کد خبر 891140
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
زخمی در تظاهرات بازگشت فلسطینیان

هزاران فلسطینی عصر امروز جمعه برای برگزاری راهپیمایی بزرگ بازگشت تحت عنوان "به کوری چشم ترامپ بازمی گردیم"، رهسپار چادرهای بازگشت در شرق نوار غزه با فلسطین اشغالی شدند.

به گزارش مشرق به نقل از فلسطین الیوم، شهروندان فلسطینی امروز برای تاکید دوباره بر حق خود در بازگشت و شکستن محاصره غزه رهسپار شرق غزه شده اند.

همزمان جوانان فلسطینی برای کور کردن دید تک تیراندازان رژیم صهیونیستی لاستیک ها را آتش زدند و به ارسال بالن های آتش زا به سمت اراضی اشغالی فلسطین پرداختند.

بیشتر بخوانید

سردار وحیدی: رژیم صهیونیستی وارد هر جنگی شود شکست خواهد خورد

 

هیئت ملی چادرهای بازگشت و شکستن محاصره غزه از مردم خواسته است تا در این راهپیمایی همانند جمعه های گذشته شرکت کنند.

از آغاز راهپیمایی بازگشت در سی ام ماه مارس گذشته تاکنون 172 فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی شهید و حدود 18 هزار نفر دیگر زخمی شده اند.

حمله هواپیماهای اسرائیلی به جوانان غزه

 جوانان فلسطینی خود را برای برگزاری راهپیمایی بازگشت در شرق غزه آماده می کردند که هواپیماهای شناسایی اشغالگران یک فروند موشک به سمت آنها شلیک کردند که به نزدیک آنها اصابت کرد.

سرکوب تظاهرات فلسطینی ها در کرانه باختری

نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی با حمله به تظاهرات کنندگان فلسطینی در شهرهای الخلیل و رام الله در کرانه باختری رود اردن، شماری از آنها را زخمی کردند.

نیروهای رژیم صهیونیستی به سمت تظاهرات کنندگان بمب های صوتی و گاز اشک آور شلیک کردند.

این نیروها به سمت تظاهرات مسالمت آمیز دیگر در روستای راس کرکر در غرب شهر رام الله، پنج فلسطینی را با گلوله های پلاستیک زخمی و ده ها نفر دیگر را دچار حالت خفگی بر اثر شلیک گازهای اشک آور و سمی کردند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس