کد خبر 885525
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
علی لاریجانی

نعمتی آخرین وضعیت حزب تازه تاسیس رفاه ملت ایران را تشریح و به برخی ابهامات در این خصوص پاسخ داد.

به گزارش مشرق، بهروز نعمتی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت حزب تازه تاسیس رفاه ملت ایران،گفت: هفته آینده دبیرکل و سایر ارکان این حزب مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه جلسه شورای مرکزی حزب رفاه ملت ایران به احتمال فراوان فردا (دوشنبه) بعد از ظهر برگزار شود، ادامه داد: تاکنون افرادی برای دبیرکلی اعلام آمادگی کردند و در روزهای آینده این سمت در حزب مشخص می‌شود.

بیشتر بخوانید:

جلالی: روح لاریجانی هم از حزب جدید خبر ندارد

نعمتی درباره شایعات موجود مبنی بر دبیرکلی خود در این حزب، اضافه کرد: به هرحال اگر افراد و اعضا شورای مرکزی حزب رای دادند، بنده دبیرکل خواهم شد ولی شخصا تمایلی برای قبول این مسئولیت ندارم.

وی از منتفی شدن حضور لاریجانی در حزب تاسیس حزب رفاه ملت ایران خبر داد و گفت: اینکه گفته می‌شود لاریجانی پدر معنوی این حزب است، از اساس اشتباه است. ما در جلسه حزب هم رسما اعلام کردیم که حزب رفاه ملت ایران وابسته به هیچ جریان و حزبی نیست و از هیچ فردی حمایت نمی‌کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: بنده  تاکید می‌کنم این حزب  به هیچ فردی مانند  قالیباف، لاریجانی و ناطق نوری وابسته نیست. اساساً حزب مستقلی محسوب می‌شویم و در آینده نزدیک برنامه‌های خود را به طور شفاف به مردم اعلام می‌کنیم.

نعمتی با رد برخی اظهارات مبنی بر تشکیل این حزب برای حمایت از لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 گفت: اساساً طرح موضوعی مانند انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 حرف و سخنی گمراه کننده است. به هرحال اگر یک حزب قرار است که دوام و قوام داشته باشد باید برنامه‌ریزی داشته باشد و برای صحنه‌هایی نظیر انتخابات 1400 خود را آماده کند ولی اینکه بگویند فقط برای انتخابات 1400 و حمایت از لاریجانی در این انتخابات حزب رفاه ملت ایران تشکیل شده، موضوعی انحرافی است که به شدت تکذیب می‌شود.

وی درباره اولین برنامه کاری حزب تازه تاسیس رفاه ملت ایران گفت: تعیین خط، مشی‌ها و اهداف به صورت جزئی، دقیق و شفاف به مردم، قطعا از اصلی‌ترین و اولین برنامه‌های کاری ما است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس