کد خبر 889416
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
رئیس پلیس پایتخت

رئیس پلیس پایتخت گفت: از ابتدای سال تاکنون، بیش از ۱۲ پرونده بزرگ اقتصادی که هر کدام از آنها می‌توانست چالشی بزرگ برای نظام محسوب شود از سوی کارآگاهان مجرب و زبده پلیس پایتخت کشف شده است.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام و المسلمین سید علی‌رضا ادیانی در چهارمین شورای فرماندهان انتظامی تهران بزرگ، اظهارداشت: از مجاهدت و تلاش همکارانم در نیروی انتظامی بالاخص تهران بزرگ و شخص سردار رحیمی در ایجاد و تامین امنیت و نیز ماموریت های محوله تقدیر و تشکر می کنم.

 وی خطاب به فرماندهان و روسای پلیس تهران بزرگ، گفت: کارکنان همه رفتار، حرکات و سکنات شما را زیر نظر دارند، بنابراین رعایت و حفظ حرمت، منزلت و کرامت کارکنان امری ضروری است همچنین رفتار خوب از سوی فرماندهان موجب می شود تا کارکنان عاشقانه و خالصانه خدمت کنند.

در ادامه این نشست، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه در اجرای طرح های مختلف به دنبال اثر بخشی و ارتقاء سطح احساس امنیت در جامعه هستیم، بیان کرد: در طول یکسال گذشته تلاش کرده ایم در حوزه های مختلف نظیر راهنمایی و رانندگی، مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و ... تحولی ایجاد کرده و از حداکثر توان و ظرفیت تجهیزات و نفرات خود در راستای  نیل به امنیت پایدار استفاده کنیم در حقیقت در ماموریت های خود به دنبال ایجاد فضا و جوی مثبت در جامعه هستیم.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اقدامات پلیس آگاهی این فرماندهی، گفت: از ابتدای سال تاکنون، بیش از ۱۲ پرونده بزرگ اقتصادی که هر کدام از آنها می توانست چالشی بزرگ برای نظام محسوب شود از سوی کارآگاهان مجرب و زبده پلیس پایتخت کشف شده است.

این مقام ارشد انتظامی به اجرای طرح های رعد در تهران بزرگ اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح ها، نقطه عطفی در کار کلانتری های تهران به شمار می آید همچنین از کلیه امکانات، تجهیزات و توان کلانتری ها در این رابطه استفاده می شود.

وی افزود: با اجرای طرح رعد، رقابتی در بین کلانتری ها ایجاد شده به گونه ای که هر کلانتری به دنبال ارتقاء کمیت و کیفیت عملکرد خود می باشد که بحمدالله رضایت شهروندان را در محلات مختلف تهران را به همراه داشته است.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد:  محصول همه تلاش های همکاران من در پلیس پایتخت، رضایت از عملکرد و نیز اعتماد مردم به پلیس را به همراه داشته که نتایج آخرین نظرسنجی یکی از معتبرترین مراکز نظر سنجی کشور موید این امر است.

سردار رحیمی با بیان اینکه در راستای ارتقاء آموزش و اهتمام به مسایل اخلاقی و اعتقادی کارکنان گام های بلندی برداشته ایم، خاطرنشان کرد: همواره بر این امر تاکید داشته ام که برای سلامت و صیانت سازمان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد زیرا معتقد هستیم نیروی انسانی بالاترین سرمایه هر سازمانی به شمار می آید.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس