کد خبر 884222
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶
عبدالمهدی بخشنده

دستورالعمل اجرایی پیشگیری و مدیریت بحران سرمازدگی، یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه های کشور از سوی معاون وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ شد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، عبدالمهدی بخشنده معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی طی نامه ای به مدیران ارشد ستادی و استانی این وزارت با تاکید بر لزوم اعمال مدیریت یکپارچه و هماهنگ کاهش مخاطرات و مدیریت بحران سرمازدگی،یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه های کشور، "دستورالعمل اجرایی پیشگیری و مدیریت بحران سرمازدگی، یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه های کشور" ابلاغی طی نامه شماره ۷۸۱۰۹ مورخ ۸/۵/۹۷ وزیر کشور و قائم مقام رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشور را برای اجرا ابلاغ کرد.

وی در این نامه تصریح کرده است:با توجه به اهمیت و حساسیت ویژه موضوع، تاکید می نماید ضمن اقدام به موقع، وفق ماده ۶ دستورالعمل مذکور، گزارش عملکرد آن حوزه را به طور مستمر و فصلی به دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی ارسال نمائید.

برای مشاهده فایل دستورالعمل اجرایی پیشگیری و مدیریت بحران سرمازدگی،یخ زدگی و تگرگ در باغات و گلخانه های کشور اینجا کلیک کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس