کد خبر 888679
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
محمد صلاح

یکسری درخواست‌های مدیربرنامه‌های ستاره لیورپول از فدراسیون فوتبال مصر بر اختلافات میان طرفین دامن زده است.

به گزارش مشرق، محمد صلاح خواستار استعفای مسئولان فدراسیون فوتبال مصر شده است مگر اینکه بعد از این هواداران در اردوی‌های تیم ملی باعث دردسر او نشوند.

ستاره لیورپول اخیراً ادعا کرده است که هواداران تیم ملی مصر در مدت زمان حضور او در اردوی تیم ملی مصر از جمله جام جهانی 2018 روسیه، گاه و بیگاه برایش مزاحمت ایجاد می‌کردند و بعضاً در نیمه‌های شب در اتاق هتل محل اقامتش را می‌زدند تا از او امضا یا با او عکس یادگاری بگیرند.

اکنون سان نوشته که صلاح از بی‌کفایتی مدیران فدراسیون فوتبال مصر برای تأمین امنیت و حریم شخصی او ناراضی است و درخواست استعفای آنها را خواهد کرد مگر اینکه اتفاقاتی که در اردوی اخیر تیم ملی مصر برای او رخ داد دیگر تکرار نشود.

در همین حال متن نامه‌ای که در آن وکلای صلاح مطالبات این بازیکن ملی پوش از مسئولان فدراسیون فوتبال مصر داشته‌اند فاش شده است که در آن شروطی در خصوص تأمین امنیت و رعایت حقوق تصویر او وجود دارد.

ظاهراً این نامه 23 آگوست توسط رامی عباس عیسی، وکیل صلاح به هانی ابوریدا، رئیس فدراسیون فوتبال مصر ارسال شده و در آن رفتاری که فدراسیون در قبال صلاح در پیش گرفته شرم‌آور و منزجر کننده توصیف شده است.

عباس عیسی مطالباتی هم از ابوریدا داشته که شامل 5 بند به شرح زیر است:

1- فدراسیون فوتبال مصر باید مانع تجمع مردم پشت در اتاق هتلی شود که صلاح در آن اقامت می‌کند، مردمی که نیمه شب در اتاق او را می‌زنند تا امضا یا عکس یادگاری بگیرند یا در زمین تمرینی او را احاطه می‌کنند.

2- همراه صلاح همیشه باید دو مأمور امنیتی باشند. این محافظان شخصی مادامی که صلاح در هتل تیم اقامت داشته باشد باید مراقب امنیت او باشند و نگهبانان دیگری هم برای آسانسور طبقه‌ای که صلاح در آن اقامت دارد به کار گمارده شوند.

3- تمام تماس‌های تلفنی به اتاق صلاح باید مسدود شوند.

4- صلاح قرار نیست و نباید از او انتظار داشت که در تمام رویدادهای تبلغاتی، مصاحبه‌ها، جلسات، مناسبت‌های اسپانسری یا دیگر ملاقات‌های رسمی از سوی فدراسیون فوتبال مصر حضور پیدا کند.

5- در اردوی‌های تیم ملی، صلاح پس از فرود آمدن هواپیمای تیم باید توسط فدراسیون فوتبال مصر به شیوه‌ای مجزا مستقیماً به اتاق هتلش برده شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس