ژاوی - السد و استقلال

روزنامه الرایه قطر در گزارشی از بازی تیم‌های فوتبال السد و استقلال نوشت: شاگردان فریرا به هرچه می‌خواستند در بازی رفت دست یافتند و برای مسابقه برگشت به دنبال جشن صعود خواهند بود.

به گزارش مشرق، در گزارش روزنامه الرایه قطر آمده است: السد با پیروزی سه بر یک در این بازی گام مهمی برای صعود برداشت، با این وجود مسابقه حساسی در بازی برگشت پیش روی خود می‌بیند. السد بازی را بسیار خوب آغاز کرد و می‌توانست در همان دو دقیقه ابتدایی با ضربه بونجاح به گل برسد اما در نیمه اول از فرصت‌هایش به خوبی استفاده نکرد و با بدشانسی 45 دقیقه نخست را بدون گل زده تمام کرد. این در حالی بود که استقلال در نیمه اول موقعیتی برای گشودن دروازه السد نداشت و با اشتباه عجیب دروازه‌بان به گل رسید.

در ادامه این گزارش می‌خوانیم: در نیمه دوم برتری السد پررنگ‌تر شد و آنها به طور کامل جریان بازی را در اختیار گرفتند. فریرا با یک تعویض مناسب هیدوس را وارد زمین کرد  و اکرم عفیف در جناح چپ قرار گرفت تا اولین گل را از همین نقطه بزند. السد بعد از این گل موقعیت‌های زیاد دیگری خلق کرد و می‌توانست بازی را با گل‌های بیشتری به سود خودش تمام کند اما با همین نتیجه تاریخی 3 بر یک از قلعه آزادی بیرون آمد تا برای مسابقه برگشت آماده شود، هرچند این پیروزی گام مهمی در مسیر صعود بود.

بازی برگشت دو تیم 26 شهریور برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس