کد خبر 880043
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۰
محمدعلی وکیلی

عضو فراکسیون امید مجلس می گوید که اصلاح طلبان انتقادات زیادی از دولت دارند اما در عین حال با سوال از رئیس جمهور مخالفند.

به گزارش مشرق، محمدعلی وکیلی نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس در بخشی از گفت وگوی اخیر خود با روزنامه آرمان درباره طرح سوال از رئیس جمهور در مجلس، گفت: «طرح سوال اخیر را اصولگرایان طیف پایداری، با محور مسائل اقتصادی کشور ترتیب دادند. البته در جمع امضاکنندگان برخی چهره‌های اصلاح‌طلب که عمدتا نمایندگان شهرستان‌ها هستند نیز حضور دارند. اما چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب این نامه را امضا نکردند».

بیشتر بخوانید:

درخواست نمایندگان مجلس از روحانی برای تغییر در کابینه دولت

زلزله اقتصادی 193 ریشتری در بهارستان

وی در بخشی از این مصاحبه می گوید «ما حق نیت خوانی نداریم» اما در بخش دیگری از همین مصاحبه، این طرح سوال را چون از سوی منتقدان دولت در حال انجام است، با «نیات سیاسی» دانست !

این نماینده اصلاح طلب در شرایطی مخالف سوال از رئیس جمهور است که می گوید: «ما هم معتقدیم اوضاع اقتصادی کشور خوب نیست و انتقادات شدیدی هم به این وضع داریم. دولت خطاهای زیادی را در عملکرد و مدیریت اقتصادی خود داشته است و تیم اقتصادی دولت در رفع مشکلات کند و ناهماهنگ است و یک لیدر و گفتمان اقتصادی مشخصی ندارد».

وکیلی در حالی که با سوال از رئیس جمهور مخالف است، تاکید دارد: «اگر روزی لازم شد خود ما به عنوان فراکسیون امید پیشقدم در طرح سوال از رئیس‌جمهوری خواهیم بود»!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس