کد خبر 887248
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
کمیته امداد نمایه

پیرو انتشار مصاحبه‌ای با عنوان «زمین زیر کشت ماری‌جوانا» با تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد، اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد جوابیه‌ای را منتشر کرد.

به گزارش مشرق، پیرو انتشار مصاحبه‌ای با عنوان "زمین  زیر کشت ماری‌جوانا کمتر از یک هکتار بود/متهم در اختیار دستگاه قضایی است" از سوی یکی از رسانه‌ها، جوابیه‌ای از سوی اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد به شرح ذیل منتشر شد:

مطالبی که توسط رئیس جهاد کشاورزی دنا  منعکس‌شده است هیچ‌گونه ارتباطی با طرح‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد ندارد. بر اساس بررسی‌های انجام‌شده توسط ناظران فنی اشتغال این نهاد در شهرستان دنا از سال ۹۰ تاکنون هیچ طرح اشتغال‌زایی درزمینهٔ کشت گلخانه‌ای توسط کمیته امداد اجرا نشده است.

ذکر این نکته ضروری است که در سال ۹۷، سقف تسهیلات اشتغال برای مددجویان کمیته امداد ۷۵ میلیون تومان و برای کارفرمایان ۱۰۰ میلیون تومان تعیین‌شده و تاکنون بیش از این مبلغ تحت هیچ عنوانی به مددجو یا کارفرما پرداخت‌نشده است.

رئیس جهاد کشاورزی دنا ضمن تکذیب این خبر در مصاحبه‌ای اعلام کرده است کاشت این گیاه هیچ ارتباط موضوعی با تسهیلات اعطایی از طرف کمیته امداد ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس