کد خبر 887916
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
سخنرانی نصرالله در سالروز «آزادسازی دوم»

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اظهارات دیروز سید حسن نصرالله را رویکردی تهدید آمیز ضد اسرائیل و آمریکا قلمداد کردند.

به گزارش مشرق، رسانه‌های رژیم صهیونیستی با نگرانی از اظهارات اخیر سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان که به مناسبت اولین سالروز آزادسازی ارتفاعات لبنان از دست گروه‌های تروریستی مطرح شد، واکنش نشان داده و آن را پیامی تهدید آمیز برای اسرائیل و تمام کسانی دانستند که در مقابله با حزب‌الله لبنان و متحدانش در سوریه قرار دارند.

شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از « حیزی سیمانتوف» تحلیلگر مسائل عربی خود اعلام کرد که سید حسن نصرالله پیام تهدیدآمیزی را به کسانی که در مقابل حزب‌الله و متحدانش در سوریه قرار دارند، ارسال کرد. وی گفت که این حزب به مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهد و می‌گوید که همه این گروه‌ها را از جمله داعش و سایر گروه های تروریستی شکست داده و این مسیر را ادامه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

هرجا داعش در سوریه محاصره می‌شد، آمریکایی‌ها به کمکش می‌شتافتند

سیمانتوف گفت که نصرالله همچنین گفته است که اسرائیل از رویکرد مبارزاتی به رویکرد شکست تغییر موقعیت داده و موضوع شکست در ارتش اسرائیل ریشه دوانده است.

بنابر اعلام این تحلیلگر مسائل راهبردی عربی، سید حسن نصرالله ابراز داشته که نباید به آمریکا اطمینان کرد، چرا که این کشور تمام کسانی که در سوریه و کشورهای دیگر با آن کار می‌کنند را فروخته و خواهد فروخت.

دبیرکل حزب‌الله لبنان همچنین به افزایش بیماری‌های روانی در میان نظامیان دشمن اشاره کرده و گفته است که مراجعه آنها به روانشناسان ارتش افزایش پیدا کرده است، به گونه‌ای که در سال 2017 بالغ بر 44 هزار نظامی به افسران روانشناس ارتش مراجعه کرده‌اند.

شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز سخنرانی سید حسن نصرالله را حمله‌ای از سوی وی ضد اسرائیل و آمریکا خوانده است.

یارون‌آبراهام مجری این شبکه تلویزیونی تاکید کرد که رهبر حزب‌الله اندکی پیش در سخنرانی خود به مناسبت سالروز آزادسازی مناطق مرزی لبنان و سوریه از دست داعش، به اسرائیل و آمریکا حمله کرده است.

وی گفت که نصرالله ابراز داشته است که تمام تحولات منطقه از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برنامه‌ریزی می شود و اسرائیل در خروج از رویکرد شکست‌آمیز خود موفق نبوده است.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس