کد خبر 879311
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
خودکشی نمایه

مرگ مشکوک پیرمرد تهرانی کارآگاهان جنایی آگاهی تهران بزرگ را به محل کشف جسد فاسد شده پیرمرد کشاند.

به گزارش مشرق، ظهر امروز بود که ماموران انتظامی در محدوده مینی سیتی تهران از مرگ مشکوک پیرمردی که با اسلحه کمری برارینگ کشته شده بود مطلع شدند.

سریعا پس از اعلام این خبر دستورات لازم در زمینه تحقیقات اولیه برای مشخص شدن اصل موضوع صادر و تیمی از کارآگاهان جنایی پایتخت به همراه تیم تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شدند.

بیشتر بخوانید:

جزئیات تازه از علت مرگ زوج جوان در پارک جنگلی لویزان

خودکشی پزشک معروف آبادانی

براساس شنیده ها از همسایه ها مشخص شد این پیرمرد حدودا 75 ساله از مدت ها پیش به صورت مجردی در  این خانه زندگی می کرده و امروز صبح به دلیل اینکه بوی تعفن تمامی ساختمان را برداشته بود همسایه ها با پلیس تماس گرفتند تا منشا این بو که از جسد فاسد شده پیرمرد متصاعد شده بود کشف شود.

مأموران پلیس بعد از حضور در صحنه متوجه ماجرا شده و با هماهنگی های صورت گرفته سریعا وارد منزل شده و با جسد بی جان پیرمرد 75 ساله روبرو شدند.

بررسی جسد پیرمرد حکایت از آن داشت که  این فرد با شلیک اسلحه به سرش کشته شده و اسلحه نیز که از نوع کمری برارینگ بود در صحنه کشف شد و بلافاصله موضوع به بازپرس و اداره آگاهی اعلام شد.

کارآگاهان جنایی پایتخت با بررسی صحنه کشف جسد متوجه شدند که پیرمرد به احتمال زیاد خودکشی کرده است، با این حال با دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت، جسد برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی ارسال شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس