کد خبر 879062
تاریخ انتشار: ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
متهمان

عروس خانواده با طرح نقشه‌ای همچون سناریوی یک فیلم جنایی تصمیم به اجرای جنایت هولناکی گرفت.

به گزارش مشرق، عروس خانواده با طرح نقشه‌ای همچون سناریوی یک فیلم جنایی تصمیم به اجرای جنایت هولناکی گرفت. این زن جوان که در اندیشه انتقام خونینی از برادر شوهرش بود پس از پوشیدن کت و شلوار خود را به شکل یک مرد درآورد و با اسلحه‌ای که با خود داشت پدر شوهر و دو نفر از برادران همسرش را به گلوله بست و سپس از محل جنایت گریخت. همسایه‌ها پلیس را خبر کردند و رسیدگی به پرونده آغاز شد.

بیشتر بخوانید:

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد که پدر خانواده و یکی از پسرانش به قتل رسیده و نفر سوم مجروح شده است. همچنین آثار شلیک گلوله‌های متعددی روی دیوار و درهای خانه وجود داشت که این فرضیه را قوت می‌بخشید که ضارب اتاق ‌به اتاق خانه را جست‌وجو کرده و احتمالاً به‌دنبال فردی خاص می‌گشته ‌است. در تحقیق از همسایه‌ها مشخص شد ضارب مردی با قدی متوسط و موهایی خرمایی بوده است، اما در حالی که پلیس به‌دنبال یک مرد در این پرونده می‌گشت خیلی زود مشخص شد که عامل این جنایت هولناک عروس خانواده بوده که با لباس مردانه و اسلحه‌ای در دست وارد خانه شده و پدر شوهر و یکی از برادران همسرش را کشته و متواری شده است.بدین ترتیب وی دستگیر شد. فرشته در بازجویی‌ها منکر این جنایت خانوادگی شد اما سرانجام در بازجویی‌های فنی لب به اعتراف گشود و راز جنایت را برملا کرد.

او به کارآگاهان جنایی گفت: مدتی قبل یکی از برادران شوهرم به من تعرض کرد. من هم موضوع را به شوهرم گفتم. او هم از من خواست برای اثبات ادعاهایی که کردم برادر شوهرم -فرید- را به قتل برسانم.

برای همین به من اسلحه داد و با پوشیدن لباس مردانه به ساختمان سه طبقه پدرشوهرم رفتم تا فرید را بکشم اما همین که صدای اولین گلوله آمد و فرید از مرگ فاصله گرفت برادر شوهردیگرم امیر و پدر شوهرم به آنجا آمدند، من هول شده و دست و پایم را گم کرده بودم و با اسلحه‌ای که 13فشنگ داشت به طرف آنها شلیک کردم؛ پدر شوهرم و برادرشوهرم بر زمین افتادند ومن خیلی زود فرار کردم.

با اعترافات تکان دهنده این زن جوان او در شعبه چهارم دادگاه کیفری به قصاص محکوم  و حکم قصاص او از سوی قضات دیوانعالی تأیید شد.اما ماجرا به همین جا ختم نشد. چند ماه بعد یعنی روز بیست ودوم بهمن سال 90 فرهاد – شوهر فرشته- نیز به قتل رسید.

جسد این مرد جوان که دکترای شهرسازی داشت و از مدیران شهرداری به شمار می‌رفت داخل یک گودال کشف شد.

با انتقال جسد فرهاد به پزشکی قانونی علت قتل وی اصابت چاقو به ناحیه سینه گزارش شد.

با شروع تحقیقات پلیسی مأموران موفق به شناسایی قاتل شدند. چند روز بعد فرید برادر مقتول دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.

وی صبح دیروز از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور واعظی مستشار ارشد دادگاه منتقل شد.

به دستور قاضی عبداللهی، فرشته- عروس خانواده- که پیش از این به‌عنوان قاتل برادر شوهر و پدر شوهرش به قصاص محکوم شده بود به‌ عنوان مطلع در این پرونده به شعبه چهارم منتقل شد.

در آغاز جلسه فرزند مقتول خواستار قصاص عموی خود شد، سپس متهم ردیف اول در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خودش گفت: می‌دانستم برادرم فرهاد می‌خواهد مرا بکشد حتی می‌دانستم گودالی به‌ عنوان قبر برای من کنده بود تا مرا دفن کنند اما وقتی با این صحنه مواجه شدم پیش‌دستی کرده و با چاقویی که همراهم بود در دفاع از جان خودم او را کشتم.

پس از پایان اظهارات وی، زن جوان به‌عنوان مطلع به صورت غیرعلنی پشت میز محاکمه ایستاد تا به سؤالات قضات پاسخ دهد.

چند سال داری؟

46 سال.

چند سال است که بازداشت هستی؟

7 سال.

به چه اتهامی؟

قتل برادر شوهر و پدر شوهرم.

چه اتفاقی افتاد که تصمیم به قتل این دو نفر گرفتی؟

ماجرا از زمانی شروع شد که شوهرم برای مأموریت چند روزی در خانه نبود و قرار شد برادر شوهرم به خانه ما بیاید تا پیش من و پسر هفت ساله‌ام بماند.

و وقتی به خانه‌مان آمد آبمیوه خرید و من با خوردن آبمیوه مسموم شدم و در حالتی که هیچ اختیاری نداشتم او به من تعرض کرد....

بعد ازآن چه اتفاقی افتاد؟

وقتی به‌هوش آمدم و متوجه شدم برادر شوهرم مرا تهدید کرد، او گفت اگر ماجرا را به کسی بگویم فیلم تجاوز را نشان خواهد داد...

من بسیار ناراحت بودم برای همین موضوع را به شوهرم گفتم او گفت اگر می‌خواهی حرف‌هایت را اثبات کنی باید برادرم را بکشی، برای همین او اسلحه‌ای خرید و به من آموزش تیراندازی داد.

شب حادثه لباس مردانه پوشیدم و به خانه پدر شوهرم رفتم. من هفت سال است که به اتهام قتل در زندانم و به قصاص محکوم شدم اما باید بگویم که برادر شوهرم عامل همه این جنایت‌ها است، او به من تعرض کرد و باعث ریخته شدن چند خون شد، من اصلاً قصد کشتن برادر شوهر و پدر شوهرم را نداشتم آنها بی‌گناه کشته شدند.

این زن در ادامه گفت: من هفت سال است که پسرم را ندیدم.

سپس قاتل اتهام تجاوز را رد کرد و گفت همه این ماجرا دروغ است، من به خاطر اطلاعات و مدارکی که علیه برادرم داشتم قرار بود کشته شوم.

با پایان اظهارات متهمان این پرونده قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 29
 • در انتظار بررسی: 13
 • غیر قابل انتشار: 4
 • سید IR ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  76 1
  خدایا چه جنایت هایی که میشنویم.اخه لامذهب ادم به زن برادرش نظر داره؟؟؟لا اله الا الله.برادر از برادرش سیره .برادری که باید.پشتیبان و یار برادر باشه.تف به شرفش.
  • IR ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   8 4
   شاید دسیسه هست
  • IR ۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   52 8
   حماقت اون جاییست که یک نامحرم وارد حریم خانواده میشود،نامحرم ،نامحرم است حتی اگر برادر شوهر باشد .دیگه کی میخواد این رو بفهمید؟اسلام دین عقلانیت است و هر چه میکشیم از عمل نکردن به دستورات اسلام است،بفهمید.
 • IR ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  110 5
  یه قاعده شرعی ساده اسلامی اگر عمل می شد این همه فجایع اتافق نمی افتاد. حرام بودن حضور دو نامحرم در یک فضای بسته به تنهایی.
 • ج د ا IR ۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  49 4
  دوری از اسلام و تقوی و ایمان - اسلام میگوید زن و مرد نامحرم اصلا نباید برای لحظه ای داخل یک اتاق در بسته یا منزل دربسته قرار گیرند - شوهر خانم با رضایت خانم قبول میکند که برادرش (برادر شوهر ) چند شب کنار زن و بچه اش بماند تا تنها نباشند - اگر تنها بودند که خیلی بهتر بود نبود ؟؟؟؟ آیا انسان وسوسه نمیشود؟؟؟؟آیا زن و مرد نامحرم به هم نگاه نمیکنند و با هم حرف نمیزنند؟؟؟
 • IR ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  7 1
  عجب
 • IR ۱۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  20 4
  به خانواده ها اموزش دهید از برادر شوهر بپرهیزند بسیار از این تجاوز ها افتاده ومسکوت
 • IR ۱۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  28 6
  به خانواده ها اموزش دهید از برادر شوهر بپرهیزند بسیار از این تجاوز ها افتاده ومسکوت
 • IR ۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  34 2
  اینم جنایت باسوادها
 • IR ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  27 1
  من نمیدونم این چه کاریه شوهر خونه نیست حتما یه نفر باید جاش باشه ؟ حتما باید اون یه نفر حضور فیزیکی داشته باشه ؟ نمیشه با یه تلفن زدن از حالشون با خبر شد ....
 • IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  27 46
  اشکالی نداره اینجا جمهوری اسلامی ایرانه
  • علی IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   36 4
   ابله ربطش به حکومت چیه
  • IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   5 16
   علی ربطش اینه طرف یکی از مدیران شهرداری در جمهوری اسلامیه
  • IR ۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   19 8
   احتمالا قهر کردن مامانت از بابات هم کار جمهوری اسلامیه
 • IR ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  12 4
  به زن 46 ساله جوان نمی گویند.
  • IR ۱۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   2 1
   چقدر بیهوشی ماشالله ماشالله
  • DE ۱۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
   2 3
   بابت تفکر قرون وسطایی تون متاسفم
 • IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  16 0
  برادر شوهر فرستاده پیش زن و بوش بمونه?؟؟؟؟؟؟
 • IR ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  26 2
  قرار شد برادر شوهرم بیاد خونه ما تا من و فرزندم تنها نباشیم!!!!!!! مگه شما مسلمون نیستید؟!!!!!!
 • IR ۱۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  0 7
  چه فیلم هندی بود !!
 • IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  10 0
  برادرشوهر زن را بیهوش کرده ویک مدارکی علیه برادر برداشته ..دو به زن تجاوز کرده ..سه یا هردو ...فقط باید بدونی اون مدارک چی بوده !!!احتمال سومی بیشتره که برادرزرنگ خواسته زنش قاتل بشه خودش دربره !!!
 • IR ۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  22 0
  امام علیه السلام می فرماییند هیچ گاه نامحرمی را امین ناموست نکن
 • حامد IR ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  14 0
  چه آدم های کثافتی تو جامعه هست. آدم اینا رو می شنوه مغزش می ترکه
 • NL ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  5 5
  بازجویی فنی انشالله که منظور چیز دیگه ای نبوده باشه
 • حامد IR ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  15 0
  از این جور اتفاقات باید عبرت گرفت. برادر شوهر نامحرم است . چه معنی دارد بیاید در خانه با نامحرم بماند. اگر شوهر این زن اندکی عقل و غیرت داشت هیچ وقت چنین اجازه ای نمی داد که به اینجا ختم بشه.
 • IR ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  23 3
  وقتی آدمها جلوی فامیل لخت بگردن یه سگ هم باشه به فکر رابطه میافته چه برسه به انسان
 • پویا IR ۱۷:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  23 0
  وقتی که مسائل شرعی در خصوص نامحرم نادیده گرفته میشه ، نتیجه میشه سه قتل و دو حکم اعدام ، خدا مصلحت ما را میخواد که دستوراتی کامل در غالب دین اسلام ارائه کرده
 • IR ۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۸
  7 0
  همه ما وقتی پشت تریبون قرار میگیریم فرشته نجات انسانها میشیم.به نظر میرسد اگر بدبین نباشیم صدها اتفاق این چنینی رخ میدهد که ما از آن بیخبریم.واقعت این است که در مسائل جنسی گرگ صفتی حاکم بر روابط اجتماعی است هر کس باید مراقب ناموس خود باشد وبه هیچکس اعتماد نداشته باشد
 • مهدی IR ۰۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۹
  0 0
  مثل هفته نامه حوادث دهه 70 کارشناسان مختلف نظر بدن نه مردم عادی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس