کد خبر 877644
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
دادگاه نمایه

پسر جوانی که به اتهام آزار و اذیت یک زن بازداشت شده بود به بازپرس گفت این زن و برادرش برای اخاذی از من چنین شکایتی را مطرح کرده‌اند.

به گزارش مشرق، چندی پیش زن 55 ساله‌ای به اداره پلیس رفت و از راننده یک پراید به اتهام تعرض شکایت کرد. او گفت: من فروشنده پوشاک هستم. مدتی قبل سوار یک خودروی پرایدی شدم. راننده سر صحبت را باز کرد و با هم آشنا شدیم اما وی به بهانه‌ای مرا به منطقه قلعه حسن خان برد و مورد آزار و اذیت قرارداد من هم برای انتقام گوشی تلفن همراهش را دزدیدم.

بیشتر بخوانید:

محاکمه عامل تعرض به خانم معلم جوان

ترفند عجیب مرد شیاد برای سرقت از پیرزن‌ها +عکس

با شکایت زن میانسال تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته راننده پراید بازداشت شد. مرد جوان در حالی که منکر آزار و اذیت بود، گفت: این زن دروغ می‌گوید.

چند روز قبل به‌عنوان مسافر او را سوار ماشینم کردم. در بین راه گوشی تلفن همراهم را سرقت کرد و بعد از آن دردسرهای من شروع شد. او گوشی تلفن همراه مرا به مرد جوانی که ظاهراً برادرش است داد. او هم مدام برایم پیام‌های تهدیدآمیز می‌فرستاد که اگر به او پول ندهم عکس‌های خانوادگی که در تلفن همراهم است را منتشر خواهد کرد.

او ادامه داد: این مرد شماره تلفن خواهرم را از گوشی تلفنم برداشته بود و مدام برای او ایجاد مزاحمت می‌کرد. به همین دلیل از او شکایت و سرقت گوشی تلفن همراهم را نیز اعلام کردم. اما این زن وقتی از ماجرا با خبر شد، چنین ادعایی را مطرح کرده تا از اتهامش تبرئه شود. با اظهارات پسر جوان، بازپرس رضوانی دستور تحقیقات را در رابطه با بررسی اظهارات پسر جوان صادر کرد.
 

منبع: روزنامه ایران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس