کد خبر 887548
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
قتل

یک مرد قصاب که به دلیل ادعای رابطه همسرش با یک مرد غریبه وی را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود، با تقاضای قصاص از سوی فرزندان و اولیای دم مواجه شد.

به گزارش مشرق، مردی میان‌سال به نام علی با ضربات چاقو همسرش را مقابل پمپ‌بنزین زخمی کرد و سپس با چاقو به شکم خودش زد. این مرد که روی زمین افتاده بود، فریاد می‌کشید که همسرش را کشته است.

بعد از این ماجرا، زن و مرد با آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شدند اما زن 40 ساله به نام نازی به دلیل شدت جراحات جان سپرد.

بیشتر بخوانید:

ماجرای کشف جسد خونین حوالی فرودگاه امام

دختر بزرگ این زوج که از شنیدن خبر مرگ دلخراش مادرش شوکه شده بود، در بازجویی‌ها به پلیس گفت: پدرم بی‌کار بود. به همین دلیل دو روز قبل پسرخاله‌ام در ساختمان پزشکان در پاسداران برای پدرم کار پیدا کرد. اما روز بعد پسرخاله‌ام با مادرم تماس گرفت و گفت پدرم صندوق صدقات ساختمان پزشکان را خالی کرده است. مادرم موضوع را به پدرم گفت و پدرم عصبانی شد. او می‌گفت بی‌گناه است. به همین دلیل قرار شد فردا برای اثبات بی‌گناهی‌اش همراه مادرم به ساختمان پزشکان برود. پدرم همراه خودش کارد سلاخی برداشت تا اینکه مطلع شدم مادرم را کشته و خودزنی کرده است.

علی که پس از عمل جراحی زنده مانده بود، در بازجویی‌ها به قتل فجیع همسرش با ضربات متعدد چاقو اعتراف کرد.

متهم که با صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران آمده ‌بود، اتهام قتل را قبول کرد و گفت: همسرم با مردی رابطه داشت، دخترم این موضوع را به من گفت و من هم عصبانی شدم. دخترم می‌گفت فیلم رابطه همسرم را هم دارد و همسرم به او حق‌السکوت می‌دهد. روز حادثه به خانه آمدم و متوجه شدم همسرم با مردی که رابطه داشته هارد کامیپوتر دخترم را برده که فیلم را پاک کند، من سوار اتوبوس شدم و همسرم و مردی را که همراه او بود، تعقیب کردم؛ آنها با سمند می‌رفتند و من سوار اتوبوس بودم. در خیابان پاسداران همسرم را دیدم، مردی را که همراهش بود، با چاقو زدم و او فرار کرد، بعد همسرم را زدم و بعد هم خودزنی کردم.

در این هنگام، قاضی خطاب به متهم گفت: ادعای رابطه همسرت را در دادسرا مطرح کردی، از فردی که مدعی هستی با زنت رابطه داشته است، بازجویی شد، اما او در زمان حادثه اصلا در خیابان پاسداران نبوده و با همسرت رابطه نداشته است؛ این مرد تبرئه شده و حکم برائتش هم تأیید شده ‌است. او زمان حادثه در مغازه‌اش در جای دیگری از تهران بوده، ضمن اینکه دخترت هم گفته‌های تو را رد کرده ‌است.

متهم گفت: من این حرف‌ها را قبول ندارم، زنم به من خیانت کرده ‌بود و من هم او را کشتم. در کشتارگاه کار می‌کردم و روز حادثه هم از کشتارگاه آمده ‌بودم، با همان چاقوی سلاخی زنم را تعقیب کردم و به قتل رساندم.

متهم روز گذشته در حالی محاکمه شد که اولیای‌دم، یعنی فرزندان و پدر و مادر مقتول، پیش از این درخواست قصاص کرده ‌بودند و در جلسه رسیدگی حاضر نشدند. بعد از گفته‌های متهم، وکیل مدافع او در جایگاه حاضر شد و دفاعیات خود را مطرح کرد. با پایان جلسه رسیدگی، قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

منبع: روزنامه شرق

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس