مرگ مشکوک نمایه

همزمان با اظهارات دختر جوان، جسد متوفی برای بررسی علت دقیق مرگ با دستور قاضی دشتبان به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

به گزارش مشرق، ساعت ۷:۳۰ صبح امروز مأموران کلانتری ۱۳۰ نازی‌آباد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت مرگ مشکوک مرد سی و سه ساله‌ای را اعلام کردند.

بنابر اظهارات اولیه مأموران، متوفی در منزلی به کام مرگ فرورفته بود که دختر بیست و دو ساله‌ای در آنجا حضور داشت.

بیشتر بخوانید:

آزار و اذیت وحشیانه پسربچه خردسال در جنوب تهران

محاکمه عامل تعرض به خانم معلم جوان

پس از اعلام مراتب به قاضی دشتبان؛ بازپرس امور جنایی تهران، اکیپ تشخیص هویت آگاهی نیز در محل حادثه حاضر شدند و در بررسی اولیه اعلام کردند آثار جراحات و درگیری روی بدن متوفی وجود ندارد.

بدین ترتیب با دستور بازپرس ویژه قتل پایتخت دختر جوان بازداشت شد و در اظهاراتش به مأموران گفت: متوفی (کامران) صاحب غرفه‌ای در بازارهای فصلی بود و من به عنوان فروشنده در غرفه وی مشغول کار شدم، پس از چند ماه به وی علاقمند شده و ارتباطم با او بیشتر شد. 

وی افزود: بعد از مدتی رفت‌وآمد با کامران به ماده مخدر شیشه اعتیاد پیدا کردم، شب گذشته در خانه کامران بودم و آنقدر مواد مصرف کردم که حالم بد شد و روی تخت خوابم برد، زمانیکه از خواب بیدار شدم دیدم کامران بی‌هوش روی زمین افتاده است، او هم مثل من موادمخدر زیادی مصرف کرده بود، چند بار کامران را صدا کردم اما جواب نداد و متوجه شدم نفس نمی‌کشد.

همزمان با اظهارات دختر جوان، جسد متوفی برای بررسی علت دقیق مرگ با دستور قاضی دشتبان به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha