود، تصریح کرد: علی‌رغم اینکه امسال برنامه احلی من العسل در تابستان برگزار می‌شود، با همکاری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی و فراخوان‌های ادارات کل آموزش و پرورش دسته‌های پرشور عزاداری نوجوانان از محل‌های تعیین‌شده به سمت امامزادگان و بقاع متبرکه مجری برنامه حرکت می‌کنند.

برپایی خیمه‌های معرفت در 732 بقعه متبرکه و امامزاده

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف از برپایی خیمه‌های معرفت در 732 بقعه متبرکه و امامزاده خبر داد و گفت: در این خیمه‌ها غرفه‌های پاسخ به مسائل شرعی، مشاوره خانواده، مشاوره کودک، حجاب و عفاف و کودک و نوجوانان فعالیت می‌کنند.

عادل غرفه «همه واقف باشیم» را از غرفه‌های ویژه خیمه‌های معرفت دانست و خاطرنشان کرد: در این غرفه با استفاده از ظرفیت کارشناسان امور اوقافی در ادارات کل و همچنین کارشناسان روحانی درخصوص وقف به علاقه‌مندان این سنت حسنه مشاوره ارائه می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس