عزت الله انتظامی

آقای بازیگر گفت: من به عنوانی انسانی که در حال فعالیت و زندگی هستم، تابع کشورم هستم برای اینکه عاشق کشورم هستم و هیچ وقت از کشورم بیرون نرفته و نمی روم چراکه کشور ما کشور معمولی نیست.

به گزارش مشرق، عزت الله انتظامی بازیگر برجسته سینمای ایران در گفت و گویی که چندی پیش داشت به نکات مهمی اشاره کرده که تا این لحظه بخشی از این گفت و گو منتشر نشده است که در ادامه می‌خوانید:

آقای بازیگر در ابتدای صحبت های خود به آرمیتا رضایی نژاد فرزند شهید رضایی نژاد اشاره کرد و گفت: متاسفانه من فرزند دختر ندارم، عاشق فرزند دختر هستم اما خداوند به من فرزند دختر نداد.

بیشتر بخوانید:

نصیریان در مراسم تشییع عزت الله انتظامی چه گفت؟

وی در ادامه به زبان عامینه بیان کرد: "آرمیتا دخترم، خانم رضایی نژاد، دلم می خواهد که بتوانم کمکت کنم دخترم، هر کمکی که از من بخواهی برایت انجام می دهم".

پیشکسوت بازیگری ایران در خصوص عده ای از ما که خواسته یا نا خواسته در شرایط امروز جامعه آب به آسیاب تحریم‌ها می‌ریزیم اظهار کرد: در شرایطی که تحریم‌ها در حال انجام شدن است، چرا فروشندگان گران فروشی می‌کنند؟


وی ادامه داد: اگر خدای ناکرده اتفاقی در کشور ما بیفتد، من به عنوانی انسانی که در حال فعالیت و زندگی هستم، تابع کشورم هستم برای اینکه عاشق کشورم هستم و هیچ وقت از کشورم بیرون نرفته و نمی‌روم چراکه کشور ما کشور معمولی نیست.

از آنجایی که مناسبت های مذهبی برای پیشکسوت عرصه بازیگری ارزش بسیار زیادی داشت، انتظامی از حال هوای زندگی اش در روزهای ماه محرم و شهادت امام حسین(ع) گفت: من عاشق این بودم که در روزهای ایام ماه محرم به خیابان بروم، به سمت بازارچه تجریش حرکت می کردم تا به مسجد ترکها برسم چون تنها جایی که اشکهایم از جاری می شد آنجا بود.

استاد انتظامی در پایان به فیلم فاخر "روز واقعه" اشاره و خاطرنشان کرد: من در فیلمی به نام "روز واقعه" بازی کرده‌ام ، آن فیلم بهترین فیلمی بود که در خصوص امام حسین (ع) ساخته شد، تا به امروز هر فیلمی در این مورد ساخته شده است را نپسندیده ام یعنی دلم را مانند فیلم "روز واقعه" نسوزانده است.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 3
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
  8 0
  برخی هم آزادی بیان را برای روزنامه های مرتبط با کیف انگلیسی میخواهند فقط
  • CA ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
   11 0
   خدا رحمتش کند
 • IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
  9 0
  عاشق این بودم که در روزهای ایام ماه محرم به خیابان بروم، به سمت بازارچه تجریش حرکت می کردم تا به مسجد ترکها برسم چون تنها جایی که اشکهایم جاری می شد آنجا بود...
 • IR ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
  9 0
  ببین پسرم همه امام حسین را دوست دارند. پس درباره درون دلها قضاوت نکن
 • IR ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
  8 0
  تا به امروز هر فیلمی در این مورد ساخته شده است را نپسندیده ام یعنی دلم را مانند فیلم "روز واقعه" نسوزانده است
 • IR ۱۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
  0 13
  خخخخخخخخخخخخ
  • محمد IR ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
   14 1
   سر لاشه ت خخخخخخخ

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس