الیاس علی اکبری

الیاس علی اکبری نماینده وزن 81 کیلوگرم تیم ملی کوراش کشورمان در فینال بازی‌های آسیایی اندونزی به مدال طلا دست یافت.

به گزارش مشرق، یازدهمین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی اندونزی در حالی از صبح امروز(چهارشنبه) آغاز شده است  که در وزن منهای ۸۱- کیلوگرم مردان الیاس علی اکبری در دور نخست برابر «ندیر ابدردیف» از ترکمنستان پیروز شد. الیاس علی اکبری در یک هشتم نهایی برابر «رحمان» از اندونزی پیروز شد و با کسب دومین پیروزی متوالی به یک چهارم نهایی رسید. «الیاس علی اکبری» با پیروزی برابر «باین موخ» از مغولستان  به نیمه نهایی راه یافت و در نیمه نهایی به مصاف ازبکستان رفت و با شکست این حریف به فینال بازی‌های آسیای راه یافت. در فینال علی اکبری با شکست حریف خود به مدال طلای بازی‌های آسیایی دست یافت.

در وزن منهای ۸۱- کیلوگرم مردان امید تیزتک در دور نخست برابر «اومیروف» از ترکمنستان پیروز شد. امید تیزتک در یک هشتم نهایی برابر کوهی سوئدا از ژاپن پیروز شد تا با دومین پیروزی خود راهی یک چهارم نهایی شود.امید تیزتک» با برتری مقابل «محمد» از افغانستان و به نیمه نهایی رسیده و برنز خود را قطعی کرد. تیزتک در نیمه نهایی به مصاف تاجیکستان رفت و با شکست مقابل این کوراش کار به مدال برنز دست یافت.

لازم به یادآوری است که امروز، آذر کولیوند نماینده وزن 63 کیلوگرم در دور نخست برابر بیجو بینشا از هند پیروز شد تا در یک هشتم نهایی با کوباشیوا از قزاقستان روبرو شود. وی در یک هشتم نهایی با مصاف قزاقستان رفت و شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

همچنین زهرا نادری نماینده وزن 63- کیلوگرم تیم ملی کوراش بانوان در دور نخست برابر چوی اون سی از کره جنوبی پیروز شد. وی در یک شانزدهم نهایی به مصاف اندونزی رفت و این دیدار در پایان به سود میزبان به پایان رسید تا نادری نیز از گردونه رقابت ها حذف شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس