کد خبر 878108
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
پدیده

شهردار مشهد با قبول پرداخت بدهی ۶۲۵ میلیون تومانی باشگاه پدیده به داد این تیم رسید تا مسابقه اول پدیده با پرسپولیس امشب برگزار شود.

به گزارش مشرق، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای اینکه انضباط مالی در باشگاه‌های فوتبال ایران رعایت شود و از حجم و انباشتگی بدهی‌های باشگاه‌ها کاسته شود در این فصل مصرانه خواستار پرداخت بخشی از بدهی‌های باشگاه‌های بدهکار شد و بر اجرای این قانون که از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا هم هست به درستی تأکید کرد.

فدراسیون فوتبال در این فصل بدون پرداخت بخشی از بدهی‌ها به هیچکدام از باشگاه‌ها از سپاهان گرفته تا پارس جنوبی‌جم و گسترش فولاد و ... اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید را نداد. باشگاه پدیده نیز یکی از این باشگاه‌های بدهکار بود که مبلغ ۶۲۵ میلیون تومان بدهی داشت و به این ترتیب فدراسیون فوتبال اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید را به پدیده نداد و مسئولان پدیده اعلام کردند فقط ۹ بازیکن دارند و نمی‌توانند مقابل پرسپولیس بازی کنند به این ترتیب فدراسیون فوتبال دستور داد که مردم حاضر در ورزشگاه اعلام شود که پدیده نمی‌تواند با ۹ بازیکن در زمین حاضر شود و مسابقه پدیده و پرسپولیس برگزار نخواهد شد. حتی سازمان لیگ فوتبال ایران به دستور فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای را برای اعلام خبر لغو بازی پرسپولیس و پدیده در مشهد آماده کرده بود که در نهایت شهردار مشهد به داد باشگاه پدیده رسید و با تقبل پرداخت بدهی این باشگاه مسئله ثبت قرارداد بازیکنان جدید پدیده مرتفع شد تا بازی پرسپولیس و پدیده در هفته اول لیگ برتر امشب برگزار شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس