قاسم سلیمانی

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به ترامپ گفت: شما تا به امروز چه غلطی کردید که برای ما خط و نشان می‌کشید؟ من حریف تو هستم، نیروی قدس حریف شماست.

به گزارش مشرق، سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت عملیات رمضان در اجتماع مردم همدان اظهار داشت: همه باید دعا کنیم خدا عاقبتمان را ختم به خیر کند موضوعی که  امام معصوم (ع) نیز به آن تاکید دارد پس تکلیف ما به عنوان یک فرد عادی در این عرصه نیز معلوم است.

وی با بیان اینکه حقیقتا ما در همه ابعاد چه در بعد معنوی و چه در بعد عملکردی و کارکردی فقیر به ذات هستیم، افزود: خداوند جایگاه امام (ره) را متعالی کند اینکه امروز ما در جایگاه مسئولیت هستیم فرصتی است که امام‌(ره) به ما دادند تا اگر جوهری در وجود داریم آن را بروز دهیم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: از حضور در چنین جمعی افتخار می‌کنم، از این جهت که با وجود گذشت قریب به 30 و چند سال از شهادت سرداران شهیدی که امروز این مجلس به مناسبت شهادت قهرمانانه و مظلومانه آن‌ها برقرار شده، این جمعیت به پاس گرامیداشت آن‌ها حضور یافته‌اند.

وی با اعلام اینکه همدان شهر دین و دیانت است، گفت: همدانی نیستیم اما در این کشور زندگی می‌کنیم و ویژگی شهرها را به خوبی می‌شناسیم، همدان شهر شهر علما و عرفا و برجسته، شهر فلاسفه و شعرای بزرگ است. همدان مفاخر بسیار بزرگ و ارزشمندی در دامن خود دارد که پدر، مادران و گذشتگان این شهر این افراد را در دامن خود پرورش دادند.

سرلشکر سلیمانی با اشاره به اینکه همدان مهد تمدن ایران و شهر نام‌آوران، شهر شهدای دیروز و امروز ماست، عنوان کرد: همدان شهر سردار شهید دیروز و امروز است، فردی که قافله سالار بود و در شهید پروری نقش ارزنده‌ای داشت و توانست حالت شهید ماندن را در دوره‌ای طولانی در خود حفظ کند.

وی ابراز کرد: شهید همدانی فرصت را مغتنم شمرد و با ذکاوت راهی پیدا کرد، خودش را داخل این راه کرد و سر به دار این راه شد، ابوالفضل این راه شد، آن وظیفه‌ای که دیروز در صحرای کربلا حضرت عباس(ع) به دفاع از حریم اهل بیت(ع) و خواهر مقدسه‌اش برعهده داشت، او آمد این وظیفه را چه زیبا برعهده گرفت و پر افتخار به اتمام رساند و نگذاشت گَرد اهانت و جسارت بر دامن بارگاه کبریایی حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) بنشیند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهید همدانی ابو وهب معروف عالم اسلامی است، اظهار داشت: این شهر، شهر شهیدان بارز انقلاب است شهر شهید شهبازی، شهید حاج بابایی، شهید بزرگواری در عملیات رمضان، در یک جنگ سخت و در آن هوای  گرم با گردان خود وارد عملیات شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور ما مطالب سخیفی در توئیت خود بیان کرد، گفت:  شأن رئیس جمهور ما نیست که جواب تو را بدهد. من به عنوان یک سرباز جواب تو را می دهم.

سرلشکر سلیمانی اضافه کرد: تو مارا تهدید می‌کنی به این که اقدامی انجام می دهی که در دنیا سابقه ندارد. این ادبیات کاباره است. یک کاباره‌چی با دنیا اینگونه حرف می زند.

وی اضافه کرد: شما چه کاری می توانستید بکنید که در طول این 20 سال نکردید؟ شما با ده‌ها دستگاه تانک و نفربر و صدها فروند هلیکوپرتهای پیشرفته آمدید به افغانستان و جنایتهایی را انجام دادید. شما بعد از 2001 تا 2018 با 110هزار سرباز چه غلطی کردید؟ امروز دارید به طالبان برای گفتگو التماس می کنید.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید و امروز آمدید ما را تهدید می کنید؟ شما در جنگ 33روزه چه غلطی کردید؟ غیر از این است که شروط حزب الله برای پایان جنگ را پذیرفتید؟

سرلشکر سلیمانی با بیان اینکه ترامپ قمار باز! من خودم به تنهایی در مقابلت می ایستم. ما ملت، حوادث سختی را پشت سر گذاشته ایم، گفت: جنگ را شما شروع می کنید اما ما به پایان می رسانیم، بروید از پیشینیان خود بپرسید. پس ما را تهدید به کشتن نکنید. ما آماده هستیم در مقابلت بایستیم.

وی ادامه داد: در گذشته آمریکا ابهتی داشت اما امروز زباله های ایران یعنی منافقین را دور خود جمع کرده اید تا چه چیزی را ثابت کنید؟ قدرت و توان ما را می دانید. چگونه است پس نمی توانید در مقابل ما و اعتقادات ما بایستید؟

سرلشکر سلیمانی با بیان اینکه هیچ شبی نیست که ما نخوابیم و به شما فکر نکنیم، گفت: تو مارا تهدید می کنی به این که اقدامی انجام می دهی که در دنیا سابقه ندارد ،این ادبیات کاباره است. از فرماندهان و سیاستمداران خود بپرسید، از سازمان‌های امنیتی خود بپرسید و حرف های ندانسته را به زبان جاری نکن. یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید، امروز آمدید ما را تهدید می کنید؟

وی گفت: آقای ترامپ، بپرسید از فرمانده وقت خودتان که چه کسی را به ایران فرستاد پیش من به عنوان سرباز، نه رئیس جمهور این کشور، که آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان استفاده کنید سربازان ما این چند ماه مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم!

سردار سلیمانی با اشاره به شهدای گرانقدر همدان در دوران دفاع مقدس گفت: پس از حادثه جانسوز بمباران نماز جمعه روز قدس همدان، گفت: خلبانان شهیدی از این استان برای گرفتن انتقام خون صدها شهید این حادثه  سوار بر هواپیمای خود شد که انتقام خون این شهدا را بگیرد که به درجه رفیع شهادت نائل گشت که این حادثه در دوران انقلاب نمونه نداشت.

وی با گرامیداشت یاد و خاطر شهید علی خوش لفظ گفت: او شهیدی زنده در بین مردمان همدان بود و عطر او را استشمام می‌کردید که نوشته ارزشمند ایشان مورد تجلیل رهبری قرار گرفته و اشک را از چشمان مقام معظم رهبری جاری کرد. شهید خوش لفظ بود که خوش کلامی و خوش کرداری ایشان رهبر معظم انقلاب را به وجد آورد و ایشان در همان حال مجروحیت از ما می‌خواست تا به سوریه برود و به شهادت نائل شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه خاطرات شهید خوش لفظ بسیار زیبا صادقانه، عارفانه و عامیانه بود گفت: از دیگر حوادث مهمی که رزمندگان شهر همدان در آن بسیار نقش آفرین بودند عملیات رمضان بود که درود خداوند برآن شهدا و رحمت رودگار بر پدران و مادران گرانقدری که چنین فرزندانی را پرورش دادند.

وی با بیان اینکه هیچ انسانی بدون حرکت نیست و سرمنشع حرکات تعلقات است که انسان را وادار به حرکت می‌کند، فزود: این تعلقات یا از منشع عادی و منفی برخوردا است و یا از منشع معنوی و مثبت که هر چه این حرکت متعالی باشد به یک هیجان تبدیل شده و انسان با بی‌قراری به سمت آن می‌رود که در زندگی شهدا این حرکات منوی جوششی بود که عارفانه، عاشقانه بود و هدف‌گذاری آن‌ها رسیدن به معبود بود .

سردار سلیمانی افزود:اگر وجود انسان پر شود از تعلق به خداوند از دیگر تعلقات تهی می‌شود و تعلق شهدا به خداوند متعال در سطح عالی و الهی و برای رسیدن به خدا بود که به همین دلیل دیگر تعلقات والای دنیوی را فدای تعلق جاوید شدن و رسیدن به خداوند کردند.

فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه امام راحل به عنوان فیلسوف و صاحب مدرسه سیر و سلوک، این مدرسه را در نسل امروز پایه گذاری کرد، گفت: هنوز این نسل زنده است و به عنوان نسل خمینی(ره)  نامگذاری شد. این بزرگ مرد تاریخ و پایه گذار مدرسه سیر و سلوک در مورد شهدا فرمودند "شهدا شمع محفل دوستانند و در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان عند ربهم یرزقون‌اند که این فرمایش با دقت  به معرفت انسان می‌افزاید و باید خصوصا در محافل سیاسی الگو قرار گیرد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امام راحل در وصف جایگاه و شان شهدا می‌فرمایند که شهدا از از نفوس مطمئنه‌ای هستند که مورد خطاب "فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی" پروردگارند، گفت: پس ما باید ببینیم به کجا می رویم و دنبال چه هستیم در حالی که شهدا صاحبان معجزه و کرامت و راه اتصال بندگان به خداوند هستند و باید الگوی ما قرار گیرند.

فرمانده سپاه قدس در بخش دیگری از سخنان خود  با اشاره به سخنان رئیس جمهور در پاسخ به توطئه‌های آمریکا، گفت: رئیس جمهور عزیز و ارزشمند ما کلمات ذیقیتی که از قلب و وجدان ملت ایران برخواسته بود را بر زبان جاری کرد.البته  در کشور کسانی هستند که به نوعی می‌خواهند این بیانات را تضعیف کنند که این روش غلط است.

وی با بیان اینکه این بیانات رئیس جمهور در مقابل ادبیات روانی دشمن، انسجام و شجاعت و وحدت را به جامعه ما می‌دهد و این بسیار مهم است، تأکید کرد: بیانات شجاعانه و قابل افتخار رئیس جمهور بسیار اثرگذار بود و هر کس بخواهد این روش و بیان را تضعیف کند خائن است

وی افزود: رئیس جمهور آمریکا در جواب رئیس جمهور عزیزمان مطالب سخیفی را در توئیت خود بیان کرده است که در شأن رئیس جمهور کشور بزرگ اسلام نیست جواب این سخنان بی‌ارزش را بدهد اما من به عنوان سرباز وطن جواب  او را می‌دهم که آقای ترامپ تو به جرأتی ما را تهدید می‌کنی؟  یک سال از رئیس‌جمهوری ترامپ می‌گذرد هنوز ادبیات او قمارخانه و کاباره‌ای است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امروز در جنگ نابرابری با دشمن مواجه هستیم که دشمن و متفقان او از تمام توانمندهای خود علیه کشور ما استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه این دولت و دولت‌های قبلی همه خدمتگزار هستند و هر کدام کشور را به گونه‌ای پیش برده‌اند، گفت: اما نکات مهمی که برخواسته از تجربیات موفق دوران دفاع مقدس و انقلاب است باید در دوره کنونی مدنظر قرار گیرد چراکه تاثیرگذاری بسیاری در جامعه دارد البته شاید در مدیرت معجزه ایجاد نکند اما سبب برادری، برابری و رضایت‌مندی مردم می‌شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه مدیران در جامعه نقش قله را دارند و مدیران به هر سمتی حرکت کنند جامعه نیز به آن سمت می‌رود، اظهار داشت: دین‌داری و امانت‌داری مدیران بر دین‌داری و امانت‌داری اقشار جامعه اثرگذار است و از جمله عواملی که در دوران دفاع مقدس سبب شد که زیبایی‌هایی جلوه‌گر شود همین پیش‌گامی و دینداری فرماندهان بود زیرا در آن دوران جمع‌های شهدا عبارت بود از حلقه اتصال به خدا، محبت، اخلاص و غیره و حزب و گروه جایی نداشت که اگر در جایی مدیری با چنین رویکرد با محبت و اخلاص و خدا محور بود بدانید که خود را فراموش کرده و خادم مردم شده است که در البته در گوشه و کنار این کشور استانداران، فرمانداران و مسئولانی هستند که مخلصانه خادم مردم هستند.

وی با تاکید بر اینکه اثر مدیران بر جامعه اثر جمعی است، گفت: مدیر، رهبر یک جامعه است، امام جمعه، استانداران، فرمانداران، فرماندهان سپاه و دیگر مسئولان در جامعه افراد عادی نیستند بلکه اینها بر جامعه اثر دارند و مدیریت اینها باید همان مدیریت دروان دفاع مقدس باشد.

سردار سلیمانی اظهار اشت: وقتی نگاه به مدیریت همان نگاه شهید باکری باشد همه جامعه نیز همانند دوران دفاع مقدس اداره شده و در آن معنویت رونق و توسعه می‌یابد لذا اگر می‌خواهیم جامعه مقاوم باشد مدیران باید متناسب با چنین جامعه ای  باشند.

وی با بیان اینکه ما در گزینش مدیران فقط نباید توجه به موضوعات حزبی و جناحی داشته باشیم‌، افزود:مشکلی که در کشور وجود دارد ارزش و اهمیت مسئولیت قدری خدشه‌دار شده است‌. وقتی شخصی برای پستی گزینش می‌شود این ظلم بر جامعه است که  سئوال شود در خط چپ هستی یا راست؟ اصلاح طلب هستی یا اصول گرا؟ بلکه باید به لیاقت‌ها و قابلیت‌ها و امتحان داده‌ها توجه شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه گودال فساد از انتصابات جناحی و حزبی در انتخاب مدیران شکل می‌گیرد، گفت: یکی از مسائلی که این روزها در  انتخاب مدیران مورد توجه است مسئله  مدرک است،  اما مدرکی ارزشمند است که تبدیل به عمل شود و مدیران باید در بحران‌ها مبتکر و خلاق باشند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امام راحل(ره)  در شدیدترین بحران‌ها بزرگترین پیروزی‌ها را به دست آورد، گفت: امروز نیز اساس موضوع بر این است که در دل بحران‌ها مهم‌ترین فرصت‌ها وجود دارد، انقلاب ما در سختی به پیروزی رسید و در دل ناامیدی، رهبر کبیر انقلاب بزرگترین پیروزی را به دست آورد لذا باید مراقب بود  اگر مدیران و فرماندهان جامعه در بحران‌ها بهراسند و یا بلغزند لشکر آن جامعه از هم می‌پاشد.

وی افزود: مدیران چه اصول‌گرا و چه اصلاح طلب، اگر در پشت میزها منتظر اختصاص بودجه و اعتبارات بمانند و در صورت نبودن بودجه اقدام نکنند این مدیریت نیست، مدیر باید خلاق و نوآور و مبتکر باشد و از دل بحران خلاقیت ایجاد کند .

فرمانده سپاه قدس گفت:تاثیر مدیران بر جامعه تاثیری اساسی است لذا خطاب به خواهران و برداران می‌گویم وحدت در جامعه زمانی حاصل می‌شود که اصول مورد توجه قرار گرفته و جناح و حزب و غیره فرع باشد در کشور ما  ولایت فقیه، و نظام جمهوری اسلامی اصل است و احزاب و جریان‌ها اصل نیستند و اگر می‌خواهیم در جامعه وحدت به وجود بیاید باید به اصول توجه شود نه به فروع.

سردار سلیمانی با بیان اینکه اصل اساسی نگه دارنده نظام ولی فقیه است و برای ما همانند قرآن ناطق است که باید با جان و مالمان از او دفاع کنیم، گفت: امروز برای ما اصل نظام جمهوری اسلامی ایران است نظامی که هزاران سال در درون کتاب‌ها نهفته بود و امام راحل با شجاعت تمام آن را از کتاب‌ها خارج کرده و جمهوری اسلامی را تاسیس کرد که با هیچ نظام دیگری قابل قیاس نیست لذا ارزش‌ها و اصول حاکم بر نظام مهم است که یکی از آن ها قانون اساسی است.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه امروز مدیران باید نسبت به آحاد جامعه فداکارتر باشند، گفت: اگر مدیر نسبت به اصول در جامعه بی‌اعتقاد باشد جامعه و مردم را به ناکجا آباد می‌برد و به انحراف می‌کشاند لذا اگر در همه حوزه‌ها مقاصد را عالی در نظر گیریم  انسجام بیشتر می‌شود. امروز اگر بخواهیم جامعه در مقابل هجمه‌های دشمن همانند ادوار مختلف سربلند و پیروز باشد شرط آن توجه به نوع مدیریت در دوران دفاع دمقدس و دوران انقلاب است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • انتشار یافته: 150
 • در انتظار بررسی: 11
 • غیر قابل انتشار: 100
 • IR ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  یادتان رفته برای سربازانتان پوشک بزرگسال تهیه می کردید، امروز آمدید ما را تهدید می کنید؟ جنایت هایی که انجام دادید در قرون وسطی سابقه نداشت
  • US ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   همه شبکه های منطقه ، صحبتهای سردار را با عنوان خبر فوری پخش می کرد ، صدا و سیما برای ما خنداننده شو پخش می کرد !! شبکه خبر هم گزارش هواشناسی !!! به همین دلیله که سواد رسانه ای مردم پایینه ...
  • FR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   حتي كانال خبري اسراييل براي فرانسوي زبانان برنامهايش را قطع كرد كه سخنان ژنرال ايران زمين و رييس لشكر قدس را پوشش دهد ! و صدا و سيماي ايران چي ؟! هيچ چيز ! نفوذي هاي TV ايران را پاك سازي كنيد ! با چنين سطح پايين برنامه اهداف توليد و روند جلو روي انقلاب اسلامي دچار مسيله ميشه !
  • رضا IR ۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   احسنت سردار خیلی بهتر از نامه دست بوسی به حسن بود
  • FR ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   حتي كانال خبري اسراييل براي فرانسوي زبانان برنامهايش را قطع كرد كه سخنان ژنرال ايران زمين و رييس لشكر قدس را پوشش دهد ! و صدا و سيماي ايران چي ؟! هيچ چيز ! نفوذي هاي TV ايران را پاك سازي كنيد ! با چنين سطح پايين برنامه اهداف توليد و روند جلو روي انقلاب اسلامي دچار مسيله ميشه !
  • IR ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   90 92
   اصولا ایران به لحاظ کار فرهنگی و تبلیغاتی فوق العاده ضعیفه
  • IR ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   28 31
   دوست عزیز یکم فکر کنی میفهمی صدا و سیما بهترین کار رو کرد . سردار با خارجی ها بود اینکه پخش نمیکنند بدون که نمیخوان با روان مردم بازی بشه . همین که باب المندب بسته شد یکم حساب کار دستشون میاد نیازی نیست ما بدونیم . اینجوری بازار هم روانش بهم میریزه . خود سردار گفت روحانی نمیخواد حرف بزنه . بزار تندی ها رو ایشون اعلام کنند
  • IR ۱۷:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   38 47
   اگه صدا و سیما واسه پخش این حرفها برنامه ها رو قطع کنه همون دو نفر مخاطبی که براش مونده هم میرن همون لحظه ماهواره سفارش میدن.
  • سلام IR ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   2 31
   نخیر جناب سلیمانی روحانی مدل دعوای ترامپ اون را پیاده کرد بامید مذاکره مستقیم با ترامپ و دادن بقیه مملکت به او. ما و شما گول خوردیم
  • IR ۱۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   17 38
   یک قسمتی مجهول مونده اونم حمایت سردار رشید ایران و اسلام از دولت اقای روحانیست. چیزی که در این سایت بسیار کم دیده میشه!!! حتی مطمین نیستم که این نظر رو منتشر کنن!
  • IR ۲۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   12 20
   نفوذی صدا و سیما...؟؟! دوست من،اختیار صدا و سیما دست خودش نیست که هرچی دلش خواست پخش کنه.اجازه داشته باشه پخش میکنه
  • US ۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   61 22
   خیلی دوست دارم سر از تن سربازهای خوک امریکایی جدا کنم
  • NL ۲۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   17 28
   در راستای فرمایشات ۱۵:۴۷ باید عرض کرد که بزودی تابودی آتل سعود و ترامپ ( در انتخابات ) و آل یهود و غیره را به همت حاج قاسم و دلاوران انصارالله جشن خواهیم گرفت انشاالله
  • IR ۰۶:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   9 11
   ✌✌✌✌✌✌✌✌......
  • AE ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   16 17
   سلام علیکم و رحمه الله و برکاته...سردار قاسم سلیمانی عشق من بنده و ما و امثال بنده ایی...✌✌✌✌✌...الا ان حزب الله هم المفلحون...✌✌✌...الا ان حزب الله هم الغالبون...✌✌✌✌✌✌✌✌...
  • دا IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   5 37
   ماشاالله حاج قاسم بزن دهن ترامپ رو خورد کن ، بعدش دهن کل اروپا و اسراییل خورد کن ، خلاصه دهن همه دنیا رو اسفالت کن همینجا هم هرکسی کم و زیاد گفت کمرشو بشکنید...
  • IR ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   16 17
   دلم گرفت زین همرهان سست عناصر ؛شیر خدا و قاسم سلیمانیم آرزوست . یا حسین (ع)
  • IR ۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   22 14
   با سخنان قدرتمندانه سردار قلب ها چشم شیطان بزرگ کور شد
 • عشق است قاسم IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  دمت گرم . آقای ترامپ مرد این میدان ما هستیم برای شما. شما میدانید این جنگ یعنی نابودی همه امکانات شما
 • IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  قاسم ایرانی بی همتا
 • IR ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  این شد. این سخن یک ایرانی در جواب تهدید است . نه مثل ترسوها و آنهایی که ...در کانادا و اروپا و آمریکا دارند از روی ترس حرف زدن . شل جواب دادن
 • IR ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  دریای سرخ دیگر امن نیست / یا علی مدد
 • DE ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  ترامپ نمیداند همین ما مردم پایین شهر هستیم که با شکم گرسنه و حتی فقیرانه برای این مملکت جان میدهیم و عاشقانه آماده دفاع از کشور ایران و انقلاب بوده ایم
  • IR ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   59 23
   البته این خیلی خوبه و دم شما گرم و ممنون بابت اینکه خودتون رو در برابر ناموس و کیان وطن، مسئول می دونید. غم انگیز اما اینه که شما شهید میشید، آقاها و آقازاده ها یک قدم هم بر نمی دارن و میشن مدیر و وزیر و منت خون شما رو بر سر ما میگذارن. هرجا لازمه مردم جان بدهند، مردم فقیر روستاها و شهرها باید در صحنه باشند اما پای بهره مندی از امکانات کشور نخودی به حساب بیان. بهشون میگی جوانان رو بکار بگیر، بچه هاشون رو از اون ور آب میارن رو سر مردم سوار می کنند و میگن اینم جوان. احساس کنی سرت رو کلاه گذاشتن... این غم انگیزه...
  • IR ۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   30 58
   اشتباه می کنی برادر. آقازاده ها هیچ جا رو نمیگیرن. ظاهر امر رو نبین. تهش مستضعفین وارثان زمین خواهند بود. این وعده خداست
 • IR ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  90 51
  ما مردم پایین شهر هستیم که با شکم گرسنه و حتی فقیرانه برای این مملکت جان میدهیم و عاشقانه آماده دفاع از کشور ایران و انقلابیم
 • امیر IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  روحانی گفت باید برای رفع مشکلات همه جناح ها و همه ی ارکان های نظام باید متحد شوند سپاه وارد میدان سازندگی کشور شد حالا نوبت روحانیه که با کارهای خودش این اتحاد رو محکم تر کنه
  • IR ۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   31 16
   من فقط وعده میدم .فقطحرف میزنم
 • IR ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  بالاخره یک مرد تو ایران باشه اونم حاج قاسم اس جواب تهدید آمریکا رو باید با سلاح داد نه مذاکره دلم یکم خنک شد یاشاسین حاج قاسم شیر مرد
  • IR ۱۶:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   61 27
   البته بعد آقا رهبر
 • ارمین IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  85 28
  درود بر سردار سلیمانی عزیز با زبون نفهمی مثل ترامپ احمق همینطور باید حرف زد سردار خدا قوت
 • امیرخان IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  76 25
  درود بر تو ای سردار ایرانی ،امریکا اگه جرات داره توی میدان نشان بده ولا حرف مفت زدن پشیزی ارزش نداره
 • IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  62 21
  جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــونم سردار رشید اسلـــــام.
 • IR ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  64 18
  درود به سردار سلیمانی
 • محمدامین IR ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  63 20
  خداروشکرتنفس عزت کردیم درودبرشرفت سردار
 • IR ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  54 13
  دمت گرم سردار.فقط کافیه تو این دو سه ماهه چند تا از این دانه درشتهای اقتصادی رو محاکمه انقلابی کنین ببینین تو داخل مردم چقدر امید واعتمادشون بر میگرده.
 • IR ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  67 23
  خدایی با این حرف زدنش ترامپ رو که رهبر یه کشور قدرتمنده از سرتا پا......
  • DE ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   38 11
   قهوه ای کرد...
 • IR ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  67 17
  ای کاش ایشان ریس دولت بود عاشقشم
 • IR ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  60 16
  ترامپ مانند سگی است که در قران مثال می زند تنها راه مصون ماندن از گازهای بزدلانه اش چخ کردن آن است
 • IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  62 16
  بسم الله القاسم الجبارین
  • ماجد زبيدي (خونين شهر) IR ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   44 11
   صدا وسیمای ما داره مستند راز بقا رو نشون میده وبنده باید این خبر رو از تیتر روزنامه (رای الیوم ) بببینم .عجب از دست این مدیریت نالایق . سردار جان تهدید کردن این ابو قراضه ترامپ کمی آراممان کرد نه مثل اون آقایونی که گفتند : تنگه رو نبندید موگرینی ناراحت می شود البته با (لبخند معروف وبزدلانه) . شیر مادرت حلالت سردار.
  • IR ۲۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   11 0
   "قاصم الجبارین"
 • ناشناس IR ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  37 16
  به نام خدا هستند مردهایی که پوزه ی ترامپ امسال اورا به خاک بمالند یا خودتان ازمنطقه بروید یا که بیرونتون میکنیم
 • مرتضیsk IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  57 13
  خداعمرت بده حاج قاسم ، 5ساله خفه شدیم ازبس در مقابل تحریمآ و دبه کردن امریکا ادبیات وادادگی و التماسی از دولت شنیدیم
 • دلسوز IR ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  19 90
  پیامبر فرمودند من آماده ام اخلاق راهمان کنم...واين فرموده پیامبرشاخصی برای ارزیابی درست یا نادرست بودن رفتارهامونه...امام علی در رابطه با دشمنانش همیشه جانب اخلاق درتماما رعایت میکرون....!اینکه آقای سلیمانی محکم جواب تامپ را داده مشکلی نداره اما اینکه بگن سربازان شما ازدواج بزرگسالان استفاده کردن ب هیچ وجه درچهارچوب ادب و اخلاق اسلامی نیست. ... گاهی همه ب اشتباه وسیله را باهدف اشتباه میگیریم
  • IR ۱۶:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   12 14
   حضرت علی به کوفیان گفت یا اشباه الرجال.
  • IR ۱۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   14 3
   دوست عزیز واست متاسفم !
  • حسین IR ۱۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   16 5
   دلسوز جان از پاپ کاتولیک تر نشده ای؟ رجز خوانی بخش مهمی از مدیریت روانی جنگه پوشک بزرگسالان هم واقعی است
  • IR ۰۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   1 6
   خاک بر سرت مرتجع
 • IR ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  41 14
  تا وقتی که مالک اشتری همانند سردار سلیمانی در ایران وجود داشته باشد ترامپ که هیچ گنده تر از اون هم هیچ غلطی نمی تواند بکند. تا همین الان سخنان سردار سلیمانی به شدت در شبکه های و رسانه های جهان و منطقه و خصوصا محور مقاومت پوشش خبری گسترده ای یافته است که می طلبد مشرق آن را پوشش دهد.
 • آقایی GB ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  دهانتون ببندید بگذارید این مردم بد بخت ارامش داشته باشن.
  • FR ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   36 12
   نور الهي را نميتوني خاموش كنى سنت الهي مهو كردن ظالم است ، نكنه شما هم به پوشك احتياج دارى سكته نكني، چون وضعيت بيماران و بيمارستانهاي انگليس كه از اطاق بهداشت صحرايي ده كوره هاي ايران زمين هم افتضاح تر و عقب افتاده هستند
  • IR ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   31 13
   دوست عزیز خیلی مودب. قرارداد بین المللی بسته شده را نقض کرده، علیه ایران به قول خودش سنگین ترین برنامه تحریم اقتصادی وضع کرده، ایران و رییس جمهور آن را تهدید کرده، بعد شما می گی دهانتان را ببندید؟!!!!
  • IR ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   19 91
   آرامش یا ارگاسم ذلت؟
  • IR ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   33 25
   امریکا هر جا رفته است مردم را بدبخت تر کرده است.
  • محمد IR ۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   44 21
   خودت دهنت ببند حرومزاده صهیونیست
  • حسن IR ۱۶:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   28 20
   لطفا از جانب خودت حرف بزن همین امثال شماها هستید با این حرف ها پنج شش ساله چنین وضع اسفناکی رو برای ما ایجاد کردید
  • IR ۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   18 4
   بدبخت تویی نه مردم ما
 • طاهری IR ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  13 11
  دائی من توی عملیات رمضان به شهادت رسیدوپیکراون وچندتااز همرزماش هنوزهم برنگشته
  • رضا IR ۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   10 1
   خوب حالا که چی. دایی شما چه ربطی به شما داره? شما ضامن اعمال خودتان هستید و دایی شما ضامن عمل خویش و چه زیبا دستمزد اعمالش را از محبوب گرفته است. شهادت. حالا شما ناراحتی. این افتخار و مهر زرین کارنامه خانواده شماست عزیزم. ناراحت نباشید و به این قهرمان خود ببالید و از خدا برای خود و ما نیز طلب عاقبت به خیری نمایید . شاید که شهادت نصیب ما نیز گردد. آمین.
 • ناشناس IR ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  38 9
  درود بر سردار اسلام سلیمانی - این جوری که داره پیش میره ترامپ (شیطان بزرگ) و دیگر دوستانش هم باید به فکر پوشک باشند
 • مهدوی IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  30 7
  سردار سلیمانی عزیز سلام علیکم من پولی ندارم و از امکانات زندگی بهره ای ندارم اما آنچه را که دارم آماده ام فدای انقلاب و راه شهدا و راه شما کنم
 • محموو IR ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  50 10
  از گشنگی بمیریم هم نمیذاریم امثال ترامپ کشورمون رو تهدید کنن...سردار جان انشالله خداوند پشت و پناهت باشد....
 • IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  23 14
  جهادتوفیق می خواهد.خدایا توفیق بده الهی آمین
  • IR ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   5 2
   سردار قاسم سلیمانی عشق من بنده و ما و امثال بنده ای...✌✌✌✌✌...الا ان حزب الله هم المفلحون...✌✌✌...الا ان حزب الله هم الغالبون...✌✌✌✌✌✌✌✌...
 • AU ۱۴:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  31 8
  ماشاءالله، امیدوارم با رای دادن به جناح مومن و انقلابی در کلیه امور اینطور موفق و قوی باشیم.
 • IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  24 8
  چند تامرد مثل شما توامور مديريتي دولت هم باشه ايران گلستان ميشه درود برغيرتمندان كشورم زنده باشي سردار
 • IR ۱۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  30 10
  چند تامرد مثل شما توامور مديريتي دولت هم باشه ايران گلستان ميشه درود برغيرتمندان كشورم زنده باشي سردار
 • مهیار US ۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  27 20
  ,واقعاً برا سربازاشون پوشک میبستن؟
  • IR ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   37 21
   خودشون اعلام کردن
 • IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  35 23
  ما مثل شیر پشت شما هستیم حاج قاسم. درود بر شما
 • US ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  41 92
  اقتدار پلاستیکی!
  • IR ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   36 11
   اتفاقا این اقتدار پلاستیکی دو تا کشور همسایه را از خطر داعش نجات داد!!!
  • IR ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   22 7
   اقتدار -پلاستیکی -خخخخخ اشتباه اومدی. برو یه جای دیگه دنبالش
  • حسن IR ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   20 16
   همین اقتدار پلاستیکی جلوی نفکش های سعودی رو از دریای سرخ گرفت حالا سوریه و عراق و دو هفته ای رفتن بشار اسد از قدرت و درموندگی اربابان و اسراییل از یه تیکه سرزمین کوچک و در محاصره غزه و ...... به کنار، فکر کنم برای فعلا کافی باشه چون ممکنه جای سوزشش درد بگیره
  • AE ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   18 3
   اقتدار پلاستیکی مال اونیه که توی تانک پوشک پاش میکنه خخخ
  • IR ۱۴:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   5 1
   خبرها حاکی از آن است که آل سعود و آل یهود و غیره نماینده سازمان ملل را برای صلح نیمه شب به یمن فرستاده اند . به عبارتی شکر خوردم را برای همین موقع ها گذاشته اند !شکر خورده با ملک سلمان و اجداد گور به گور شده اش . با ید تعهد کتبی و خسارت کامل کامل به همراه سه استان شمالی رو پس بده . ای دلاور مردان انصارالله تا نابودی آل سعود راهی نمانده فقط یک یا حسین (ع) دیگر
 • رامین گچساران IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  41 9
  دمت گرم سردار.خدا قوت
 • من IR ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  26 14
  هر چه حضور سردار سلیمانی در رسانه ها کمتر باشد کاریزمای قوی ایشان بیشتر باقی میماند ایشون باید در حفظ شخصیت نقض و عملگرایی که تا الان داشتن دقت کنند که راحت به دست نمیاد
 • IR ۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  34 11
  وقتی نام سردار قاسم سلیمانی بری دفاع از مردم وکشور وسط میاد دل ما آروم میشه
  • US ۱۵:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   26 8
   افرین. به منتقدین هم میگویم . ای خاک بر سر ها. آنها دارند آماده حمله به ایران میشوند . آن وقت شلوارتان را هم نمیتوانید جم کنید
 • IR ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  15 14
  از نظام مقدس ججهوری اسلامی میخواهم با عزل حسن روحانی که سبب شد ما بگیم با دم شیر بازی نکن کشور را از خطر جنگ و نابودی نجات دهد. ما هم دست سرلشکر سلیمانی را میبوسیم و به ایشان عرض میکنیم در زمین دولت شکست خورده حسن روحانی بازی نکنند
 • DE ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  31 11
  خدا قوت سردار خدا قوت سردار خدا قوت سردار خدا قوت سردار
 • لر اهوازی RO ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  24 9
  زنده باد سردار دلها
 • ناشناس SE ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  13 11
  زندهاه باشید مالک اشتر
 • IR ۱۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  20 2
  خدا دایی شما و همه شهدا را اجر بدهد. اما در باره کامنت شما، چند سرباز آمریکایی از عراق در تابوت برگشتند آمریکا؟ بالای 4 هزار تا. جنگ هرگز فقط برای یک طرف خطرناک نیست.
 • نازنین US ۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  41 59
  این آقا چیکاره مملکته ؟ من که نمیشناسم
  • IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   27 10
   چیکار داری که کیه تو برو شیکیلت را از ....... بگیر کوجولو!!!!!!
  • حسن IR ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   37 23
   ایشون سردار بزرگ ایران هستند توی سرزمین شما بهتر از خوکی چون ترامپ پیدا نمیشه پس زیاد به مغزت فشار نیار
  • NL ۱۶:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   29 14
   این آقا رو نمیشناسی؟ این آقا همون کسیه که اجازه نداد تکفیریا بیان ایران تا حیثیت امثال شماها از بین بره و امثال تو رو مثل ناموسش دونست و نذاشت که بعنوان جهاد نکاح به تاراج بری تا الان بیای حرف مفت بزنی
  • IR ۱۶:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   20 3
   لازم نیست شما بشناسید. ایشون برای رضای خدا جانشون رو گذاشتن کف دست و از ناموس و کیان ایران دفاع می کنند. شما برو با خیال راحت به کافی شاپ و اینستاگرامت برس.
  • IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   13 13
   برو بخواب عزیزم...
  • رضا IR ۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   3 6
   نمک رو زخم امثال شما بی وجودها.
  • رضا IR ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   5 3
   تو مگه وجود داری که اظهارنظر می کنی. بی وجود.
 • IR ۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  22 13
  اثر تقوا در لحن و صدای این آدم هم کامل مشخصه
 • بابک IR ۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  45 28
  امثال سردار سلیمانی و سردار حاجی زاده همانند سرداران هخامنشی و اشکانی با دلاوری توانستند نفوذ ایران را تا کرانه های مدیترانه و دریای سرخ گسترش دهند اون وقت یک مشت فاسد ترسو که فرار کرده اند در دامان استکبار با وقاحت دم از کوروش و هخامنش و.... می زنند .
 • شهبازی IR ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  13 4
  چطوری تری؟
 • سمیر IR ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  23 12
  درود بر شما ای سردار بزرگ مثل شیر پشت شما هستم جانم فدای ایران
 • قریشی IR ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  19 10
  اخلاص رو باید از ایشون آموخت. میشد انتقام هم رزمان و مظلومینی که به خاطر بی تفاوتی دولت اعتدال به شهادت رسیدن الان گرفت. اما ماشاالله به سردار دل ها که راه و روشش امیرالمومنینیه.
 • DE ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  27 21
  سردار جان نوکرتم ، دربس .
 • سعید IR ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  32 13
  احسنت براین شیر مرد مسلمان که جلوی اوباش آمریکایی سرو قامت است.... مصداق آیه( ترهبون به عدوالله) است ...مثه سگ ازش میترسند... خود قمار بازای شهوت پرست میدونند سردار سلیمانی ها در ایران پر است ..بوقتش ظاهر میشند
 • سعید IR ۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  21 11
  احسنت براین شیر مرد مسلمان که جلوی اوباش آمریکایی سرو قامت است.... مصداق آیه( ترهبون به عدوالله) است ...مثه سگ ازش میترسند... خود قمار بازای شهوت پرست میدونند سردار سلیمانی ها در ایران پر است ..بوقتش ظاهر میشند
 • IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  39 9
  حال از وضع مملکت داری. این حسن بهم می خوره ولی صدای این مرد خدایی حالم را خوب کرد
 • باقری IR ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  28 13
  درود بر سردار قاسم سلیمانی عزیز. فخر ایران اسلامی
 • مرگ بر آمریکا IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  54 14
  از فرمانده وقت خودتان بپرسید که چه کسی را به نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت دهید، از نفوذتان استفاده کنید تا سربازان ما این چند ماه مورد حمله مجاهدان عراق قرار نگیرند تا از این کشور خارج شویم؟ یادتان رفته در در درون تانک‌ها برای سربازانتان پوشک بزرگسالان مهیا می‌کردید؟ آن وقت امروز کشور بزرگ ایران را تهدید می‌کنید؟ با چه پیشینه‌ای تهدید می‌کنید؟ ____________________________________________________________
 • وحید IR ۱۶:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  11 3
  ماشالله سردار همیشه برای ما قهرمانی.
 • DE ۱۶:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  16 7
  مرگ بر آمریکا
 • IR ۱۷:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  13 4
  درود فراوان بر مالک اشتر سید علی
 • محراب IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  12 4
  ماشاالله مرد
 • US ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  12 6
  باش
 • Ali IR ۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  16 3
  درود برسردار دلها درود بر با غیرتهای واقعی این مرز و بوم ترامپ بی عرضه فقط بلده عرعرکنه این ملت از مردن نمیترسن اگه عرضه داشتین خیلی وقته پیش میزدین ایران عراق سوریه نیس ترامپ نفهم
 • IR ۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  4 8
  مثبت منفی های سایت شده تالار شیشه ای بورس . اینقدر تقلبی و الکی شده که معنی و مفهومی نداره کلا دست سازه . چه خبره ؟
 • IR ۱۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  9 5
  خداوندتورابرای ایران واسلام نگهداره به توافتخارمیکنیم سردارعزیزورشیدایران زمین
 • IR ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  7 10
  خداکنم جنگ بشه باید بزنن تو دهن ها گدایانی که معتبر شدن
 • NL ۱۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  4 1
  ترامپ و دار و دستش و کلا خود رییس پندارهای دنیا مست هستن باور کن هیچی از حرفات نفهمیدن
 • IR ۱۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  36 15
  همه با قدرت در برابر بمب های اتمی آمریکا می ایستیم و پودر می شویم! خخخخ
  • محمد IR ۲۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   17 9
   واق واق نکن بشین استخونت بلیس
  • IR ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   7 7
   تو ولایت ما به امسال این دوست که گفته «...پودر میشیم» میگن شاسکول!
 • IR ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  14 19
  پیش به سوی 1400 با سردار سلیمانی. سردار سلیمانی بهترین گزینه برای ریاست جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم است. همجا حضور دارد و ادبیاتش هم ادبیات دل ما مردم پابرهنه و مستضعف است.
  • IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   3 10
   ایشان همان در سوریه بماند بهتر است. تجربه نشان داد ایشان در موضعگیریهای سیاسی و فرهنگی کاملا لیبرال است.
 • یا مهدی IR ۲۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  14 5
  درود بر سردار.... ما همه سرباز تو ایم....
 • AE ۲۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  13 7
  تو این گرونی و بی خانمانی و بی چیزی بی عدالتی چقدر حرفهای این سردار به من روحیه میده. مثل نور قلبم رو روشن می کنه. من از نداری ناله نمی کنم بلکه از تبعیض و فساد حقوق های نجومی قلبم را بدرد آورده. بخدا قسم تحریمها قابل تحمل است اما اینهنه بی عدالتی غیر قابل تحمل.
 • IR ۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  11 10
  صداوسیما چه مرگشه تا کمر در اشغال دو شخصیتی ها شده
 • احمد IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  13 26
  زنده باد قاسم سلیمانی
 • سلام IR ۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  10 10
  یعنی ترامپ گرخیده الان بدجور
 • مهماندار هواپیما IR ۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  38 12
  کوروش اسوده بخواب فرزندان ایران زمین شیطان بزرگ را تا بزانو در نیاورن از پا نمی شینن
 • علی IR ۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  16 3
  سردار رشید اسلام ای کاش کمی هم در سنگر مبارزه با فساد حضور پیدا میکردی و دست این آقازاده های دزد را هم قطع میکردی
 • US ۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  25 22
  سردار سلیمانی شما چگونه به خودتان اجازه می دهید که این حرفها رو بزنید اگر جنگ بشود و دست کسی خون بیاید و یا چشم من نوعی زخمی شود چکار کنم . من میترسم از جنگ ، جنگ خطر دارد ‌انداژه چند شهر را به آمریکایی ها بدهد تا دست از سر ما بردارند
  • IR ۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   19 12
   خاک بر سرت
  • CA ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
   4 2
   هنوز یاد نگرفتی فارسی درست صحبت کنی.تمرین بیشتر لازم داری!!
 • FR ۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  8 26
  ایرانی ها ی ترسو عاشق نوکری و بردگی اروپایی ها و آمریکایی های برتر هستند . خخخخخخخ
  • TR ۰۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   12 9
   با این که یک جاییت داره می سوزه، ولی آفرین که خوب فارسی یادگرفتی، نفرین بر مثل شوم و شیطانی عبری ـ عربی ـ ترکی
 • علی IR ۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
  12 18
  احسنت سردار
  • تبریزی IR ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
   6 2
   زنده باد سردار
 • AE ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  5 0
  سیاست ترامپ در خروج از برجام از اول اشتباه بود نباید از برجام خارج میشد حالا که خارج شد نباید فورا دست روی نفت میگذاشت در حقیقت ترامپ آغازگر این جنگ است چون درک از خشم ایرانی ها نداشته البته ایران هم خیلی به جنگ فوری نیازی ندارد چون هنوز بسیاری کشورها به ایران متعهد هستند
 • دوکوهه IR ۰۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  8 13
  اگربخواهیم دنیاوآخرتمون آبادبشه چاره ای نداریم جزءاین که اینطورمقتدرانه جلوی استکباربایستیم....سلام خدابرسردارشجاع سپاه اسلام حاج قاسم عزیز
 • IR ۰۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  30 13
  جنگ هم جای خود باید کرد خدا میفرماید پشت به دشمن نکنید اما با اغوش باز هم به استقبال جنگ نمیریم جنگها را معمولا نادان های تاریخ شروع کردن
 • IR ۰۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  10 13
  ✌✌✌✌✌✌✌✌......
  • IR ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
   5 17
   ایناچطوری گذاشتی برای من تایید نکرد
 • IR ۰۶:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  14 22
  ✌✌✌✌✌✌✌✌......
 • مداح اهلبیت PK ۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  20 28
  درود خدا و رسولش به ارواح مطهر امام راحل و شهدای گرانقدر. امام عزیز به فرزندان این سرزمین ، رسم عزت را آموخت .هشت سال دفاع مقدس چنین شیر مردانی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد. پاینده باد تمامی امیران و سرداران لشگر اسلام خصوصا سرلشگر سلیمانی . زنده باشی حاج قاسم آقا . خدا عزتت دهد که مایه افتخار و غرور آفرینی.یا علی مدد
 • IR ۱۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  27 36
  پس آغاز جنگ پیش رو افتاد گردن حاج قاسم!
 • AE ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  8 20
  بسم الله قاسم الجبارین
 • علی IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  25 22
  درود بر مالک اشتر زمان سردار دلیر ایرانی حاج قاسم سلیمانی قبل از اینکه حساب ترامپ را برسیم با ید با این زالو سفتان داخلی ، امثال رشوه خواران،زمین خوار ان، مفت خواران،کسانی که به بیت المال دست اندازی گرده اند،آقازاده های خارج نشین که سرمایه ملت را به یغما برده اند حساب رسی شوند و سرمایه هایشان به بیت المال برگردد.تا بتوانیم با این ترامپ وحشی مقابله کنیم
 • IR ۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  غلط یعنی چی ؟ چیکار باید بکنه که ی غلطی کرده باشه ؟ غلط نمیکنن یعنی کارشون درسته ؟
  • IR ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
   8 0
   یعنی نتونستند از پس گروهک طالبان بر بیایند و امنیت افغانستان را تامین کنند و حالا پس از نزدیک 20 سال بایستی مذاکرات صلح با طالبان برگزار کنند/
 • IR ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
  3 2
  هرکس برای خدا کار کند.خدا هم مهر و عظمت او را در دل مردم قرار می دهد و تبدیل به سردار دلها می شود.واقعا در این زمان برای جلوگیری از درگیری نظامی باید چنین رفتاری داشته باشیم. عزیز دلهایی سردار.
 • IR ۰۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
  3 3
  دوستان و هموطنان میدانم کسانی هستند که نظر مخالف میدهند و خوب کاری نمیشه کرد اما بدانید عربستان سعودی جمع زیادی از منافقان را در یک مرکز رایانه ای جمع کرده که وظیفه آنها حملات اینترنتی از طریق پیام دادن ، نظر دادن ، فیلم گذاشتن ، عکس گذاشتن،شایعه پخش کردن و امثال اینهاست
 • حسین IR ۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
  24 4
  هرروز تهدید هر روز جنگ واقعا که خسته شدیم از این اشفته بازار اقایان به فکر این مملکت باشید واقتصاد ورشکسته ان

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس