کد خبر 884460
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
تقی زاده

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در خصوص ماجرای تأسیس شرکت پسرش در «دبی» با پسر وزیر سابق رفاه توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مشرق، جمشید تقی‌زاده در حاشیه نشست خبری خود با طرح این موضوع که به دنبال احیای حقوق از دست رفته بازنشستگان هستیم، گفت: متأسفانه می‌بینیم که بازنشستگان حتی در برخی از ادارات حق اجازه ورود به سازمان خود را ندارند در حالی که سال‌ها برای آن خدمت کرده‌اند.

وی افزود: به همین دلیل به دنبال ارائه مصوبه‌ای هستیم تا بتوانیم حقوق بازنشستگان را همانند شاغلان یکسان‌سازی کنیم.

بیشتر بخوانید:

فرزندان ربیعی کجا هستند و چه شغلی دارند؟

تقی‌زاده با اشاره به خدمات انجام شده از سوی علی ربیعی وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای فقرزدایی و ارتقای وضعیت کارگران و بازنشستگان گفت: متأسفانه در زمان استیضاح ایشان در مجلس مسائلی مطرح شد که جا دارد در اینجا نسبت به آن توضیحاتی بدهم. 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: برخی از نمایندگان مدعی شدند که پسر بنده با پسر آقای وزیر در «دوبی» شرکتی راه‌اندازی کرده است در حالی که این گونه نیست به همین دلیل طرح شکایت خود را به مجلس اعلام کرده‌ام و هیأت رئیسه مجلس نیز گفته مطرح‌کنندگان این ادعاها باید مستنداتی ارائه کنند بنابراین قرار شده در صحن مجلس این مستندات ارائه شود و یک بار هم که شده باید بی‌تقوایی و تهمت‌زنی‌ها از بین برود.

وی گفت: این در حالی است که برای پسر بنده مشکلاتی ایجاد شده، در افکار عمومی و اطرافیانش سوءظن‌هایی پیش آمده در حالی که یک بار هم خانواده من با خانواده آقای وزیر ملاقاتی نداشته است. 

تقی‌زاده گفت: در این 30 سال خدمتی که کرده‌ام حتی دست به انجام کارهای مباح هم نزده‌ام چرا که نگران این بوده‌ام پاکدستی در کار نداشته باشم و در هر کجا که رفته‌ام نظام ضد فساد را ایجاد کرده‌ام و خیلی‌ها هم از این بابت ناراحتند.

وی افزود: چون من روزنه درآمدهای آن چنانی را بریده‌ام شاکی شده‌اند اگر موضوع به جاهای باریک برسد شفاف حرفم را می‌زنم. اتفاقاتی که در گذشته افتاده را دنبال نمی‌کنیم بلکه می‌خواهیم آرامش حقوق بازنشستگان را که حیف و میل شده به دست بیاوریم و به دنبال آرامش هستیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای شفاف‌سازی و پاسخ به کمپین «فرزندم کجاست» می‌گویم که یکی از پسرانم در رشته ورزشی فعالیت کرده و قهرمان کارتینگ است و دیگری در رشته دکترای حقوق تحصیل می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس